nasiona marihuany

Żyrandoled z żarówek lumiled

Wyszukiwarka Forumowa:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,174
Buchów
5,061
Słabe. Szkoda na nie czasu.

Wątek jaskinia => Tam popatrz co jest "na wypasie".
 

gumi963

Member
Rejestracja
Sty 23, 2014
Postów
19
Buchów
0
czytałem ale nie znalazłem konkretnych opinii poza tekstem że dane na opakowaniu są ładne^^ tak poza tym dorwałem dzisiaj 5sztuk lsc 17w i 3 szt 15w. Lumenów będzie więcej niż potrzeba :) zobaczymy jak się sprawdzą
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,174
Buchów
5,061
czytałem ale nie znalazłem konkretnych opinii poza tekstem że dane na opakowaniu są ładne^^
;) Testy luksomierzem + wyznaczanie sprawności źródła.. dowcipnisiu. Dosyć konkretne. Trudno konkretniej, poza ocena parametrów pudełkowych.

z pamięci => e27 : taki jakby ranking ??

1# V tac seria EVOLUTION _ dostępność kilku temp widmowych : 3000K, 4000K oraz 6400 K _ dawna klasa A++ nie tanie możliwe do modyfikacji na panel.
2# LSC 17W _ tania wersja V tac 15W evolution _ nieco słabsza od wymienionej _ najtańsze źródło tej klasy na rynku prawdopodobnie.
3# IKEA _ nowa seria solhetta _ od 9,5 w ściemnianej o wysokiej deklaracji _ przez 5,9 W .. do 3,4 W _ te ostatnie idealne do małych projektów pc box i spółka [ po lekkim modzie _ pozbyłbym się z tego e27 i plastiku _ montaż tak aby zredukować wysokość ]
4# Osram 19W A++ _ bardzo ładna sprawność przy niezbyt korzystnej cenie.
5# Diall 28W 4000K _ ładna sprawność _ wada wysoka moc i spore rozmiary, ładnie modyfikowalna.
6# lampy klasy "13" W _ philips/osram A+ _ Philipsy budżetowe źródło : osram wypadał odrobinke lepiej w testach : diall 14,5 W _ nie gorszy od 13W philipsa _ droższy.


Jak na razie najlepiej w niemiarodajnych testach IKEA 9,5W deklaracja 160 lm/W _ ściemnialna. 20 PLN sztuka. Na tyle dobra i droga, że trochę szkoda bez modyfikacji na panel je używać.

15W LSC także mam miały być testowane, na razie leżą. [ w sumie mam i inne typy LSC... na testa ]
LSC mogą miewać problemy z padami zasilaczy => Ale to nie jest nic wyjątkowego przy źródłach e27 [ patrz osram np. ta firma mi sie kojarzy z tym najbardziej "pech" ?? ]
 
Ostatnia edycja:

gumi963

Member
Rejestracja
Sty 23, 2014
Postów
19
Buchów
0
Okej, tak zrobię. Dzięki za rady :) trochę mnie tu nie było i widzę że dużo się pozmieniało w kwestii oświetlenia. Mam dużo do nadrobienia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół