nasiona marihuany

Łyżeczka Jima

Wyszukiwarka Forumowa:

wzgórzeskaliste

siempre peligroso
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
404
Buchów
1,063
Odznaki
7
ile dałeś? gdzie dorwałeś? można zamówić kurierem i przetestować na miejscu? :zab:
Solidnie to pakują do wysyłki czy lepiej kupić gdzieś na miejscu? myśle nad zakupem tego cacka.
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
932
Buchów
2,052
Uzywam Migjtiego od przeszlo 2 lat. Jestem zadowolony z zakupu tego vejpa. Kapsulka dozujaca w teorii cos kolo 0.15 ( ale bije tam okolo 0.2-0.3 g) mocnej ganji wystarcza na pożądne upalenie nawet na dwie osoby (thc uzywam codzien przewaznie kilka razy dziennie) ;)
Sesje zaczynam od temp 187 przez 189 do 200.
Abv wykorzystuje na ciastka.
1g abv jedno ciastko wiekszosc probujacych byla zdania ze jedno wystarcza.

Jimmorris napisz cos wiecej o tej lyzeczce. Spotkalem sie z nia na jednym z festiwali. Wlasciciel topil w niej haszysz i chwalil owa łyżeczke. Co w Twojej ocenie jest z nia nie tak?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,170
Co w Twojej ocenie jest z nia nie tak?
I ja byłbym ciekaw : fajne takie nie da się tego zepsuć. Trudniej to pewnie zepsuć niż młotek. Kontrola temperatury żadna _ ale.... ta prostota i trwałość. Wnukom można będzie dać. Może za 2000 lat stac sie artefaktem pokazywanym w muzeum i dalej będzie działać. ;)
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Jimmorris napisz cos wiecej o tej lyzeczce. Spotkalem sie z nia na jednym z festiwali. Wlasciciel topil w niej haszysz i chwalil owa łyżeczke. Co w Twojej ocenie jest z nia nie tak?
Łyżka to historia, ale haszu nie próbowałem. Przechodzę w pełni na vapowanie:salut:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół