• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Żółte liście, problem?

jovo

Guest
Cześć,

Panny to Royal Gorilla Auto. Mają 34 dni. Na dole zaczęły żółknąć i odpadać liście. Dzieje się tak od kilku dni.
wiem, ze dolne liście często odpadają ze starości i braku dostępu do światła(rozrosły się mocno na boki i jest gęsto), natomiast czy jest to możliwe w tak młodym wieku rośliny ? A może kwestia nawozów i wody?
ziemie mam light mix. PH wody kontroluje. Nawóz Trypack od Biobizza. Zaczęły dostawać od 15 dnia życia, zawsze polowe dawki zalecanej przez producenta i co drugie podlanie sama woda. Wyjątkiem były ostatnie dwa podlania, gdzie nawóz poszedł w jednym i drugim, tez w połowie dawki.

moze czegoś im brakuje? Bo wątpię abym przenawozil. Przelanie raczej tez odpada. Donice maja 12 litrów a lalem średnio 800ml co 3 dni bo już miały sucho. Z drugiej strony może jednak za mało tych nawozów.

co myślicie ? Foty na podglad
https://www.forum.haszysz.com/solar...509/236E199B-9316-460A-A5CA-FFA7FBA4F8BD.jpeg

https://www.forum.haszysz.com/solar...509/D2976AD9-8CA1-4110-ABA8-EDA0BBF30FE9.jpeg
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,237
Buchów
2,031
Odznaki
1
gora nabita, dol opada bo roslinie nie sa potrzebne juz liscie. Podlej tego Bioblooma, gdzie niegdzie czerwone lodygi przebijaja
 

Góra Dół