nasiona marihuany

Łodyżki

Wyszukiwarka Forumowa:

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Le'dzikami z barwą 6000k, może tu jest lekki błąd, jakie są efekty zakładając te same lumeny na 3k i 6k, robił ktoś takie 'badania'?:)

w sensie 3000 i 6000[k], bo uściślając 1k ≠ 1000k, nie pamiętam teraz ale nie no, 1kk to milion albo 10mln, to chyba zależy, zależało też od gry chyba

Małym dodatkiem jest promiennik który też tam emituje jakieś swoje światło ale generalnie ma podnosić tempereturę i podnosi
Le'dziki oczywiście najmocniejsze jakie można kupić niekomercyjnie i tyle, ogólnie mam ręke do tego shitu ale z tą naturalnością przesadziłem, posypie troche nawozem to napuchnie na pewno, słabe geny też ma stare ziarno mi wcisnęli pewnie ale to nic
Czyli jakie te ledziki?
I no ku**a rękę to Ty masz, tak jak mowisz, ale do u***ania chyba. Żebyśmy nie musieli już więcej tego oglądać i czytac🤣👊
 

dareczek

Member
Rejestracja
Sty 25, 2023
Postów
20
Buchów
0
Czyli jakie te ledziki?
I no ****a rękę to Ty masz, tak jak mowisz, ale do u****nia chyba. Żebyśmy nie musieli już więcej tego oglądać i czytac🤣👊
Ale co jakie? Napisałem, że 6000k, jeden chyba 4000 bo jakiś matoł podmienił pudełka w sklepie
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Ile wat i lumenów mają i jaki metraż
 

dareczek

Member
Rejestracja
Sty 25, 2023
Postów
20
Buchów
0
Ile wat i lumenów mają i jaki metraż
Taką mam jak 1 link, ale następny 'projekt' zrobię na tych na drugim linku, szczerze mówiąc nie sądze żeby to miało znaczący wpływ, ale faktycznie może przyspieszyć proces, np. w skali automatu o tydzień? to i tak byłoby bardzo dużo, szczegół ale ja lubie takie eksperymenty, jeśli ktoś może akurat ma możliwości niech spróbuje chętnie zobaczę efekty, 'nawozy' też zakupiłem inne niż są reklamowane tu na forum, bo jak tak poczytałem to co tutaj jest rozpowszechniane to nie jest to California... dobre zioło po 1 nie gryzie bo ma mało chemii po drugie co kur**, 150g+ z automata ma być i nie ma totamto


https://spectrumled.pl/produkty/produkt/WOJ+14172/WOJ+14172

edit. odległość żarówki od rośliny polecam długości kuta**:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Czyli niedużo, le'dziki dużo się nie grzeją
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Dwie takie żarówki świeca w boxie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół