nasiona marihuany

????? ???????? ??????? ☠ mmxx

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witaj Czarodzieju!
Mam tę fotorelację na oku. Byle do :harvest:

May the force be with you :tank:
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Ooo, widze te same geny mamy na spotach (BioGenetic). Będę zaglądał, jak u Ciebie pójdą. Pięknie się zapowiada :) . Powodzonka!
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Będę cieszyć oczy twoją magią , niech nigdy nie zabraknie ci many .
 

Arystokeles

Banned
Rejestracja
Mar 3, 2020
Postów
32
Buchów
2
Ja tylko chciałem przypomnieć że na forum według regulaminu obowiązuje zakaz pisania/rozmawiania na temat polityki i religii, więc nie rozumiem dlaczego te farmazony na temat religii które napisał autor fotorelacji nie zostały usunięte?! Mało tego, Ja widze że te religijne głupoty zostały poparte przez administracje w postaci postawienie bucha. Jak ja coś kiedyś napisałem na temat religii to szybko zostało to usunięte i jeszcze warna dostałem, ale widać że regulaminu nie wszyscy muszą przestrzegać.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Wskaż, w którym miejscu administracja stawia mi bucha ze względu na treść związaną z religią, a nie poleci w Twoją stronę żaden kamień...

Jeżeli nie rozumiesz tego co czytasz, to już teraz możesz się wymeldować z tego przedstawienia kolego i nie zaglądać tu nigdy więcej, wszak regulamin nie nakazuje śledzenia moich wątków.
Powodzenia w drastyczno-brutalnym życiu.
:tiphat:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1

Jestes uzytkownikiem bezwartosciowym, nie majacym z tematyka tego forum nic wspolnego. Moge ci jednakze obiecac, ze juz nigdy nie dostanisz warna, za to obiecuje, ze jeszcze jeden taki post i dostaniesz bana na zawsze. Zalozysz wyedy nowe konto i poprawisz nam statystyki - w koncu bedzie z ciebie pozytek.
 

Arystokeles

Banned
Rejestracja
Mar 3, 2020
Postów
32
Buchów
2
Wskaż, w którym miejscu administracja stawia mi bucha ze względu na treść związaną z religią, a nie poleci w Twoją stronę żaden kamień...

Jeżeli nie rozumiesz tego co czytasz, to już teraz możesz się wymeldować z tego przedstawienia kolego i nie zaglądać tu nigdy więcej, wszak regulamin nie nakazuje śledzenia moich wątków.
Powodzenia w drastyczno-brutalnym życiu.
:tiphat:
To może ty mi wskarzesz za co dostałeś tego bucha? Jak się dostaje ocene/bucha to chyba za całokształt, więc i za tą religie też dostałeś.
Ja tylko grzecznie zapytałem a ty mi ubliżyłeś, powiedziałeś że moje życie jest drastyczno-brutalne.
Z całym szacunkiem, ale nie nazywaj mnie swoim kolegą, bo kolegami nie jesteśmy i nigdy nie będziemy dlatego że ja się nie zadaje z ludźmi religijnymi, ja od takich ludzi trzymam się z daleka.
Jestes uzytkownikiem bezwartosciowym, nie majacym z tematyka tego forum nic wspolnego. Moge ci jednakze obiecac, ze juz nigdy nie dostanisz warna, za to obiecuje, ze jeszcze jeden taki post i dostaniesz bana na zawsze. Zalozysz wyedy nowe konto i poprawisz nam statystyki - w koncu bedzie z ciebie pozytek.
Tak jak wcześniej powiedziałem, ja tylko grzecznie zapytałem dlaczego te farmazony religijne nie zostały usunięte, a jak ja coś kiedyś napisałem na temat religii to od razu zostało to usunięte i dostałem warna. Ale widać że ty nie potrafisz normalnie odpowiedzieć, ty tylko potrafisz banami straszyć. Twoje myślenie jest takie: "jestem administratorem, mam władze, moge ci dać bana a ty mi nie haha jestem lepszy", słabe to jest ale widać że taką masz nature wywyższania się nad innymi.
I ty mi nic nie obiecuj bo to ja tobie obiecuje, obiecuje ci że już w żadnym temacie nie napisze ani słowa, nie warto, nie ma dla kogo, widać kto tu na forum przebywa, sfrustrowani degeneraci którym w życiu realnym sie nie wiedzie dobrze to muszą w internecie kariery robić, błyszczeć zdjęciami roślin przed osobami których się nawet nie zna.

Chrześcijańska Unia Jedności - lata mijają, świat idzie do przodu, wszystko się zmienia ale Napalm in the morning wciąż ten sam, pokazujący kto tu rządzi i kto jest wartościowy a kto nie.
Masz racje - JESTEŚ BOGIEM!
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
@Arystokeles
Nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w jakąkolwiek dyskusje, bo również uważam Cię za jednostkę bez wartości dla forum, na którym tylko mącisz wodę.
Gdyby było inaczej, na pewno zapoznałbym się ze wszystkimi Twoimi fotorelacjami i ogólnie wszystkimi wątkami jakie założyłeś tutaj(niestety próżno ich szukać).

Wszystkich użytkowników forum nazywam kolegami (po fachu), spokojnie Ty nawet w odrobinie procenta nie pretendujesz do tego bym mógł nazywać Cię tak w życiu realnym.
W jednym mogę się zgodzić- nawet tu nie powinienem tak nazywać kolegą osoby, która nie ma nic wspólnego z tematyką forum.

Teraz odnośnie Twoich oszczerstw na temat mojego wątku:
Nie radzisz sobie po prostu z tym co odbierasz jako kontrowersyjne w swoim zawężonym światopoglądzie ale to nie jest moja sprawa, więc powiem Ci jeno raz...

Precz stąd.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
niektórzy są tak rozgoryczeni życiem że nie rozróżniają religii od ciekawych faktów o naturze teologicznej, kulturowej i historycznej w prywatnej fotorelacji naszego kolegi BHW. bardzo fajna fotorelacja, solidnie prowadzona, przyjemna w czytaniu. tak dalej.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Część dziękczynna

Wspaniale opisana praca. Właściwie to już jest grow roku. Wielki szacun za determinację i tę niezwykłą relację. Niektórzy mówią "z fartem". Mam nadzieję, że przejrzą na oczy. Szczęście to tylko i aż umiejętność oraz ciężki wysiłek. Efekt nie ma nic wspólnego ze szczęściem. Bravo! Mam nadzieję, że wreszcie nadejdzie legalizacja i wszyscy będziemy mogli się spotkać.

Zgadza się determinacja i upór w pracy przynoszą efekty ale jednak czynnika losowego nie powinno się wykluczać.
Jednak robię wszystko by mieć go po swojej stronie.
Kiedy będzie legalizacja w Polsce... mam nadzieję że jeszcze będę żył, ale jak dożyję to się zobaczymy zapalić ostatnią fajkę wolności.:passing-joint-smile

Bardzo miło Cię zobaczyć przy zmaganiach w tym sezonie, niedawno odgrzebałem Twoją fotorelacje z tamtego roku i od tamtej pory zastanawiałem się co się stało, że nie wystartowałeś w tym rok, a tu proszę takie wielkie zaskoczenie. Podziwiam Twoje zaangazowanie i efekt tego co robisz. Tak jak Desireom powiedział, przydała by się legalizacja a właśnie po to żeby się spotkać, to byłoby piękne poznać tak konkretnych ludzi. Trzymaj się!

Wielkie dzięki za dobre słowo. A tam wielkie zaskoczenie, ja tak mam z Ganjorem- koleżką z pecyn - że wyglądam zawsze jego nicku pośród autorów wątków GROWLOG OUTDOOR- (jak to czytasz to wiedz, że trzymam kciuki i pozdrawiam!)
Też się trzymaj tam Layer1 i pomyślności!



Zapowiada się serial dokumentalny na pro poziomie. Powodzenia BHW !

Po legalizacji w Polsce nawiązujemy współpracę z Netflixem razem z innymi outdoorowymi wariatami i nagrywamy gruby dokument... :gitt:
Dzięki i Tobie również powodzenia FakeFarmer.




Pozytywnie zakręcony wariat ! :)
Przeszedłem całość i chyba przeczytam jeszcze raz (szczególnie część historyczną), jak sobie zapalę. Rozumiem, że religia i historia, to hobby ? Czy może jesteś jakoś powiązany zawodowo z tymi tematami?

Mógłbyś napisać, gdzie dostać takie fajne plastikowe znaczniki, których używasz ? Bardzo by mi to ułatwiło sprawę prowadzenia mojej FR

Pozdr.


Witaj Quaker, cieszę się że zainteresowała Cię część niekonopna.
Czy zawodowo, to chyba nie - bo czy można być z zawodu magiem? :gan:
Zawód wiąże się z otrzymywaniem honorarium w postaci pieniędzy. Lecz nie bogactwo jest moim celem.
Od dziecka odkryłem umiłowanie do wiedzy, im bardziej niedostępna tym większe było jej pożądanie.
Odnośnie znaczników, o które pytałeś - zgadza się, można je dostać na alledrogo lecz ja w sprzęt na outdoor zaopatruję się u chińczyka - jest dużo taniej - a przecież i tak nigdy nic nie wiadomo, jakie będą losy roślin pod niebem - trzeba być gotowym, że absolutnie wszystko trafi szlag.
Oryginalnie są to trytki z tabliczką (ang. cable tie) do organizowania plecionek kabli w jeden zwój, ale kiedy je zobaczyłem - od razu wiedziałem, że w fazie WEG będą wbite pod roślinę, a we FLO zapięte na trytkę na jednej z głównych gałęzi.
Powodzenia w nadwornej robocie!



Najlepsza lektura jaka czytalem. Czekam na kontynuację. Nie mogę się doczekać kolejnego UP'a. Widać, że wkładasz w MJ bardzo dużo pracy i traktujesz to także jako swoje hobby. Trzymam kciuki!

Wielkie dzięki za słowa uznania dla lektury! A u mnie to bywa nawet tak, że życie poza uprawą traktuję jako hobby :freak:.
Ja też trzymam kciuki za Twoje zmagania na froncie!


Jak ja lubię czytać wszelakie teksty pisane przez świadome osoby. Gdy do tego dochodzi konopia to jestem całkowicie pochłonięty i niecierpliwy co do kolejnych zapisków. A tak poza tym to szanuję za determinację, kiedyś także ogarniałem out'a z gipsem na szkicie. Lekką misją to nie było aczkolwiek sprawdziło się w moim przypadku to, że ile dasz od siebie tyle do ciebie wróci. To było w 2016r i ten rok był moim "best grow". Rekordowe zbiory, mało plechy i susz świetnej jakości, szło by oszukiwać, że to spod lampy hehe.
Czekam na kolejne wpisy kolego! A uprawa jak zawsze - pierwsza liga! Szacunek. ��

Dzięki BZK! Ja również jestem całkiem pochłonięty kiedy piszę teksty. Szacunek za robotę w gipsie, musisz wiedzieć jaki to trud. Życzę udanych zbiorów.


To będzie kur***ko dłuuuuuuuuuuuuga fotorelacja .

W moim słowniku inne przymioty z pewnością pasowałyby lepiej do określenia rozmiarów tej pracy, a sama ilość użytych w niej słów na pewno nie jest tutaj niczym istotnym w porównaniu z jej treścią.

Ooo, widze te same geny mamy na spotach (BioGenetic). Będę zaglądał, jak u Ciebie pójdą. Pięknie się zapowiada :) . Powodzonka!

No to ja prędzej mogę podglądać jak będą mogły wyglądać potencjalne pheno, zacząłeś w dobrym momencie.
Też zaglądam i życzę powodzenia aż do kosy.
Pozdrówki harvester69



Będę cieszyć oczy twoją magią , niech nigdy nie zabraknie ci many .

Niechaj tak będzie ale w razie czego zwrócę się do Ciebie po brakującą manę na FLO. :chill-pill-smiley-e
Dzięki!

niektórzy są tak rozgoryczeni życiem że nie rozróżniają religii od ciekawych faktów o naturze teologicznej, kulturowej i historycznej w prywatnej fotorelacji naszego kolegi BHW. bardzo fajna fotorelacja, solidnie prowadzona, przyjemna w czytaniu. tak dalej.

Dzieki szermi, dobrze wiedzieć że czyta się przyjemnie, jednak cała przyjemność leży po mojej stronie.:flower:


@ALTARE [MENTION=93210]Saul[/MENTION] [MENTION=93416]DeepX[/MENTION] [MENTION=95024]GROW BALDD[/MENTION] [MENTION=87533]Rolnik z BMW[/MENTION] [MENTION=94584]mlody_grower[/MENTION] [MENTION=76521]Total Kozak[/MENTION]

Dzięki serdeczne za dobre słowa i pozytywny odbiór mojej pracy. Wam również życzę powodzenia i pomyślności w realizacji waszych projektów!
Dzięki też dla wszystkich tych, którzy nie zostawili wpisu, lecz docenili pracę "buchem"!
Pozdrowienia.
:tiphat:
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,518
Buchów
2,965
Odznaki
3
Masz racje - JESTEŚ BOGIEM!

Albo jesteś trolem, albo wykształconym debilem. W obu wypadkach nie mam pojęcia czego tu szukasz, bo nie ma tu dla Ciebie pokrewnych dusz (ups sorry, co za ohydne, religijne słowo). :the-finger-smiley-e
 
Ostatnia edycja:

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1

W słoneczny dzień, żywioł burzy i człek.

"Słońce wschodzi krusząc mroczne okowy zmierzchu, który wszak dostojnie zapadał, przysłaniając zaciemniającym płaszczem, kolejno liczne plany horyzontu.
Teraz gwiazda rozpoczyna dominację i dnieje.
Fale promieniującego ciepła rozchodzą się na wszystkie wyeksponowane stanowiska, zapowiadając dobry czas na kontynuowanie rozpoczętych wcześniej lub właśnie rozpoczynających się życiowych konceptów i życiodajnych efektów, fizjologicznych łańcuchów procesowych.

Każdy trzpień żyjącej gromady, przedstawiciel swojego gatunku - wielbi, czci lub błogosławi Słońcu, bezrefleksyjnie lub podświadomie.
Nie jest winą hierofantów Twego kultu, że nie wyjawili tej odwiecznej prawdy na ołtarzach dla swego ludu.
Słońce bowiem ma za wyznawców wszystkie życia, wszakże człek nie spisał nigdy świętych pism mu.
Jako dowód swej potęgi, znaku jedności wobec żywiołu- jarzmi płomienistymi językami, szukające wytchnienia od żaru kwiecia ogrodów, obracając w sypki popiół, niby potężne naturalne struktury.

Z mroku okowy ujawniony też stał się- silny mężczyzna - trzydziestoma paru laty raczący egzystencję.
Krocząc uważnie przez podmokłą łąkę, słuchem zatapia się w istnień wszelakich nuty- otaczającego żywota instrumentów grę.
Bujne spirale i rulony, w świetlistym blasku- koloru hebanu- opadają mu na szerokie, wyrzeźbione latami znoju ramiona.
Z jego twarzy bije spokój i melancholia, niezachwianie mimo rychłej z traw, bażanta ucieczki.
On na swoje decyzje jest gotów, sprzyja Saturn, Xipe Totec i jego natury zew.
Obserwując te światy, drąży myśl w głębi głowy, obnażając na skroni lekki puls żył.
Znów na Słońcu musi buchać żywy ogień, powodując tu stopniowo emisyjny żar.
Ten wędrowiec ma bagienny kamuflarz na sobie, ma też zrozumienia dzikiej natury dar.

Kroczy płaz, a ponad nim kroczy człowiek, obydwoje czują w nozdrzach wilgotny tlen.
Każde z nich ma swój nienazwany cel w głowie- przybliżając się do kresu jego z każdym dniem.
Ten śpiew różnorodności tonacji i taktów, urywa się pod głuchym rykiem, zwalistych kolosów chmur.
Cały parny dzień tu nadchodził Perun, bóg piorunów , w burzowych obłokach przywianych z gór.
Siarczysty syk i rozrywające ciszę cięcia nieba, emanują oślepiający chwilę blask- rzekomy gniew.
Skóra doświadcza mocno spadających kropli wody, z każdą chwilą coraz koszmarniej wiatr się rwie.
Żywioł narasta, potężnie miota każdą cząstką, która niedostatecznie silną z natury jest.

To co lekkie wzbija się w przestworza, kierowane porywistym wirem pośród połamanych dramatycznie dużych drzew.
Znaleźć dobre ukrycie nadchodzi pora, by człowiekowi żywioł -ostatnim nie okazał się.
Rozłożysta, promieniująca czasza piorunów rozpościera się ponad głowami, znikając wydaje wszechbrzmiący huk, tak głucho gdzieś.
Woda wzbiera, ziemia nie zdoła wchłonąć do swej otchłani, ogromu rwących chmury ulew, wylewających rzek.
Nie woła o pomoc nic, wichry rozszczepiają deszczem strzępy, wykrzyczanych słów w powietrzu, zmieniając ich sens.
Szarpią gałęziste korony za konary olbrzymie, nie pozostawiając nic, co słabo przytwierdzone ziemi jest.
Wyrywając mocarne kawały, zwala kłody w porywie gwałtownych podmuchów, na korach - zcieka żywica - okaleczonych jodeł krew.
Choć za chwilę żywioł jest już uwolniony i powoli nastaje bryza wokół szumu, brutalnie sfatygowanych drzew.
Lecz to jak dziki zwierz udomowiony, zawsze w głębi surową dzikość skryje, pozornie oswojony lew."

BLVCK HEMP WIZVRD - MMXX



Minutę przed burzą

Witam ponownie, ten wiersz został napisany pod wpływem chwili, po ucieczce podczas burzy;
jest też nawiązaniem do pogody jaka rządziła w czerwcu, myślę że również i w waszych rejonach...
Mam nadzieję że tym razem nikt z was nie zapomni przytwierdzić swoich monsterków do kilku sztywno wbitych tyczek. Ja w tamtym roku miałem z tego powodu niemiłą niespodziankę, stąd taka refleksja, po przeczytaniu ponownym treści wiersza, a szczególnie części ostatniej - o destrukcyjnej naturze żywiołu naturalnego...
który niewątpliwie powróci w momencie kiedy szyszki będą się już coraz lepiej formować i dojrzewać...



Teraz czas na pozostałe zdjęcia z przeszłości.




Nostalgiczny bukiet zeszłorocznych dojrzałych aż nadto kwiatów.




Rośliny odwiedzone ponownie, z każdą wizytą zastosowany oprysk: tytanit, asahi sl, SuperVit.


DURBAN POISON x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


SHAMAN x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


DURBAN POISON x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


52- Early Skunk FEM. [HOLENDERSKISKUN] oraz 22- HINDU KUSH x GUERILLA GOLD FEM. [GGS]


SHAMAN x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


SHAMAN x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


CRITICAL KUSH FV [PANPESTKA]


57- EASY SATIVA x PASSION FEM. [BIOGENETIC] oraz 42- PURPLE MAROC x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


HINDU KUSH x GUERILLA GOLD FEM. [GGS]


SHAMAN x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


AYAHUASCA PURPLE FEM. [BARNEY'S FARM]


SHAMAN x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


FUZZY BUZZ FEM. [#OS BUZZ ASTRAL]


EASY SATIVA x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


BLACK DOMINA x BUBBLEGUM FEM. [SPEED SEEDS]


KILLER KUSH FV [SWEET SEEDS]


SERIOUS ZKITTLEZ FEM. [#OS BUZZ ASTRAL]


KILLER KUSH FV [SWEET SEEDS]


EASY SATIVA x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


PURPLE MAROC x SERIOS 6 FEM. [GGS]


CRITICAL KUSH FV [PANPESTKA]


DURBAN POISON x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


Prowizoryczna zapora naturalna.


SERIOUS 6 x PURPLE MAROC FEM. [GGS]


Ostatni PAMIR GOLD FEM. [DUTCH PASSION]


Cypel a'la hugelkultur


PURPLE MAROC x GIRLS SCOUT COOKIES FV [GGS]


GUERILLA GOLD x AMNESIA FV [GGS]


SERIOUS 6 x PURPLE MAROC FEM. [GGS]


SERIOUS 6 x HINDU KUSH FEM. [GGS]


SERIOUS 6 x HINDU KUSH FEM. [GGS]


SERIOUS 6 x HINDU KUSH FEM. [GGS]


SERIOUS 6 x PURPLE MAROC FEM. [GGS]


PURPLE MAROC x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


SERIOUS 6 x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


SPEEDY SKUNK FV [#OS BUZZ ASTRAL]


PURPLE MAROC x GUERILLA GOLD FEM. [BIOGENETIC]


DURBAN POISON x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


CRITICAL KUSH FV [PANPESTKA]

c.d.n.*​

*ciąg dalszy niżej
 
Ostatnia edycja:

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
...ciąg dalszy

[/url
SERIOUS 6 x PASSION FEM. [BIOGENETIC]

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1093316]

PURPLE MAROC x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


SERIOUS 6 x PASSION FEM. [GGS]


PURPLE MAROC x PASSION FEM. [BIOGENETIC]






Kilkanaście FV na cyplu hugelkultur


PURPLE MAROC x GIRLS SCOUT COOKIES FV [GGS] z wykonanym FIMEM


GUERILLA GOLD x AMNESIA FV [GGS]


SERIOUS 6 x GREEN CRACK FV [GGS]


SERIOUS 6 x GREEN CRACK FV [GGS]


SERIOUS 6 x GREEN CRACK FV [GGS]




HINDU KUSH x AMNESIA x G13 FV [GGS]


S.A.D. FV [SWEET SEEDS]


GUERILLA GOLD x AMNESIA FV [GGS]


Wykonany FIM


PURPLE MAROC x GIRLS SCOUT COOKIES FV [GGS]


GUERILLA GOLD x AMNESIA FV [GGS]


PURPLE MAROC x GIRLS SCOUT COOKIES FV [GGS] po fimie


HINDU KUSH x AMNESIA x G13 FV [GGS]


SERIOUS 6 x GREEN CRACK FV [GGS]


HINDU KUSH x AMNESIA x G13 FV [GGS] - dla templariuszy nieszczęśliwa trzynastka- dla mnie przeciwnie póki co...



SERIOUS 6 x GREEN CRACK FV [GGS] po fimie


C99' x BLUEBERRY FV [GGS] po fimie


POWER AFRICA x MK ULTRA FV [SEEDSMAN]


POWER AFRICA x MK ULTRA FV [SEEDSMAN]





HINDU KUSH x AMNESIA x G13 FV [GGS]


HINDU KUSH x AMNESIA x G13 FV [GGS]



Studzienka

Tak przedstawiała się sytuacja na Hermetycznym Zagaju i Ukrytej Komnacie
Przychodzi kolej na kolejne spoty...


HORUS

Na HORUSa przybyłem o 5 rano, całe 3h zajęło mi samo noszenie różnymi drogami szpargałów z sadzonkami na spota...
Roślinność wyplewiona, gałęzie drzew przycięte, dołki przekopane, studzienka wykopana, ogrodzenie postawione, agrowłóknina ściółkująca docięta i nałożona na kopczyki. Sadzonki posadzone i opryskane mieszanką asahi SL i SuperVita. Bite 10 godzin łącznie w terenie, w pracy - w warunkach morderczych - jednak wiedziałem na co się piszę...









Cały spot HORUS


Studzienka







POWER AFRICA x MK ULTRA FV [SEEDSMAN]


PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


c.d.n.*​

*ciąg dalszy niżej
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
...ciąg dalszy


PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


POWER AFRICA x MK ULTRA FV [SEEDSMAN]


PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]



LOŻA VII

Prace na spocie przebiegały etapami, najpierw zająłem się glebą i kopcami. Po ponownym powrocie na spot, pół godzinne plewienie, zakładanie ogrodzenia, na końcu sadzenie - na moje nieszczęście rozpentała się burza podczas tej czynności.
Byłem zmuszony rozwinąć grubą ogrodową folię nad głową i siedzieć w kuckach, opatulony ponchem przeciwdeszczowym. Nawet wtedy komary nie dawały za wygraną...
Jednak kiedy tylko deszcz zelżał, wróciłem do pracy.
Na sam koniec podlew z biostymulatorem i SuperVit.



Widok od wejścia


Od tej drugiej strony


76,77- PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


128, 129- NORTHERN LIGHT F1 FV [PANPESTKA]


142- PURPLE MAROC x GIRL SCOUT COOKIES FV [GGS] oraz 137- BLACK JACK FV [SWEET SEEDS]


PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


89- PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN] oraz 119- CRITICAL KUSH FV [PANPESTKA]


CRITICAL KUSH FV [PANPESTKA]


CRITICAL KUSH FV [PANPESTKA]


113- BLACK CREAM x NEPAL x HINDU KUSH FV [GGS] oraz 88- PURPLE MAROC FV [HOLENDERSKISKUN]


C99' x BLUEBERRY FV [SEEDSMAN] + w oddali jakiś automat


CRITICAL KUSH FV [PANPESTKA]


AK420 f1 FV [PANPESTKA]


SERIOUS 6 x GREEN CRACK FV [GGS]


AK420 F1 FV [PANPESTKA]


AUTO PINEAPPLE EXPRESS [BIOGENETIC]





R.I.P. :czacha:​


Early Skunk FEM. [HOLENDERSKISKUN] oraz Serious 6 FEM. [GGS]


C99' x BLUEBERRY FV [SEEDSMAN]


AMNESIA KUSH FV [#OS ZIELONAMASA]


BLACK JACK FV [SWEET SEEDS]


65- CRITICAL KUSH FV [PANPESTKA] oraz 2- SERIOUS 6 x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


19 - AYAHUASCA PURPLE FEM. [BARNEY'S FARM] 27- SERIOUS 6 FEM. [GGS] 43- PAMIR GOLD FEM. [DUTCH PASSION] 44- PAMIR GOLD FEM. [DUTCH PASSION] oraz trop głodnego łosia na samym dole


CREAM CARAMEL FV [SWEET SEEDS]


SPEEDY SKUNK FV [#OS BUZZ ASTRAL]


GUERILLA GOLD x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


SERIOUS 6 FEM. [GGS]


GUERILLA GOLD x PASSION FEM. [BIOGENETIC]


BLACK JACK FV [SWEET SEEDS]


C99' x BLUEBERRY FV [SEEDSMAN]


BLACK JACK FV [SWEET SEEDS]


C99' x BLUEBERRY FV [SEEDSMAN]


AMNESIA HAZE FV [#OS ZIELONAMASA]


BLACK JACK FV [SWEET SEEDS]


c.d.n.*​

*ciąg dalszy niżej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół