nasiona marihuany

Żółte czubki liści

Wyszukiwarka Forumowa:

sebekw1

Member
Rejestracja
Paź 13, 2017
Postów
5
Buchów
0
Witajcie mam problem z moja roślinka, czubki liści zaczynaja lekko żółknąc, macie może jakiś pomysł czym to może być spowodowane?

Edit Mod: Zdjecia wrzucamy do galerii haszysz.com. Zapoznaj się z regulaminem.
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
D

DarkMessiah

Guest
a jakies inne objawy poza zoltymi koncowkami? foletowe lodygi ? blado wygladajace liscie ?
 

sebekw1

Member
Rejestracja
Paź 13, 2017
Postów
5
Buchów
0
Mianowicie wygląda to tak, wybaczcie że nie edytowalem posta ale nie moge znalezc opcji edycji :D




Chciałem dodać ze dzieje sie to tylko z głównym topem
 

FastBudsLover

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2017
Postów
13
Buchów
0
zdjęcia do oceny zdrowia rób pod normalnym światłem .. mi to przypomina niedobory cynku, lub żelaza, przy świetle i temperaturze, szukałbym śladów zagięć boków na zdrowszych liściach, ale możliwe i to ..
 

sebekw1

Member
Rejestracja
Paź 13, 2017
Postów
5
Buchów
0
Nie dawałem żadnych nawozów, wrzucałem posta z większa liczba zdjęć ale jeszcze chyba nie został zaakceptowany
 
M

mlodygru

Guest
Na pewno nie jest to przenawozenie. Podejrzewam brak jakiegoś pierwiastka... bym może malo azotu. Jakie masz ph ??
 

snupdog

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2017
Postów
124
Buchów
0
liscie bledna? u mnie tak wygladal poczatek braku przyswajania azotu spowodowane niskim ph ziemi
 

hudy80

Active member
Rejestracja
Lip 26, 2017
Postów
27
Buchów
0
A ja znowu mam blade liście i popalone koncowki oraz na innych liściach występuje bladnięcie ale żyłki są zielone podejrzewam że azot i magnez się nie przyswaja przez wysoki PH ziemi 7.0 i 6.8
Dzisiaj zapodałemwww.gardenflora.pl/paleczki-nawozowe-uniwersalne-guano-zelazo-30szt-p-15594.html o NPK 10-5-6. CZY dobrze zrobiłem jest to 2tydz. Flo?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół