nasiona marihuany

[0.16m] [CFL DUAL 200, LED 45W] Moby Dick*Vanilla Kush*Power Plant*BubbleGummer, Holenderski In No1

Wyszukiwarka Forumowa:

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Bardzo ciekawe grow 4 różne odmiany na takiej powierzchni... Będe kibicował do końca. A ten teges przełączyłeś już może?
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Ładnie idzie. Zastanawiałem się ile krzaków wsadzić na taką samą powierzchnie i ostatecznie zdecydowałem się na 2. Ciekawe jak tam się pomieścisz. Będę obserwował. Powodzenia<peace>
 
E

EJOT

Guest
UP,UP,UP! 26 DZIEŃ, 6 DZIEŃ 12/12

Czas odkurzyć trochę fotorelację <coolpalacz>
Jak pewnie zdążyliście zauważyć, dziś mamy 6 dzień od przełączenia fotoperiodu. Wahałem sięco do tej decyzji, bo chciałem jeszcze ciutke przy Wegu zostać, a to dlatego żeby "uformować" szczyty na równej wysokości. Co będzie to będzie :freak:
Nawozów nie używałem wcale, ale na Flo odpieczętuje butelki z koksami. Usuwam także liście wiatrakowe, oczywiście nie wszystkie. Co sądzicie o tym, aby odrywać mniejsze odrosty i zostawić te najsilniejsze?
Warunki:
-24 stopni
-52% na higrometrze
Dziękuję za buchy, a teraz krzaczki <peace>






*LEWY GÓRNY RÓG Power Plant
*PRAWY GÓRNY RÓG Moby Dick
*DOLNY LEWY RÓG BubbleGummer
*DOLNY PRAWY RÓG Vanilla Kush
Póki co nie potrafię ująć każdej z osobna tak aby zdjęcie miało ręce i nogi :zombi:
A tutaj mały bonus, Choco Loco, które połapałem w kofie. Mało znana odmiana, ale dawno nie paliłem tak dobrej Sativy, o zapachu nie wspomnę :D



Pozdrawiam!​
 
E

EJOT

Guest
Siemanko :spalony:. Zmęczyło mnie już wyjmowanie donic z boxa, aby podlać młode. Wpadłem na pomysł aby zastosować 4 takie sączki:

Podłączone były by do obróconej butelki 2L. Niebawem nie będę już krzaków naginał, więc wyjmowanie ich z namiotu będzie zbędne. Co myślicie? Pomóżcie świerzakowi :freak:
 
E

EJOT

Guest
33 dzień, 13 dzień 12/12

Cześć <peace>! Chwila czasu wolnego, więc pokaże co słychać w boxie.
Ogólnie najważniejsza sprawa, kiedyw końcu zaindukują :crazy:?! Liczyłem, że potrwa to ciut krócej. Dziś przestawiłem programator. Zrobiłem godzinę dłużej ciemni.
Roślinki fajnie się wyciągają do góry...całe szczęście, że nie na szerokość, ale ja nie dam rady? <coolpalacz>
Podlewane tylko wodą, żadnych złych oznak po roślinach nie widać, zdrowe że HEJ!
*Temperatura 24
*Wilgotność 74%
Nie ma co się rozpisywać, łapcie foty:

-POWER PLANT, uwielbiam jego liście <rotfl>


I po fryzjerze:

-MOBY DICK



-VANILLA KUSH, najbardziej rozkrzaczona, 12 ładnych szczytów :)



-BUBBLEGUMMER






Pozdro!<coolpalacz>
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Wszystko ładnie cacy ale czy musiałeś ciachać liście na indukcji? Mam nadzieję że niezamulą przez to i się szybko określą a po za tym jak dla mnie najciekawsze aktualne grow bo 4 różne planty na 0.16m2 hardcore :yeahh:
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Ładnie Ci idzie, tez bede chcial wlasnie odpalac niedlugo swoje 0.16 i wpakowac tam 4x5,7L takze bede sie bacznie przygladal. Z tym, ze ja mam CFL 125W i myslalem wlasnie, zeby dorzucic jakiegos LED'a ale absolutnie nie moze sie grzac bo mi panny by sie ugotowaly. A Ty dorzuciles ta zarowke czy dalej tylko CFL?

Pozdro

Edit: O widze, ze tez MD jest w arsenale, rowniez chce go umiescic w jednej z doniczek tyle, ze wersja CBD.
 
Ostatnia edycja:
E

EJOT

Guest
Właśnie nie pomyślałem, że fryzjer może opóźnić indukcje. Ale z drugiej strony dobrze im zrobi odsłonięcie odrostów.
CEL 125W według mnie to za mało na takiego boxa. Niby na kalkulatorze wychodzi optymalnie, ale ka wolałem zaopatrzyć się w większą ilosc Lumenów. Co do mojej żarówki Led. Nie zamierzam jej wieszać. Kupię kilka malutkich CFL typu 10W i doświetle dolne partie przy kwitnieniu.
Jestem ciekaw działania MD, także jeśli uprawa dojdzie do końca, zrobię Smoke Report, chyba że już gdzieś widnieje na forum :).
Pozdro
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Moby Dick za***iste palenie, sadzilem 3x i bylem mega zadowolony, zarowno z ilosci jak i jakosci. Mozesz miec problem z wysokoscia, bo lubi wystrzelic - ja ledwo zmiescilem na 2m w gore, musialem lamac dwie najwyzsze. Odpusc tez fryzjera na wegu, a szczegolnie podczas indukcji, nie czyn konopiom zla ;)
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Jak tam leci indukują jeszcze? Kiedy upek? Ciekaw jestem jak tam idzie
 
Ostatnia edycja:
E

EJOT

Guest
Siemanko !

Długo mnie tutaj nie było, więc postaram się nadrobić zaległości. Więc zaczynajmy :freak:.
Pierwsza i najważniejsza rzecz, Panny mają dziś 49 dni, 29 dzień 12/12. Trzy sztuki określił się bo jakoś w 39 dniu życia, Moby Dick, BubbleGummer i Vanilla Kush .
Druga rzecz to taka, że z boxa wyleciał Power Plant. Ciężko z miejscem było i mało światła docierało do mniejszych odrostów. Stoi sobie ozdobnie na szafce :lol3:
Warunki w boxie:
-23 stopnie
-65% wilgotności
-z ostatnim podlanie poleciało Canna terra flo 5ml na 2L wody, ogólnie dużo piją, bo co dwa dni leje 0,5L
-problemów żadnych poważnych nie dostrzegam prócz lekko czerwonych łodyg przy jednym z krzaków:



*MOBY DICK



*VANILLA KUSH




*BUBBLEGUMMER, póki co ma najpiękniejszy zapaszek <sex>







Po zakończeniu tego grow startuje z jedną rośliną, ale coś z półki medycznej, z dużą zawartością CBD.
Moim zdaniem dobrze mi idzie póki co, a wy co sądzicie ?


Pozdro!
 

Centek

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2009
Postów
112
Buchów
0
O Panie niezły busz, w tym samym boxie lecę aktualnie z 2 automatami właśnie CBD, to możesz jak coś zaglądać :D Ogarniesz w zaawansowanym flo żeby nie złapała pleśń w takim ścisku?
 
E

EJOT

Guest
O Panie niezły busz, w tym samym boxie lecę aktualnie z 2 automatami właśnie CBD, to możesz jak coś zaglądać :D Ogarniesz w zaawansowanym flo żeby nie złapała pleśń w takim ścisku?

Zajrzę na pewno. A z pleśnią raczej problemu nie będzie. Gdy wyłączam nawilżacz wilgotność spada do 30-40%.Pozdro :)
 
E

EJOT

Guest
Witam
Serio bardzo szybki Up <coolpalacz>
62 dzień roślin, 42 12/12 . Dziś pierwszy raz dostały PK 13/14, wcześniej woda+Canna FLO pełna dawka co drugie podlanie. Chyba dobrze idzie, ale zobaczcie sami:






 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół