nasiona marihuany

światełko

Wyszukiwarka Forumowa:
C

chrom

Guest
jestem poczatkujacy i mam pytanie. wyrosly mi z pod ziemi 2 z 8 roslinek a reszta wyjdzie jutro na swiat....
moj znajomy mi mowil ze jak mu wyszly to w dzien chowl je na sloncu a w nocy pod lampą i mowil ze narazie sie nic zlego z nimi nie dzieje i ze szybciej rosna... czy taka chodowla jest bezpieczna???czy z nimi sie niec nie stanie??? :scratch:



:bball:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
trudno powiedzieć zazwyczaj roślinki wyciągają na słoneczko osoby które nie mają zbyt silnych lamp, nie sądze aby dzięki temu roślinki rosły szybciej :scratch: Jeśli masz warunki w boxie to nie ma sensu ich wyciągać jeszcze doznają szoku termicznego, bo komuś zachce się otworzyć okno :).

Ale chyba nie ma specjalnych przeciwskazań.. rób jak uważasz :)
 
P

predator

Guest
powines sie lepiej okreslic jaka odmiane uprawiasz indoor czy outdoor
chrom napisał:
moj znajomy mi mowil ze jak mu wyszly to w dzien chowl je na sloncu a w nocy pod lampą i mowil ze narazie sie nic zlego z nimi nie dzieje i ze szybciej rosna... czy taka chodowla jest bezpieczna???
wiadomo że najlepiej uprawiać pod lampa jak będzie za mało światła roślinki ci sie wyciągna jesli masz jakis problem to zapytaj na forum a niee jakis amatorów !!

[ Dodano: 2006-04-09, 22:40 ]
na poczatku gdzieś przez 14dni oświetlaj 24h a potem zmien na 18/6 jesli ci pomogłem to zaznasz Peace
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Heh no wlasnie, nalezy uwazac kogo sie slucha :p znajomy zapewne slyszal to czy tamto na podworku... zreszta neiwazne. Tak jak mowili poprzednicy najlepiej stale trzymac w boxie. A tak w ogole to jakiego masz boxa (jesli masz) i jakie oswietlenie?
Poczytaj jeszcze na forum, co z oswietleniem nawozem podlewaniem wentylacja itp. Pozdro
 
C

chrom

Guest
sorki nie precyzyjnie sie wyraziłem.
a choduje out i moj znajomy tez.
narazie roslinki sa i na parapecie je wystawiam:D to moge je w nocy pod lampe wstawic??
:thumleft:
kiedy moge najwczesniej je na zewnatrz przesadzic??????? czytalem gdzies ze mozna oslone zrobic na mala rosline ktora sie na dworze sadzi, ucinajac butelke w polowie, kilka dziur i nakryc roslinke. mozna tak?? :jocolor:
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
ale jaka masz ta lampke? taka na biurku :D chyba raczej nie :p kup swietlowke i pod nia daj (zalezy ile taz masz roslinek) mozesz je przesadzic dopiero gdy w nocy temperatura przy ziemi bedzi na plusie "+" :) chyba ze zastosujesz nakrywanie butelka (dobry patent) Pozdro :p
 
H

haszyszekk

Guest
h*j z tym! Potrzymaj troche jeszcze i wysadź między 10-20 maja a jak będą przymrozki to pod koniec... żadne osłonmki nie są potrzebne...jak plant będzie silny to przeżyje i sie wzmocnie, a jak nie to i tak sie kiedys złamie pzdr
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
zgadam sie z przedmówcą, montuj pod lampe, a do ziemi jak sie zrobi troche cieplej. Osłonki to generalnie chu*nia :/ przewaznie sie to nie sprawdza, a czesto jeszcze szkodzi roślinką... Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół