nasiona marihuany

[0.09m2] [Led 62w] Dark Devil auto od Sweet Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
:lisc:Dzien 46:lisc:

Nie ma co sie za bardzo rozpisywac, topy nabraly masy, pojawily sie bursztynowe trihomy gdzieniegdzie ale jest ich bardzo malo. Troche wiecej szronu sie pojawilo a wyglada to tak:









Pomimo przelania, przenowozenia, niedoborow, awarii lampy (ktora zauwazylem odrazu i swiatla nie bylo przez max 10 minut) zbyt niskiego a pozniej zbyt wysokiego ph to wyszlo calkiem niezle XD
Ktos powiedzial by "Tego nie da sie spie****ic.." a ja na to "potrzymaj mi piwo XD" :smokee: z fartem Panie i Panowie. Nastepny up to bedzie kosa ktora zrobie za pare dni.
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
Piękny plant nie śpiesz się ze ścinką bo piszesz że kolejny up to ścinka... trzymaj do 70 dnia. Szkoda ciachać roślinka ma potencjał.
 

Akrapovic

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2020
Postów
245
Buchów
769
W następnym grow zmień tą podłogę z boxa z której zrobiłeś donicę i albo idź w materiał albo plastik ale musi być drenaż. Zakładam że tej swojej donicy na patencie nie dziurawiłeś a miałeś problemy z przelaniem do którego mogłoby nie dojść mając dobry drenaż. Fajny plancik też mam tą pestkę i sprawdzę ją niebawem ;)
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Podawaj TopMax 10ml/L + BioBloom 5ml/L , nabiora masy.
Jak na moje ,to tez za wszesnie na kose.
Jedno czy dwa takie podlania i bedzie idealnie.
Kosa okolo 3 tygodni , gdzie polowa tego czasu to sama woda,zeby lekko wyplukac nawozy.
Ladnie sie wyrobila,gratki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół