nasiona marihuany

Śnieg optyczny po psychodelikach - pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

Perliczka

Well-known member
Buchów
473
Moim zdaniem masz problem z nadciśnieniem takie objawy niektórzy mają do tego jeszcze dochodzi nieustanny szum w bani coś w stylu jak wyjdziesz z klubu gdzie muza napie****a na 110% a nie ku**a od zjedzenia kilku grzybów i wyjaraniu kilka lufek.
I coś w tym może być. Nie mam pojęcia skąd wytrzaskałeś taką diagnozę ale.
Mam nadciśnienie od nastolatka i to co autor postu opisuje zdarza mi się kilka razy w miesiącu z tym, że żyje z tym "długo"(jakieś 15 lat) i takie "efekty" nie robią zbytnio na mnie wrażenia.
Ogólnie nadciśnienie prze***ana sprawa trochę, na wiosne jak ogarniałem spota nagle piz*a nad głową i myślałem, że zejdę. Droga w miejsce gdzie jest jakakolwiek szansa, że ktoś może się pojawić z efektem jakbyś był napizgany i na***any jednocześnie to coś delikatnie mówiąc "nieprzyjemnego".
@lucyrose0001 nie forum, a do lekarza. Jak wyjdzie nadciśnienie to nie ma co się przejmować 😝 Prawdopodobnie szybciej umrzesz i tyle. 😆

LukaszLDZ

Well-known member
Buchów
157
Odznaki
1
Golden Teacher
Czyli cubensis także nic specjalnie mocnego. W temacie grzybow jednak dużą rolę grają set&settings. Niestety wiele osób zwłaszcza młodych traktuje to jako drag rekreacyjny i tu jest błąd. Bardzo rzadko ale znane są przykłady uaktywnienia się pewnych kwestii lub defektów natury psychicznej po zażyciu psylocybiny. Czasem moze to wystąpić. Dlatego zanim się zeżre należy pomyśleć i napewno nie mieszać tego z niczym innym.
Wiem że dawka psylo dla każdego jest inna ale ile zjadłeś?

ananasarbuz3

New member
Buchów
0
Witam, jak zwykle jeżeli nie mogę znaleźć danego wątku to go tworzę sam.

Chodzi o śnieg optyczny (visual snow) czyli wrażenie, że widzimy szum jak ze starego telewizora. Mam 19 lat, nigdy wcześniej tak nie miałem. Marihuana + grzyby psychodeliczne przyniosły swoje skutki i od kilku dni tak mam.
Wszystko zależy od pory dnia i światła, ale tak naprawdę cały czas widzę te kolorowe kropki - nawet kiedy zamknę oczy. Czytałem o tym w Internecie, dużo się nie dowiedziałem poza tym, że nie zawsze jest to uleczalne i jest to spowodowane problemem mózgu a nie samego wzroku. Jestem natomiast ciekaw czy jest lub czy znacie podobny przypadek gdzie wyszło to po psychodelikach i ziole. Może znacie jakieś sposoby jak z tym walczyć?

Szczerze mówiąc ciężko mi z tym. Na razie odstawiam wszystkie używki, chcę zregenerować swój organizm i nie na parę dni tylko co najmniej kilka tygodni.
Jeżeli to nie pomoże to będę musiał udać się do specjalisty.
I co , byłeś u lekarza i wiesz co to jest? I najważniejsze czy ci przeszło?

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół