nasiona marihuany

Żale o bany

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Wk***ia mnie nadmierna wrażliwość konopnego Mistrza na swoim poziomie i to że Pikar napisał że tylko moderatorzy mogą pisać na tym forum co im się podoba bo to nieprawda. Pisać każdy może cokolwiek, tak samo moderator czy niemoderator. Różnice są dopiero w tym co stanie się potem...

kuźwa smiech na sali jakoś ja nie mogłem bo dostałem bana,powód bana do wyjaśnienia sprawy,i tu moje pytanie: z kim to wyjaśniałeś?Osoba oskarżona powinna mieć możliwość obrony swojego zdania,jakiś inny mod to zauważył czy odczytał PW i zdjął bana,ale smród został...

Podburzyłeś Łodyge,a tamten mi groził,zachowujesz sie jak dziecko co ma 5 lat,co wy obaj uważaliście,że sie wystrasze?
 
Ostatnia edycja:

Pikar

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
110
Buchów
0
Na tym forum to już jest tylko smród, bród i dzikie węże jadowitowskie.
Ja dostałem ostrzeżenie i nawet nie wiem za co..
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
kuźwa smiech na sali jakoś ja nie mogłem bo dostałem bana,powód bana do wyjaśnienia sprawy,i tu moje pytanie: z kim to wyjaśniałeś?Osoba oskarżona powinna mieć możliwość obrony swojego zdania,jakiś inny mod to zauważył czy odczytał PW i zdjął bana,ale smród został...

Podburzyłeś Łodyge,a tamten mi groził,zachowujesz sie jak dziecko co ma 5 lat,co wy obaj uważaliście,że sie wystrasze?


Głupi jestes więc się nie odzywaj.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
To ty to powiedziałeś.

Przenoszę posty tutaj z wątku "Co cię wk***ia, irytuje".
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół