nasiona marihuany

Łączenie top sinu z previcurem od Bayer

Wyszukiwarka Forumowa:

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Jak wyżej, 31.08 dziewczyny dostały oprysk z topsinu, ale krótko mówiąc ch**a dał i plecha żre ciągle, czy nie będzie żadnych problemów jeżeli dam dzis oprysk z previcoru? Nie chce jarać palenia z topsinem ale możliwe że nie będe miał wyboru, ***ana pogoda i pieprzona pleśń...
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ja mieszam topsin z miedzianem i nie wiem dokładnie czy daje to lepszy efekt ale tak sobie wmawiam, a nic sie nie stanie jak ***niesz tymi dwoma w jedym oprysku, pozdrówki
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
ja mieszam topsin z miedzianem i nie wiem dokładnie czy daje to lepszy efekt ale tak sobie wmawiam, a nic sie nie stanie jak ***niesz tymi dwoma w jedym oprysku, pozdrówki

Lepiej wal raz jednym raz drugim. Większa skuteczność, jak dasz 2 na raz to grzyb uodparnia się na oba środki jednocześnie. A dając na zmianę za każdym razem jest zaskoczony ten sk***iel :D
 
O

OdcieńZieleni

Guest
na nastepny wypad w plener planuje kupić jeszcze coś innego i tym samym bedzie to mój ostatni oprysk w tym sezonie, trzeba byc dobrej myśli :)
 
L

Lord of Bhang

Guest
ja mieszam topsin z miedzianem i nie wiem dokładnie czy daje to lepszy efekt ale tak sobie wmawiam, a nic sie nie stanie jak ***niesz tymi dwoma w jedym oprysku, pozdrówki

Topsin i miedzian to hu*a wszystkie te opryski nic warte plecha i tak wchodzi
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Za rok się wypowiem jak użyje topsinu od początku flow na przemian z previcurem czy nic nie warte :D
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
na ulotce topsinu napisane jest zrobić oprysk jak pojawią się 1 kwiaty by uchronić przed pleśnią, zapobiec pojawieniu się pleśni. jak pojawi sie pleśń to nic chyba nie pomoże no chyba że ciężki hemizol, dlatego najlepiej wyciąć to zarażone.
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Teraz pytanie kto jak dokładnie spryskuje MJ żeby mówić, że nie działa?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół