nasiona marihuany

Żółte i uschnięte liście

Wyszukiwarka Forumowa:

Aarm

New member
Rejestracja
Sty 11, 2015
Postów
3
Buchów
0
Witam,
to mój pierwszy out i pojawił się problem. Liście na całej roślinie są pożółknięte a w dolnej partii usychają. Używam nawozów od Canny (Flores, Cannazym, Boost, PK) i srednio co 2tyg sypie dolomit.
Czy ktoś miał podobny problem?





 

Aerith

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
92
Buchów
0
jak dla mnie to azot skoro podajesz pk. ile roślina już kwitnie?
 

Aarm

New member
Rejestracja
Sty 11, 2015
Postów
3
Buchów
0
Jaki środek dostane z azotem w zwykłym sklepie ogrodniczym? (Czy może po prostu podlać Canna Vega ?)
I w jakich dawkach go dodać?
Roślinki podlewam raz w tygodniu średnio 40l wody na 3 donice 40 litrowe. (Pierwsze 20l czystej wody następne z nawozami)
Do 20l wody dodaje 100ml Flores, 40ml Canna Boost + 20ml Hesi Boost, 20ml PK, 50ml Cannazymu.


Ciężko powiedzieć kiedy zaczęła kwitnąć, ale zauważyłem że roślinki które rozpoczęły wcześniej kwitnienie nie pokazują aż takich niedoborów jak ta ze zdjęcia (tylko żółkniecie liści wiatrakowych i dolnej partii).
Zdjęcie dla porównania.

 
Ostatnia edycja:

Aerith

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
92
Buchów
0
biohumus uniwersalny. dawke masz napisana na produkcie ale smialo mozesz zwiekszyc to organiczny nawoz nic sie im nie stanie, chociaz zwiekszajac azot wydluzasz jej kwitnienie ja podalbym go raz porzadnie i niech natura robi swoje.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Biopon.,zrób jej oprysk aha i nie syp tak czesto dolomitem raz na miecha starczy pozdro!
 

green goblin

urban myth
Rejestracja
Lis 25, 2016
Postów
86
Buchów
3
(Czy może po prostu podlać Canna Vega ?)

Jak masz Canna Vega to lej, to nawóz na wegetacje z dużą zawartością : N/azotu - NPK : 3-1-4
pie**ol jakieś biohumusy - canna wystarczy. <piwofuck>
 

Aarm

New member
Rejestracja
Sty 11, 2015
Postów
3
Buchów
0
Dzęki za porady. :D

Udało mi się dostać Florovit nawóz przeciwko żółknięciu liści.

Skład nawozu:

NAWÓZ WE Roztwór nawozu azotowego N (MgO) 15,1 (2,1) z żelazem.

15,1% (N) azot całkowity; 1,4% (N) azot azotanowy; 13,7% (N) azot amidowy; 2,1% (MgO) tlenek magnezu rozpuszczalny w wodzie; 0,7% (Fe) żelazo rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez EDTA. Akceptowalna stabilność frakcji schelatowanej w zakresie pH 3–7.


Oprysk sobie daruje. Dam ok. 40ml na donice 40l i zobaczymy co z tego będzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół