nasiona marihuany

[0.09m2] [35w led cob] 1x critical kush

Wyszukiwarka Forumowa:

doktorrafal

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2020
Postów
116
Buchów
0
ph 6.3 musisz miec a odzywki dawaj wszystkie po 0.1ml sie jej nic nie stanie a fryzjera zadnego nie rob bo to ledwo wyroslo
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
ziemia miała ph 6,1 do tego bio bizz pre mix proporcje 90% ziemi do 10% nawozu a wode leje butelkowana no i w pogotowiu trzymam canna ph- . Co do wzrostu i zlego ph to mysle ze widac by bylo po lisciach ze cos jest nie tak
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Automatów nie tnij, dobry trening na auto to lst, który jest mega prosty do zrobienia.
Lepiej sprawdzać jakie woda ma ph, ja się rypalam z ph od idukcji przez prawie całe flo. Roślina źle wchłaniała składniki. Lepiej tego pilnuj. Tak jak mówiłam, kup papierki lakmusowe albo płyn do mierzenia ph.
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Mam płyn do mierzenia ph i niedługo przyjdą tez papierki. Wydaje mi się ze panna rośnie okej ale wy to zaraz ocenicie :) dzisiaj rozpocząłem trening lst. Wygiąłem ja do ziemi po czym podlałem a wyglada to tak:





 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Zostaw ją w spokoju, wyciągnij ten drut bo aż boli.
Za wcześnie men:watyo:
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Myślałem ze juz powinienem ja zacząć naginać. Wczoraj przeczytałem twojego posta i wszystko poprawiłem. Ma trochę powyginane liście przez to naginanie i myślę że po prostu nie będę jej ruszał na razie wcale. Wygląda to tak:



 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
będziesz miał z 3 pietra to naginaj.
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Na dzien dzisiejszy wyglada to tak:









Posluchalem waszych rad aby zostawic ja w spokoju i poczekac do 3 pietra lisci. Kiedy pokazalo sie kolejne pietro rozpoczalem naginanie. Przed zabiegiem jeden szczyt rosl najbardziej i panna byla asymetryczna. Teraz ladnie rosnie z drugiej strony i zaczela tworzyc dwa nowe szczyty z czego jestem mega zadowolony. W swietle dziennym liscie sa ciemno zielone bez zadnych przebarwien i wyglada dobrze. Jak pisalem wczesniej jest to moja pierwsza relacja :p wiec czaly czas licze na wasze rady badz opie****. Odrazu po tej relacji rozpoczne nastepna z Bruce Banner auto.
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Myślałem że wszystko będzie dobrze ale zauważyłem problem w postaci żółtych liści :/ zdjęcia robione przed podlaniem bo bo robiłem trening











Jak myślicie czym może być to spowodowane? leje bio grow i roots juice.
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Dzięki za szybką odpowiedź :D na początku za dużo wody a teraz za mało :jprd:

---------- Post Zaktualizowany 19:09 ---------- Data pierwszego postu 15:11 ----------

A wybiegając trochę w przyszłość, planuje zrobić klony. Czytałem że na początku będą potrzebowały zimną barwę światła więc kupiłem 10w żarówkę 6500k. Ile lumenow powinno być na 2-3 klony? Zamierzam zmontować jakiś mały box 30x30 albo 20x20 z swiatlem o barwie zimnej do poki sie nie ukorzenia. Przełoże je do normalnego boxa 30x30x60 z swiatlem 3500k.
 
Ostatnia edycja:

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Przez ostatni tydzień leciał trening lst, panna wygląda dobrze i zaczyna jej brakować miejsca więc przestaje ją naginać i dam jej rosnąć w góre. Nie wiem czemu ale cały czas myślałem ze to automat XD a okazało się ze to sezonówka.












Łodyga musiała pęknąć podczas naginania (wiem ze naginamy przed podlaniem bo łodygi są bardziej giętkie) zauważyłem to dopiero teraz podczas robienia zdjęć XD ale chyba się na niej to nie odbiło w żaden sposób :) . Jak wspominałem wyżej myślałem ze to auto wiec lampa leci 20/4 czy to duży problem? Wiem ze przy sezonówce powinno być 18/6 a pozniej 12/12
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Żaden problem, roślina moze być lekko niewyspana,bo skracasz jej noc. :)

Kiedy przełączasz? Ja bym juz to robił, bo masz 60cm boxa...
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Bardziej liczyłem ze ktoś z was mi podpowie :) z miejscem wygląda to tak:





Najlepiej będzie teraz przełączyć czy poczekać jeszcze chwilę?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Przełączaj 12/12,na indukcji pójdzie w górę. Jak za długo będziesz zwlekal to czeka Cie lamanie i kombinacje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół