nasiona marihuany

[0,16][LED240w][FEM][OS] Pestki z Os'a Deat'h, Śmieszek i nie tylko.

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Hahaha a widzisz! Ja to jednak jestem upychacz :grz: Biere przykład z ciebie :alien:
Butle 5 tez będę wykorzystywał, dobrze się nadają do tego jak się tnie roślinę na 2-4 cole, i więcej ich wejdzie w namiot. Prawdodpobnie wykorzystam w następnym projekcie z regami chodź myślałem żeby kupić 2L materiałowe bo wejdzie jeszcze więcej :gand: Ale wszystko w czasie wyjdzie, póki co duży namiot musi skończyć żywot swoj to będę myślał dalej, plany są ale wiadomo jak to z planami jest
 

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
276
Buchów
225
Tak, do końca w butlach zostają :) Tak było zaplanowane od początku do końca.
Zobaczymy, może padnie mój rekord tego małego boksa, bo póki co niecałe 70g

Łoooo to po co ja do swojej jednej Panienki zapakowałem taką w Chu# donice? :D Mogłem tam wrzucić z 5 Butelek :p
A tak powaga to nie są za małe takie 1,5l. butelki na pannę?
TRZYMAM KCIUKI ZIOMECZKU!
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
No i dobrze. Skup się na tej jednej, nabierzesz doświadczenia będziesz mógł sobie kombinować, a póki co rob tak żeby tej nie spie****ic :D Rośliny potrzebują siła rzeczy dużo miejsca na korzenie, wiec to priorytet by miec krzaki z których się będziesz cieszyć. Roślinę które są trenowane na 2 cole nie potrzebuja aż tak dużego pojemnika/donicy, wystarczy im miejsca a jesXze maja a maja. Najlepiej jak się bardziej doświadczeni growerzy wypowiedzą na ten temat, ja widziałem po fotorelacjach ze ładne topy wychodzą i się da.
 

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
276
Buchów
225
Jak by nie patrzeć KIBICUJĘ :) Na pewno masz tam dobrą zabawę!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Z malymi donicami jest problem, tym bardziej z materialowymi - przesychaja w moment, bedziesz podlewal 2x dziennie. Zamiast materialowych 2l rozwaz 3-5l foliowe - zazwyczaj sa wyzsze, wolniej paruja, da sie ustawic "na scisk". Mam 2l materialowe, chyba gronest, podstawe maja wieksza niz 5l baniaki.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Materiałowe użyłem pierwszy i ostatni raz, więcej się człowiek nawk***ia niż to tego warte. :D
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Bo materialowe trzeba dac duze, np 15l nie tak latwo przesuszyc, podlewa sie jak 11l plastik, a trudniej przelac, korzenie oddychaja... Ja w nastepnej uprawie stawiam na 4x15l.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemasz [MENTION=85529]Honza[/MENTION] No właśnie rozmyślam nad tym, i jak mi napisałeś że te GRonesty 2L mają podstawę 5 to zrezygnuję i kupię chyba normalne doniczki kwadratowe 1,75L do określenia a później damki przenieść do 3L i tak zostawić. Obecnie w dużym namiocie mam 8L Gronesta i nie narzekam. Bardziej narzekam jakieś no name 3L materiałowe które są upierdliwe i trzebna powolutku podlewać by wszystko nie wyleciało bokiem, a w gronestach fajnie się podlewa bo nic nie wylatuje i średnio tak co 3 dni. Ale spox wezmę sobie to do serducha i kupię plastiki a z materiałowymi pokombinuję może w przyszłym roku
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Dobry wieczór Państwu. 13 dzień indukcji niebawem się kończy dziewczynom.
Dziewczynki mają się nie najgorzej, pomijając ścisk, ale to już tam błahostka :p Zauważyłem że na niektórych liściach widać przebarwienia na brąz(nie wiem czy to tak będzie widać), lecę jednak pod ledem nie pryskałem Calmagiem i moje pytanie czy to mogą wychodzić niedobory magnezu? Podlewane dziewczyny były samą wodą i co wam powiem najlepszego były podlewane po ostatniej aktualizacji, czyli 6 dni temu! I jeszcze mają na tyle mokro, paluchem sprawdzałem. Ale i tak jutro będą podlewane, nie lubię jak mi się gleba przesuszy, fakt fakt konopie lubią, ale ta woda później po prostu przelatuje przez butelkę nie dając efektu więc na chu mi to... Temperatura jaka w boksie panuje to 25-27 w dzień w nocy 20, wilgotność na poziomie 50%. Wigor dziewuchy mają, wszystkie mają też dostęp do światełka świetny więc zadowolone to rosną :D Tym czasem :tiphat:


























 
Ostatnia edycja:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemanko !! Upek !!

Panny indukowały 14 dni. Aktualnie mamy 6 dzień flo! Jedne się rozkręcają z kwitnieniem a inne powoli sobie dochodzą. Wszystkie w każdym bądź razie kwitną i mają się zdrowo! Podlane odstaną kranówką, póki co nie leję jeszcze nawozów, poczekam. Temperatura dzień 25-27 noc 20-19 wilgotność ~50%. Niektóre dziewczyny musiałem dać wyżej by trochu wyrównać, koniec końców każda dziewczyna ma dostęp do światełka, światełko jakieś 30 cm nad szczytami. Panny po fryzjerze dość hardcorowym:kres: ale skupiam się na głównych szczytach, by dostały cały power:meksyk: Kwitnienie piękna faza, zapachy już czuć więc po wypłacie się w filtr muszę zaopatrzyć.
Największe rośliny mają po niespełna 60cm! już chciałem je łamać, ale się jeszcze wstrzymam z tym i zobaczę jak się to rozkręci.
Najszybciej zabrały się za kwitnięcie The Mint x Blueberry [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION]
Później była Tropicana Poison ta cięta na proce
Zdjęcia przed podlaniem jak coś!

99 Hazey Apricots @De'ath



99 Titties @De'ath



99 Crumpets @De'ath



The Mint x Blueberry [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION]



Tropicana Poison



99 Cookies @De'ath



99 Titties @De'ath



The Mint x Blueberry [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION]



99 Crumpets @De'ath



99 Hazey Apricots @De'ath



Tropicana Poison



 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemanko!
14 dzień kwitnięcia za nami, a panny na nic nie narzekają coo mnie cieszy :)
Niektóre połamane, niektóre nie. Choć jeszcze będą bo miejsca mao się robi na wysokość...
Dziewchu podlane samą odstaną kranówką. Mix zapachów w namiocie, od słodkiego po fest mocno ***iącego skuna
pięknie pachnie w każdym razie :D Kwitną pełną parą! Z następnym podlaniem już planuje z Biobloomem oraz Top Maxem. By było :snoop: Zdjęcia i do następnego!

99 Hazey Apricots @The Cat in the Hat


Tropicana Poison



99 Hazey Apricots @The Cat in the Hat



The Mint x Blueberry [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION]



99 Cookies @The Cat in the Hat



99 Titties @The Cat in the Hat



Tropicana Poison




99 Titties @The Cat in the Hat



99 Crumpets @The Cat in the Hat



The Mint x Blueberry [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION]



Zjadło mi zdjęcia z jednego Crumpeta ;/ Mam nadzieję że mi wybaczycie.
Tyle zdjęć też, to to ciężko ogarnąć, ale wszystkie rosną!

 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Na takim mikro metrazu, to dosc niestandardowo tyle krzakow. Ciekawym finalnego wyniku.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
To prawda, już na przyszłość wiem że z taką ilością nie ma co. Sam jestem ciekaw finalnego wyniku, zapowiada się nawet w miarę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół