nasiona marihuany

0.08 m2 pc growbox 2xcritical kush

Wyszukiwarka Forumowa:

spri3te

Active member
Rejestracja
Cze 8, 2020
Postów
40
Buchów
3
Siema chcialbym zaczac moja 1 fotorelacje a w niej pochwalic sie moja 2 uprawa indoor.
-Box zrobiony z starej obudowy po komputerze wymalowany na bialo wymiary 44x18x42 ,
-lampa cfl 85w 2700k 5000 lumenow niby 15000 lumenow wiecej niz powinno ale chyba to nie jest jakis problem,
-1 wiatrak wyciagajacy ,z powodu ze dziura na wiatrak w obudowie byla troche mniejsza od wiatrak to troche powietrza odbija sie i dmucha na rosliny wiec wiatrak robi za wyciagajacy i mieszajacy 2w1 :D
-ziemia plagron growmix doniczki cos kolo 2.5l ,temp w boxie 27/18 wilogotnosc 40%.

W boxie znajduja sie 2 roslinki critical kush obecnie maja 15 dni, od 1 dnia naswietlane 12/12 , staralem sie trzymac mozliwie najblizej lampy ale i tak troche sie powyciagaly, 1 ewidentnie cos przymula. Moje pytanie co robic dalej , odleglosc szczytow od lampy to jakies 3cm narazie nie ma poparzen, 1 panna ewidentnie cos przymula, mysle nad wy***aniem jej i zrobieniu lst na 2.

roslinki w boxie

Przymulajaca

Wieksza
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,011
Zdrowe rośliny, rób LST bo już najwyższa pora! Najlepiej przed podlewaniem wtedy rośliny są giętkie i trudniej złamać. Ta zamulająca jest ok tylko stoi bardziej w cieniu dlatego wygląda gorzej w porównaniu z siostrą. Zostaw jak jest, nie zamieniaj ich już miejscami. Dobrze idą oby tak dalej ?
 
Ostatnia edycja:

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,530
Buchów
3,022
Odznaki
3
-lampa cfl 85w 2700k 5000 lumenow niby 15000 lumenow wiecej niz powinno ale chyba to nie jest jakis problem,
To może być problem. Zwłaszcza przy tak małej przestrzeni. Możesz je poparzyć światłem. Właśnie mi się to przydarzyło z dwoma odrostami.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,011
Bez obaw, kolega coś pokręcił z tą nadwyżką lumenów. Cfl ma około 100lm/w to nie ma szans na jakieś poparzenie światłem. Nie widziałem nic takiego jeszcze nigdy. @Desireom możesz pokazać jak masz fotę?
 

banner_hulk

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
155
Buchów
18
Bardzo fajne rośliny :) wyglądają lepiej niż nie jedne w dużym boxie, rozłożył mnie na łopatki wiatrak wielofunkcyjny wyciągający i mieszający xd pozdro liczę 50g :D
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,530
Buchów
3,022
Odznaki
3

Bez obaw, kolega coś pokręcił z tą nadwyżką lumenów. Cfl ma około 100lm/w to nie ma szans na jakieś poparzenie światłem. Nie widziałem nic takiego jeszcze nigdy. @Desireom możesz pokazać jak masz fotę?
20210320-P1190204-2.jpg
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,011
Dziwne, bardziej mi to wyglada na uszkodzenie korzenia ale na pewno nie od światła, swoją drogą ładne kwiaty ?
 

spri3te

Active member
Rejestracja
Cze 8, 2020
Postów
40
Buchów
3
UP

witam ponownie w 19 dniu roslinek. W piatek zrobilem lst na obydwu pannach, dzisiaj jeszcze doginalem 1 bo najwyrazniej ma w dupie ze lampe ma 3 cm od szczytu , wyciagnela sie i w miejscu gdzie lisc dotykal lampe przypalilo ja. Zauwazylem dzisiaj pierwsze preflowery( a przynajmniej tak mi sie wydaje). Jak myslicie dodwac juz im male porcje nawozow? posiadam zestaw ph perfect micro grow bloom

Preflowery

Wieksza roslinka

Mniejsza

Razem w boxie

Probowalem wstawic zdj w poscie ale zaden z 3 html bbcode mardown nie wstawail sie jako zdj tylko jako link, w faqu nie ma nic na ten temat wiec jakby ktos wytlumaczyl bede wdzieczny
 
Ostatnia edycja:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,011
mi BBC działa tak jak należy ale tez zanim to ogarnąłem to zdążyłem się wkur... full image BBC code wklejasz?
 

spri3te

Active member
Rejestracja
Cze 8, 2020
Postów
40
Buchów
3
Up 19/7
Siema tydzien pozniej, obydwie panny juz kwitna. Podlewam je co drugi dzien, ostatnie 2 podlania dostaly z nawozami od ph perfect na poczatak dalem po polowie tego co producent zaleca. Mam dziwne wrazenie ze seed bank polecial w chu*a i nie sa to te same odmiany, Jedna panna ladna gesta doliczylem sie 17 szczytow nwm jak ja to upchne w tym pcboxie, druga panna wyglada na sative, odstepy pomiedzy pietrami sa dosyc duze i liscie wygladaja innaczej, sa dlugie i nie tak szerokie.

Z***alem bo nie robilem lst na wiekszej pannie bo myslalem ze juz tak mocno nie pojdzie w gore, okazuje sie ze przez ostatni tydzien panna podwoila dlugosc glownego szczytu z 13 cm na 27cm, i zaczyna dotykac sufitu boxa, jakies porady co z tym zrobic , da rade jeszcze jakies lst zrobic czy lamac go

Wieksza panna
bok-27c.jpg

w.jpg

gora-w-2.jpg

gora-w.jpg


Mniejsza:
bok-m.jpg

gora-m.jpg


Razem w boxie
box.jpg


Prosze o jakas odp co zrobic z tym glownym szczytem
 
Ostatnia edycja:

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,399
Buchów
1,356
Odznaki
6
Zlam ten glowny szczyt i poloz go jak przy LST.
Przesusz ja,zlap miedzy internodami ,w miejscu gdzie miedzy nimi jest najwieksza odleglosc.
Zlap tak,jakbys trzymal paleczki do ryzu i delikatnie sciskaj wlokna dookola lodygi.
Na koncu skrec lodyge w wybranym kierunku i poloz do gleby.
Przywiaz na poczatku z malym luzem,bo gdy podlejesz moze ja zlamac.
A tak bedziesz spal spokojnie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół