nasiona marihuany

Świeżak. Volcano vs Mighty vs ???

Wyszukiwarka Forumowa:

polaris20

New member
Rejestracja
Mar 14, 2019
Postów
1
Buchów
0
Siemano witam wszystkich w moim pierwszym poście.
Wpadłem na to forum ponieważ uznałem, że muszę zacząć dbać o sowje zdrowie bo latka nie ubłaganie lecą...to już 14lat a 10 kiedy spożywam codziennie. Na szczęście w życiu mi się poukładało, głowę też mam na karku więc spożywanie nie specjalnie koliduje w moim życiu.
Nie mniej postanowiłem odstawić lolki i zabrać się za wapowanie i kulinarne spożywanko. Do tego drugiego przekonał mnie bardzo fajny gość, który poczęstował mnie sowimi wypiekami oraz udzielił cennych rad co z czym i tak dalej.
Wracając do wapowania. Proszę o waszą radę co powinienem zakupić tak żeby być zadowlonym z wyboru czytaj. "upalę się w zdrowy sposób". Jak widzicie staż mój jest nie mały więc nie chcę inwestować w zabaweczki, ale z drugiej strony po co mam przepłacać za np. takiego Vulcano skro Mighty da mi ten sam efekt do tego będzie przenośny co też będzie miało swój spory plus. Jenak najistotniejszym parametrem ma być więc jeśli powiecie że Vulcano bije na głowę Mightiego to wybór będzie oczywisty. Pozdro

---------- Post Zaktualizowany 21:30 ---------- Data pierwszego postu 21:24 ----------

kurde nie wiem jak edytować posta. nie wskoczyły mi emotki w zdaniu " naważniejszym parametrem ma być HAJJJ"
PS Butelek nie palę od paru lat za bardzo mnie po nich odcinało :)
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Mighty nie jest przenosny, mialem go, to wielki vapek, w dodatku dlugo sie nagrzewa. Jesli szukasz cos malego czym idzie sie mocno spalic , to zakup sobie Boundless Tera (v3).
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Ja teraz zamawiałem paxa 3 znalazłem promo na kolor rosę gold xdd przecena z 250funtow na 119 xd
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół