nasiona marihuany

0.09m2 [critical kush from tanie sianie]

Wyszukiwarka Forumowa:

Asiworek

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2021
Postów
237
Buchów
666
Odznaki
2
Jak dla mnie powinieneś ją po prostu dzisiaj przesadzić i jakoś pójdzie. Po co czekać do weekendu? to nie growroom
 

PapaGrowBox

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2020
Postów
113
Buchów
33
Nie jest w ogóle głodna, jej kolor jak i bardzo słaby wzrost jak na 15 dzień jest spowodowany tym, ze ma i miała zdecydowanie za mokro.
Jak to sezon to weź jej tak nie przelewaj, taka siewka potrzebuje może kieliszka wody… oczywiście tez przesadź do normalnej doniczki.
Jesli to z kolei automat to kosz i kielkuj następne.
To co do środy przyszłej już bez wody?
 
U

Usunięty 82915

Guest
Nie jestem w stanie Ci powiedzieć do kiedy, za rękę Cię nie poprowadzę. Na ten moment przesadź ja do czegoś większego, może być nawet donica docelowa, przesadź i zostaw ale nie podlewaj. Ziemia w worku obstawiam ma wystarczającą wilgotność na najbliższe pare dni dla rośliny. Ona zapewne nawet nie wypuściła normalnych korzeni bo non stop gniją w tym błocie, a już na pewno nie słuchaj rad gościa z paru postów wstecz i nie dodawaj nawozów.

Roślin przez pierwszy tydzień w zasadzie się nawet w ogóle nie podlewa, wystarczy tylko zraszać spryskiwaczem wierzchnią warstwę ziemi…
Twoja ma 14 czy tam 15 dni, a wyglada na 6-7.
Jak mam być szczery to najlepiej by Ci wyszło zakupienie nowej pestki od normalnego seedbanku, a nie tanieruchanie bo genetyki dobrej to oni zapewne nie mają, do tego worek ziemi przeznaczonej dla tych roślin (będzie Ci z tym o wiele łatwiej) i spryskiwacz na pierwsze dni rośliny, żeby uniknąć sytuacji jak wyżej.
Na pestkach i ziemi się nie oszczędza ;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Co wy pierdzielicie.. . Przecież od razu widać, że ziemia jest jałowa i się do niczego nie nadaje. Nie nawozi się takich małych roślin. W zasadzie do samego kwitnienia nie powinno być potrzeby nawożenia przy dobrej ziemi. I właśnie od tej ziemi powinieneś zacząć...
 
U

Usunięty 83507

Guest
K
Co wy pierdzielicie.. . Przecież od razu widać, że ziemia jest jałowa i się do niczego nie nadaje. Nie nawozi się takich małych roślin. W zasadzie do samego kwitnienia nie powinno być potrzeby nawożenia przy dobrej ziemi. I właśnie od tej ziemi powinieneś zacząć...
Personalnie kto pierdzieli?
 

NewZeland

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2022
Postów
71
Buchów
45
Co wy pierdzielicie.. . Przecież od razu widać, że ziemia jest jałowa i się do niczego nie nadaje. Nie nawozi się takich małych roślin. W zasadzie do samego kwitnienia nie powinno być potrzeby nawożenia przy dobrej ziemi. I właśnie od tej ziemi powinieneś zacząć...
A lightmix? Przecież on też jest jałowy. Ja przekonałem się, że najlepiej kupić jałowe podłoże i samemu zdecydować co tam się pcha. A sztos zupełny to jak ma się kompost i samemu się miesza ziemie, stosując recycling ziemii z poprzednich grow.
 

PapaGrowBox

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2020
Postów
113
Buchów
33
Nie jestem w stanie Ci powiedzieć do kiedy, za rękę Cię nie poprowadzę. Na ten moment przesadź ja do czegoś większego, może być nawet donica docelowa, przesadź i zostaw ale nie podlewaj. Ziemia w worku obstawiam ma wystarczającą wilgotność na najbliższe pare dni dla rośliny. Ona zapewne nawet nie wypuściła normalnych korzeni bo non stop gniją w tym błocie, a już na pewno nie słuchaj rad gościa z paru postów wstecz i nie dodawaj nawozów.

Roślin przez pierwszy tydzień w zasadzie się nawet w ogóle nie podlewa, wystarczy tylko zraszać spryskiwaczem wierzchnią warstwę ziemi…
Twoja ma 14 czy tam 15 dni, a wyglada na 6-7.
Jak mam być szczery to najlepiej by Ci wyszło zakupienie nowej pestki od normalnego seedbanku, a nie tanieruchanie bo genetyki dobrej to oni zapewne nie mają, do tego worek ziemi przeznaczonej dla tych roślin (będzie Ci z tym o wiele łatwiej) i spryskiwacz na pierwsze dni rośliny, żeby uniknąć sytuacji jak wyżej.
Na pestkach i ziemi się nie oszczędza ;)
Pecha na criticala czeka na next fotorelke mówiłem pomyłka nasionko z jarania jest ale critical czeka na spokojnie pisałem wcześniej na ręce z tego co pamiętam by mod lub admin zmienił temat, na początek zraszalem ale właśnie ziemia była lekka no ale już zostawię ją już w nowej donicy na parę dni tylko będę podglądał i zdejmę butelkę jak zacznie już rosnąć na większą dorzucić ziemi aż po liścienie czy nie muszę? I przy którym piętrze robi się lst takie pytanie bo różne ludzie mają zdanie, a co do nawozów czytałem że humusa można lac od 14-20 dnia
 
U

Usunięty 82915

Guest
Kup sobie biobizz lightmix i dopiero w tą ziemie to przesadź
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół