nasiona marihuany

[Żyrandoled 153W][0,36m²][(Goji OG x BLR) x Special Occasion] Bio Coco Dżambo Kurde

Wyszukiwarka Forumowa:

Kurde

balans
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
222
Buchów
1,531
Yo, tym razem spróbujemy polecieć bez torfu ;).

Setup
Rośliny: (Goji OG x Black Lime Reserved) x Special Occasion fem. by @Żul
Box: Herbgarden 60cmx60cmx180cm.
Oświetlenie: 6x Phillips 13W 4000K 1521lm, 6x Phillips 12,5W 2700K 1521lm.
Wentylacja: Axial flo 185m³ + filtr.
Donice: Plastikowe 7l, pomalowane od środka antyporostem do jachtów.
Medium: 15l kokosu, 10l Perlitu i 5l Wermikompostu.
Nawozy: Wymieszane z medium dolomit, ziemia okrzemkowa, superfosfat prosty, oraz mączki z lucerny, kości, wodorostów i bazaltowa. Przy przesadzaniu dostały też mikoryzy.

Dzisiaj mamy dzień 14 tego przedsięwzięcia. Trochę nie spodziewałem się takiego wigoru i za długo przykisiłem je w papierowych kubeczkach, ale po przesiadce do docelowych momentalnie odbiły. jedna sztuka została dość pokiereszowana przy przesadzaniu, korzeń jej się o coś zaczepił i przy wyciąganiu połowa systemu korzeniowego została w kubeczku. Nie zrobiło to na niej żadnego wrażenia :D.
Tak to wygląda na chwilę obecną:







:tiphat:
 

Kurde

balans
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
222
Buchów
1,531
Dzień 31​

Dziś poszło drugie cięcie, ostatnie, teraz damy im trochę odbić i zaczynamy indukcję. Walka z ziemiórkami powoli zmierza ku wygranej. Jakieś niedobitki jeszcze latają, ale mam nadzieję, że to już ich ostatnie podrygi ;).

przed goleniem:






i po:






:tiphat:
 

Kurde

balans
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
222
Buchów
1,531
Dzień 47(ostatni weg.)​

Nie było mnie troche na rejonie, co w połączeniu z upałami dało skrajną suszę. Rośliny mocno oklapły, do tego życie w ziemi o ile w ogóle przeżyło to było na skraju. Włożyłem te żywe trupy do Autopota diy, czyli tacka + strecz, a od góry dałem biohumusa. Dałem im trochę jeszcze powegować i odbijają, także starczy im tego i od jutra ruszam w końcu z tą indukcją.:zab: Tak wygląda pole bitwy.








:tiphat:
 

Kurde

balans
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
222
Buchów
1,531
Nie idzie mi coś ta uprawa. Rośliny zrobiły się blade, więc pomyślałem, że może głodne, dlatego zrobiłem im oprysk z agrecolu do truskawek. Zaraz po oprysku zaczęły umierać dolne liście i ogólnie jakoś się zatrzymały w rozwoju. W końcu wyszło, że znowu byłem nadgorliwy i je przelewałem (przynajmniej taka jest moja wstępna diagnoza:oczy:). W każdym razie przez całą indukcję prawie nic nie urosły i ogólnie ich kondycja jest fatalna. Postanowiłem, że cofne je spowrotem na wega, żeby odbiły, bo i tak nic by z tego nie było. Zobaczymy jaki to przyniesie efekt.
Tak teraz wyglądają te moje ofiary.




:tiphat:
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
nie wiem czy jest sens to ratowac i tracici czas i czy nie lepiej zasiac nowe? zaniim tu wyprostujesz to co masz to Ci nowe urosna i jak sadze bez problemow.
 

Kurde

balans
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
222
Buchów
1,531
Pewnie masz rację, ale trochę szkoda mi tych pestek, a przy okazji zobaczę, co się z nimi podzieje po tym "rewegu".
 

Kurde

balans
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
222
Buchów
1,531
Zabrakło mi cierpliwości. Nie chcą te mendy przestać kwitnąć, a miejsca w tych 6l doniczkach pewnie coraz mniej, dlatego projekt ląduje w śmietniku. Jednak nie poddaje się, dam medium trochę odpocząć i spróbuję znowu, w końcu musi się udać. ;)
Do następnego :tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół