nasiona marihuany

[0.16 m2] 3x OUTDOOR BLUE SHAMAN, 2x AUTO AFGHAN WIDOW, 1x AUTO JACK 48

Wyszukiwarka Forumowa:

Killroy

Member
Rejestracja
Kwi 5, 2021
Postów
7
Buchów
4
Witam, Panowie! Niedawno ruszyłem ze swoją pierwszą w życiu uprawą. W tym temacie będę dzielił się z Wami swoimi postępami i (mam nadzieję, że nie) problemami i porażkami :D

NASIONA:

3x Outdoor Blue Shaman od Bulk Feminized Seeds

2x Auto Afghan Widow od Big Seedbank

1x Auto Jack 48 od Big Seedbank

Wszystkie nasiona kupione u Ganja Farmera

PLAN:

Ogólny plan jest taki, by do początku maja, rośliny dorastały sobie spokojnie w mieszkaniu. Kiedy pogoda się poprawi, szamanki oraz Auto Jack wylądują na outdoorowym spocie. Z kolei wdowy zostaną w domu i staną się swego rodzaju obiektem eksperymentu, ale o tym później :)

GLEBA:

OUTDOOR – gleba ze spotu wymieszana z wapnem 3 w 1 od Florovitu

INDOOR – gleba uniwersalna z nawilżaczem Kronen (5,5 – 6,5 ph) + perlit + keramzyt na dno doniczki + wapno (w razie niedoborów, sypane na wierzch)

NAWOZY:

OUTDOOR: Rośliny outdoorowe będą wspomagane wapnem 3 w 1 od florovitu. Na wege dostaną nawóz do palm, juk i dracen florovit (NPK 7-5-6), na flo – nawóz do pomidorów i papryki florovit (NPK 4-5-8)

INDOOR: Jak wspomniałem, postanowiłem przeprowadzić mały eksperyment, aby zobaczyć różnice w ilości plonów oraz ich jakości. Jedna z wdów będzie dorastała pod żarówkami i będzie podlewana nawozami sztucznymi (nawóz do palm na wege i nawóz do pomidorów na flor). Druga zaś wyląduje na balkonie o ekspozycji południowo-wschodniej i będzie nawożona w sposób naturalny. Na wege dostanie biohumus extra od ekodarpol, a na flor – kiszonkę z bananów.

„GROWBOX”:

Jest to prowizorka, sklecona przeze mnie na szybkości. Powierzchnia tego pożal się boże boxa to 0,16 m2 (40 cm x 40 cm). Co do oświetlenia, to zamontowałem żarówkę do wzrostu roślin Heckermann (3000 lm) oraz dwie żarówki ledowe o barwie 4000k, 1520 lm każda. Z żarówek zdjęte zostały rozpraszacze. Łączna ilość lumenów, to 6040. Póki co rośliny obywają się bez wiatraczka, wystarcza im delikatny przeciąg w pomieszczeniu, ale gdy zrobi się cieplej, to ta jedna wdowa spod żarówek dostanie niewielki wiatrak. Średnia temperatura to ok. 22 stopni, wilgotność zaś waha się między 30 i 40%.




Te trzy większe roślinki to szamanki, zaś te trzy mniejsze, to automaty. Nie bawiłem się w żadne kiełkowanie na ręczniku, czy wrzucanie nasionek do wody, choć pewnie spróbuję tego przy następnej uprawie. Nasionka od razu wkładałem do gleby na głębokość ok. 1 cm. Szamanki wylądowały w ziemi 29.03, automaty zaś 01.04. Obecnie podlewam je wodą mineralną ze sklepu.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
@Killroy trochę czasu minęło, będzie kontynuacja wątku czy przenosimy do niedokończonych??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół