nasiona marihuany

Żyłki zielone, liście żółkną

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
W jednym z moich plantów na dolnych listkach zaczęło się dziać coś dziwnego. Liście żółkną (nie usychają) ale żyłki są nadal zielone. Dolomit był dosypywany już 2 razy, więc wątpię, aby to było pH. Biohumus był dodawany już 4 razy. Roślinka ma ok. 1,5 miesiąca.

PS. Gdzie się podział ten wzór, według którego wypełniało się 'kartę choroby'? :)
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
tutaj :)


mam podobny problem, ale w górnych partiach liście, myślę, że za dużo nawozów teraz podlewam czystą wodą i nowe listki sa już ok.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
.::ARKAN::. napisał:
myślę, że za dużo nawozów teraz podlewam czystą wodą i nowe listki sa już ok.

u mnie to chyba noedobór potasu.
http://haszysz.com/choroby/nied-magnezu3.jpg (zdjęcie ma tytuł nied-magnezu ale podpis mówi, że zdjęcie przedstawia niedobór potasu, niech ktoś, kto zajmuje się portalem haszysz.com, poprawi to).

U mnie wygląda to jak ten liść po lewej. Identycznie.
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
lubo, i wiesz już czego to była wina? potasu czy magnezu? jeśli rozwiązałeś już ten problem to napisz, bo u mnie dzieje się to samo :/
 
T

tomram74

Guest
niwiem czy wiecie ,ale marja ma dosiebie jedna rzecz podczas gdy zaczyna dojrzewac,usowa hrolofil z lisci/liscie poprostu zolkna.to jest normalne.nie nalezy obcinac tych lisci,zawsze liscie mosza spadac same
 
R

rrybek

Guest
ja pie*dole to już chyba 2 temat który jest nie aktualny, a ty w nim piszesz. Jeżeli probujesz nastukać postów to jest akcja charytatywna i tam co dziennie możesz nabić sobie posta i do tego jeszcze dziecią pomożesz!!!!

Misiek, ale przyczaj na jego kolejne posty, nie po to tutaj ludzie wchodzą, aby czytać posty do dupy tak serio mówiąc, a ty go jeszcze może pochwalisz? :tongue:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Może temat nie jest aktualny ale on go uaktualnił. Nie wydzieraj się na niego :tongue:

Co do tego chlorofilu to niewiem czy to tak dobrze. Jak wiadomo chlorofil jest bardzo potrzebny a gdy roślina się go pozbywa to znaczy, że nie daje rady wyrzywić tych liści. Oczywiście jednym czy dwoma listkami nie należy się martwić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół