nasiona marihuany

łysiczki lancetowate - termin przydatności.

Wyszukiwarka Forumowa:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Witam, generalnie nie znam się zbyt dobrze na grzybkach, potrafię tylko rozpoznać łysice no i potrafię je wszamać hehe. Robiłem sobie porządki w pakamerze i znalazłem odrobinę łysych. Nie mam pojęcia czy leżą tam rok czy dwa czy 3. Mam więc pytanie, czy psylocybinka spie****a z łysych po jakimś czasie leżakowania?

Wyglądają w sumie ok, mimo to czekam na odpowiedź jakiegoś doświadczonego grzybiarza hehe.



 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Jakiś czas temu jadłem z ziomkami właśnie takie kilku letnie, też gdzieś 2-3 letnie. Wszamaliśmy po 2,5g suchych i jazda była co prawda, ale nie tak intensywna jak po świeżych, ale też spoko. Zarzucaj śmiało, szkoda wyrzucić. XD
A co do pytania, czy psylocybina po czasie ucieka to nie mam pojęcia, ale wychodziło by, że tak po ostatnich doświadczeniach.
Pozdro!
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
No i za***iście! Dzięki mordo za odpowiedź. Łap bucha!

Wszamam więc wszystko i oby fraktale barwnymi były hehe. Yo!
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Tak z ciekawości... Działało coś? I jak był przechowywane? W jakimś pudełku szczelnym czy luzem leżały?
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Tak z ciekawości... Działało coś? I jak był przechowywane? W jakimś pudełku szczelnym czy luzem leżały?


Działały normalnie, leżały sobie bliżej nie określony czas w zamkniętym pudełeczku z minimalnym lufcikiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół