nasiona marihuany

0.16 2x ak47 auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Pew

Active member
Rejestracja
Sty 15, 2022
Postów
26
Buchów
6



Witam wczoraj zauważyłem takie końcówki w dwóch roślinkach na dwóch liściach znalazłem na forum tabelę niedoborów z niej wyszło że są przenawożona do tej pory stosowałem sama wodę podejrzewam może ziemia jest za mocno na koksowana nie mam na to pomysłu co to może być , posiadam calmag i Canna veg może przy podlaniu zastosować coś ? Co myślicie
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Daj im żyć, to pierwsze liscie, one najszybciej zrobią się żółte i najszybciej odpadna.
 

Pew

Active member
Rejestracja
Sty 15, 2022
Postów
26
Buchów
6
Na szczycie też robią się końcówki takie ?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Szczyty zawsze będą jaśniejsze kiedy roślina zacznie się zbierać. Masz automat który ma 20 dni więc na niego pora. Zaraz zacznie jeść więcej więc narazie nie panikuj. Lej tylko wodę narazie, nawozy leje się jak rośliny wykazują braki, u Ciebie niema póki co po co im lać.
 

Pew

Active member
Rejestracja
Sty 15, 2022
Postów
26
Buchów
6
27 dzień
Sytuacja wygląda następująco kopciuchy rosną, po prawej podlałem calmag 0.8 ml na litr nie wiem czy nie jest teraz za bardzo nabita azotem może to tylko moje paranoję chociaż już pracuje nad tym żeby nie być nadgorliwy i pozwolić naturze rosnąć temperatura 24°wilgotność 50% chciałem się zapytać o fryzjera czy robi się wgl aby odsłonić odrosty czy po prostu po zaginąć liście dużo znalazłem na forum jedni usuwają drudzy nie , ja myślę że zostawię ale chętnie usłyszę waszą opinię na ten temat


Czy włoski które są na zdjęciu to oznaka kwitnienia ?

 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Póki co zostaw te liscie, odginaj, włosy się pojawiają czyli zaczną zaraz kwitnąć. Jak zawiaza kwiaty i przestaną rosnąć to sobie zrobisz fryzjera.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół