nasiona marihuany

Żarówka LED. 54W, full spectrum - czy nada się?

Wyszukiwarka Forumowa:

Observer

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2021
Postów
73
Buchów
66
Bezpośrednio czy z naklejona czarną taśmą ??
Tu mnie wgniotło w fotel...
Jaką taśmą ? W instrukcji tego "pistoletu" nie ma mowy o naklejaniu żadnej taśmy na "badany" przedmiot.
Ponadto, wyżej napisałem - w dotyku są tylko lekko ciepłe - nie ma mowy o parzeniu, nawet dotykając wewnętrzną stroną przedramienia nie parzy.... (Starzy wyjadacze pamiętają jak się sprawdzało czy mleko dla potomstwa nie jest za ciepłe ? )
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,077
Tu mnie wgniotło w fotel...
Jaką taśmą ? W instrukcji tego "pistoletu" nie ma mowy o naklejaniu żadnej taśmy na "badany" przedmiot.

W wypadku metalowych przedmiotów poprawia precyzję odczytu. Jest tutaj gdzieś link do tej metody pokazanej zresztą przez producenta takiego sprzętu. Obraz art. Naukowy o .. zmiana emisyjności precyzją pomiaru względem pomiaru termopara. Wnioski z niego są takie, że nie wiele to daje i w wypadku wielu materiałów precyzją odczytu jest żadna. Testowany był sprzęt raczej nie wysokiej klasy.

Gość sprawdzał jak się mają odczyty temperatury z i bez dla aluminium.

Pytam z ciekawości. Na pewno przepływ powietrza chłodzi to. Tak jak i skórowanie z plastiku poprawia oddawanie ciepła.

To takie pytanie o metodologię pomiaru. Zobacz z ciekawości jak odmienne w wypadku twojej zabawki będą odczyty z czarną taśmą.

Chwila temat z tym . Taki trolling apropo budowy panelu custom.

Tu. Ta strona + następna jest tam pokazana metoda o której jest mowa. Testowane przez gościa względem termometru.

 
Ostatnia edycja:

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Ty mierzysz sam krążek.

Bezpośrednio czy z naklejona czarną taśmą ??
Mierzyłem plastik centymetr pod krażkiem z taśmą i bez, w tych bez modyfikacji. O dziwo pomiary nie odbiegały od siebie.
Przerabialiśmy z subem modyfikację, polegającą na nawiercaniu otworów.
Sub, podeślij Observerowi test osobowości ;)
Gość sprawdzał jak się mają odczyty temperatury z i bez dla aluminium.
I okazało się, że aluminium też się różni od aluminium. Jedne idzie w miarę pomierzyć zmieniając parametr EMS, a inne za cholerę. Jest dla pirometru niewidzialne.
Benetech GM321
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,077
Przerabialiśmy z subem modyfikację, polegającą na nawiercaniu otworów.
Sub, podeślij Observerowi test osobowości ;)

Ja nic nie wiercilem. Ty może. Zdejmowałem plastik z. W wypadku nie których blaszka jest tak cienka, że.. Philips np.

Test ;) chwilę.

Najpopularniejszy test na samopostrzeganie.

Temat.


Obrazek miło widziany. Miarodajność zabawowa przynajmniej po części :). Mam wady przypisane do wyniku. Podobno....

Benetech GM321

Technika o której jest mowa ma pomagać przy pomiarach błyszczących metalowych przedmiotów właśnie. Coś pisałeś o pomiarach schłodzonych profili al. Ja ostateczne nie nabyłem pirometru...
 
Ostatnia edycja:

Kwitnący

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
146
Buchów
176
U mnie mierzone LSC ma max 62 stopnie. W połowie obudowy 45 na diodach i płytce, max 62. Mierzone GM333A
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,077
Co niestety oznacza zbyt wysoką temp tj. aby miało to sensowną trwałość :(
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,077
Wystarczy na dwie uprawy ?
4 ? Liczono dla Philips swego czasu po danych producenta o spadku sprawności do 80%. Coś za coś tanie sprawne ale nie na długo. Można sprawdzać jak spada strumień światła jak jest czym. Co uprawa nagrzać i pomiar po siatce z czarną podłogą. Jak będzie 20% mniej niż na początku raczej już nie warto. Przynajmniej mi się tak wydaje.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,077
Logistyk
ISTJ-A

ciekawe :


miarodajność jest podobno żadna ale =>

_TyY1_0iXWLzyprXDnoUTh1frmgICD9VAy7I3MKCDJDnVCw54KLewC0cq3iKZB0ha-l2J1b2aSgozCEet-1bT8Wga3yHHxFvkJnGAcyk3S1wygYtogScfo_qXU239raERwDNfDk0

od góry po lewej
Spor
sub23
Żul [ który zaraz da mi za to kopa ]

skojarzeniem.

#ndke #kleszcz #kopruch

Kleszcz i Kopruch - PROTAGONIŚCI (Official Video NDKE) Prod. Doon​

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół