nasiona marihuany

łakoma nauczycielka

Wyszukiwarka Forumowa:

śledzix

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2008
Postów
41
Buchów
0
wy niby tak wszystko wiecie a tak naparawde nic nie wiecie jak mogla sie u***ac tym ze zjadla palenie??...
Nie no, w tym przypadku to ty jesteś w błędzie i to dużym błędzie... zresztą jak czytam twoje posty, dochodze do wniosku ze jesteś kompletnym nobem albo jesteś aż tak ciemny w tych sprawach(tzn. mj), ale w sumie ziania... Wracając do tematu można zrobić takie ciastka z dodatkiem ziółka :p i nie ma co do tego żadnych watpliwości... Co prawda efekty czuć po 30-40 min, ale czasem można nie docenić powagi ich mocy i załapać niezłego badtripa, ciągnącego się bardzo długo... inaczej mówiąc mógłbyś przypadkiem sie jeszcze prosić żeby ci high zeszedł... Chcesz przepis? :D
 
Ostatnia edycja:

Maly1771

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2008
Postów
336
Buchów
0
wsp18 sie lepiej nie odzywaj bo ciasteczka to przysmak w coffeeshopach i lepiej sie nie wypowiadaj
 

ACAB

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2008
Postów
160
Buchów
0
Spojzcie na daty.Po co odswierzacie temat?:sunny:
 

śledzix

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2008
Postów
41
Buchów
0
Tak, na pewno po 11 miesiącach bardzo go to obchodzi.
No pewnie go nie obchodzi.. Nie patrzyłem na datę, po prostu wpadłem na temat i napisałem... sorki :D... koniec tematu...
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Nie koniec tematu tylko pisać. Lepiej odkopać niż zakładać niepotrzebnie taki sam lub podbobny...trafiam na fajny i czytam i czasami coś napisze.
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Nauczycielka napewno się ucieszyla po tym cieście :D.

wsp18 a dla mnie ty jesteś żalosnym typkiem wiesz ? to ze ty nigdy nie jadles ciasta z baką to tylko twoj problem ale nie pisz na forum takiego "pie****enia" ze : "szczerze to niewiem co ty wogole piszesz...jak moglo sie jej w glowie krecic...?? przeciez tego nie palila ani nic...a to ze zjadla to tylko ktos glupi ze wsadzoil palenie do ciasta marnowanie buchów...to samo co bym zjadl trawy troche i bym powiedzial ze mi sie w glowie kreci moze i sie krecilo bo hujowe ciasto bylo jakies zatrute...:/"........ jak się nie znasz to się nie udzielaj...

dzial zrob to sam masz tam opisy jak ciasta są robione co i jak itp.
a mogę byc pewien ze raz ziolo jarałes i myslisz ze jestes fajny ?........ OGARNIJ SIE CZLOWIEKU.

podsumowując : nie znasz się ? = shut your motherfucking mouth.

ps. jestem rowniez pewien ze jestes z tych oswieconych co : podlewali by zilo fetą, wbijają wykalaczke w lodygę rosliny i splywa ci na rękę hasz, z topy to zwinięte liscie..

pzdr.

Hehe, wczoraj na FB widziałem jak typkowi doradzali żeby wyciągniętego badyla posadzonego w filiżance, przywiązać do wykałaczki i to pomoże :D Jak próbowałem zgasić typa który to napisał to powiedział że zawsze tak robi i to pomaga, bo roślina łapie więcej światła. . . :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół