nasiona marihuany

świetlówka kompaktowa za 2.99zl

Wyszukiwarka Forumowa:

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
Wymiary boxa to 1mszerokosci 1m dlugosci i wysokosc 1,5m
 
G

Green

Guest
depres15, heh na taka powierzchnie to sie daje 400W hps-a o swietlowka to juz szkoda gadac poniewaz jest to zwyczajnie nie oplacalne ze wzgledu na duza ich liczbe
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
LOL !! Na taką powierzchnie potrzebujesz HPS'a 400W, albo 600W. Gdybym miał grow w domu, to kupiłbym 600W, a za prąd oddał sprzedając 20g ze zbiorów.
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
Nie zmotam hajsu na takiego HPS nie mam na nasiona a co dopiero HPS :?;/;;/narazie skonstruowalem boxa i teraz zbieram na nasiona :p a to co na sam poczateczek nie da rady ze swietlowkami tak przez jakis czas na veg a na flo moze bym juz zakupil tego hps ??tylko tak jak muwie mam lipe z hajsem ;/;/Nie jestem taki nadziany jak wy :p moze kieeeedys pokilku latach hodowli :p a teraz zaczynam i mam dupsko jak narazie :pale: :pale:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
NIE DA RADY ! 20 takich świetlówek, mysle, ze byloby ok. ale 700W hehe, troche Ci się to nie opłaca.
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
Kurde Kurde lekka lipa :pale: czyli panowie radzicie tylko hps :pale: musze cos wymyslic :pale:
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
wez sie zakrec wokół jakiegośhapsa na ulicy :) poszukaj jakiegos nisko :p i wez go sobie :]
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
nic trudnego kilka srubek (2-6) i kabelki :D
narzedzia potrzebne (srubokręt płaski (w miare szeroki) i krzyżak oraz kombinerki)
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Gdybym miał twoje dane, to zadzwoniłbym na policję i powiedział o złodzieju lamp w mieście.
 

wilk

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2005
Postów
88
Buchów
0
sleja napisał:
Gdybym miał twoje dane, to zadzwoniłbym na policję i powiedział o złodzieju lamp w mieście.

sleja na ciebie też pewnie by sie coś znalazło

he he

PiS
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
wilk napisał:
sleja napisał:
Gdybym miał twoje dane, to zadzwoniłbym na policję i powiedział o złodzieju lamp w mieście.

sleja na ciebie też pewnie by sie coś znalazło

he he

PiS

Ćpuny nie działają na szkodę innych...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół