nasiona marihuany

[Żyrandoled 240W][0,72m²][(Goji OG x BLR) x Special Occasion | Critical Hog]

Wyszukiwarka Forumowa:

Kurde

balans
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
222
Buchów
1,532
Uszanowanko :tiphat:, zaczynamy kolejną odsłonę moich zmagań z naturą.

Rośliny:
6x (Goji OG x Black Lime Reserved) x Special Occasion fem. by @Żul
2x Critical Hog fem. by TH Seeds
Box: RoyalRoom 120x60x180 cm
Oświtelenie: Żyrandoled 15x V-Tac Evo 15w 2500lm 4000k i 1x Osram 19w 2500lm 2700k
Wentylacja: Axial-Quiet DUO 250-335m3 + filtr na flo
Donice: 10l
Medium: Ziemia z poprzedniej uprawy
Nawozy: Wymieszane z medium wermikompost, dolomit, ziemia okrzemkowa, superfosfat prosty, oraz mączki z lucerny, kości, wodorostów i bazaltowa.
Trening: v4

Żulowe pestki puszczały kiełki i wychodziły z ziemi chętniej niż Criticale, dlatego dni zaokrąglimy w dół pod słabszych. Powiedzmy, że dziś dla wszystkich mamy 3 dzień, a sytuacja wygląda tak:





Do zobaczenia przy przesadzaniau :tiphat:
 

herbowy

w kupie siła!
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
203
Buchów
184
Odznaki
2
no ta relka to "mnie się" interesująco zapowiada!
czy to będzie twoja druga uprawa w tym boxie czy było więcej?
taki wymiar mniej-więcej potrzebuję więc albo sam sklece albo kupie taki sam w obecnej promce, lecz najpierw pytam jak oceniasz wygodę uprawy w tym modelu i czy problemy z plechą poprzednio nie wynikały z nietypowego krztałtu namiotu, twoim zdaniem?
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,799
Buchów
3,721
Odznaki
6
No to siadam ? i paczam ?Ja, zrobiłem 17 v-tac ciekawe, czy wykorzystam wszystko ?

Ten wentyl to jaką średnicę ma ?
 

Kurde

balans
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
222
Buchów
1,532
no ta relka to "mnie się" interesująco zapowiada!
czy to będzie twoja druga uprawa w tym boxie czy było więcej?
taki wymiar mniej-więcej potrzebuję więc albo sam sklece albo kupie taki sam w obecnej promce, lecz najpierw pytam jak oceniasz wygodę uprawy w tym modelu i czy problemy z plechą poprzednio nie wynikały z nietypowego krztałtu namiotu, twoim zdaniem?

To druga uprawa w tym boksie i póki co nie narzekam. Co do plechy, to mam poprostu wilgotno w pomieszczeniu w którym uprawiam i stąd te problemy, wątpię, żeby jakikolwiek kształt boksa wpływał jakoś na pleśń ;).

No to siadam ? i paczam ?Ja, zrobiłem 17 v-tac ciekawe, czy wykorzystam wszystko ?

Ten wentyl to jaką średnicę ma ?

Mi ostatnio, to się nawet te 16 wydawało przydużawo, teraz ziemia konkret nawieziona, zobaczymy co z tego będzie. A wentyl ma średnicę fi150.
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,799
Buchów
3,721
Odznaki
6
?hm..kupowałeś może w komplecie z filtrem "colt" Bo ja takowy mam i po założeniu filtra ledwo ?dmuchał, a tak to robił zasys boxa..
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,527
Buchów
3,608
Odznaki
5
Tyz się czaje na tego boxa :oczy::dela:
 

Kurde

balans
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
222
Buchów
1,532
?hm..kupowałeś może w komplecie z filtrem "colt" Bo ja takowy mam i po założeniu filtra ledwo ?dmuchał, a tak to robił zasys boxa..

Używam mastercarbo i dmuchało w porządku jak był założony.
 

Kurde

balans
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
222
Buchów
1,532
Dzień 47(ostatni weg.)

Jutro będzie pierwsza długa noc, czyli zaczynamy indukcję. Lecę cały czas na odstanej kranówie, wierzchnia warstwa ziemi wygląda sucho, bo podlewam od dołu. Tak się prezentują dziewczyny w akcji(po lewej criticale):





:tiphat:
 
U

Usunięty 81741

Guest
Też mam pestki od żula, powodzenia. Będę zaglądał jak to u Ciebie idzie.
Moje w hydro i dość długo indukują. Ale poza tym solidna odmiana wnioskując jak narwazie po wegu, zobaczymy co dalej będzie ?????
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół