nasiona marihuany

Żółte liście i dziury w nich

Wyszukiwarka Forumowa:

ogrodnik1000

Member
Rejestracja
Mar 7, 2011
Postów
15
Buchów
0
Witam drogich ogrodników. Mam problem ze swoimi roślinkami, mianowicie jakieś dziwne robaczki zjadają moją "Marie". Zauważyłem małe czerwone robaczki i dziwne zaschnięte kulki przyczepione pod liśćmi, w środku tego zaschniętego jest jakaś maź zielona. Robiłem oprysk z oleju neem i mydła ale wydaje mi się, że nie pomaga to. Proszę o pomoc w rozwikłaniu zagadki z dziurami i kolorem liści. Z góry dziękuję za pomoc.

















 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Nie wiem co to ale mam pytanie - czy po zrobieniu zdjęć usunąłeś zainfekowane liście z roślin ? jak nie to polecam to szybko zrobić , do czasu ustalenia co to jest może spowolnisz pochód zarazy
 

ogrodnik1000

Member
Rejestracja
Mar 7, 2011
Postów
15
Buchów
0
Wiem że powinno się je usunąć, ale zostawiłem by zaraza szybko się nie przeniosła na zdrowe liście.
 

ogrodnik1000

Member
Rejestracja
Mar 7, 2011
Postów
15
Buchów
0
Planuję by urosła bez żadnych oprysków chemicznych 100 % naturalna. A co polecasz Karate zeon?
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Daj do kolejnego podlewania jakiś nawóz chemiczny z azotem na wega, to roślina już nie będzie tak dla szkodnika smaczna. Zwierzynę i ślimaki ciągnie bardziej do podjadania organicznie uprawianych niż do uprawianych chemicznie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół