nasiona marihuany

[0.16m] [CFL DUAL 200, LED 45W] Moby Dick*Vanilla Kush*Power Plant*BubbleGummer, Holenderski In No1

Wyszukiwarka Forumowa:
E

EJOT

Guest
Witam serdecznie!


Po długim studiowaniu forum, przyszedł czas na moją pierwszą uprawę Indoor . Miałem już styczność z uprawą, ale tylko Out.

Zaczynamy !

Setup:
* growbox 40x40x120, jeden otwór na wyciągający+okno na rzep
* CFL DUAL 200W około 10500 Lm 2100K Veg+na FLO dorzucam żarówkę Led 45w 2700K
* 2 wiatraki wklejone w okno, 1 mieszający oraz 1 osiowy wyciągający zakończony filtrem węglowym
* 4 doniczki każda 5,7l
* podłoże Canna Terra Professional+keramzyt
* Canna terra Vega 1L + FLO 1L, PK 13/14 0,25L, Big bud advanced nutrients 0,5L
* higrometr, termometr, test Ph akwariowy
* LST
* 18/6 przez 2 tyg, później 12/12
* wilg. niecałe 42%/ noc jakieś 60% wiem mało,ale na dniach wjedzie nawilżacz, temp. 28-30 stopni w dzień/noc 26
Pestki:
Moby Dick- Dinafem
Power Plant- Dutch Passion
Vanilla Kush- Barney`sFarm
BubbleGummer- Female Seeds


13.01 19:50


14.01 19:30


17.01 Do godziny 16:00 wszystkie panienki zrzuciły kaski :)

20.01 czyli aktualne fotki



BOX


I mały Bonus, Critical


A tutaj z innej beczki :D

Do następnego!
 
E

EJOT

Guest
Mały Up! :spalony:

Dziś mija 5 dzień roślinek. Nadal walczę z wilgotnością (40%, 30 C), pojemniki z wodą, szmatki i zraszanie ścian boxa wodą. W tygodniu powinien przyjechać nawilżacz.
Podlewam wodą kupną o Ph 6.0, bo w kranie leci niestety 8.0. Czym polecacie zbić Ph? Mam możliwość zakupu Plagron PH minus, nada się?








 

BasiaStasia

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2018
Postów
51
Buchów
0
Mam w takim boxie 2 karzeaczki mało tam miejsca ,będe obserwowałą jak z 4 się pomieścisz. Powodzonka i żeby panny zdrowo rosły.
 
E

EJOT

Guest
Szybki Up!

8 dzień. Panienki rosną w oczach, więc zastanawiam się kiedy przesadzić do donic. Planuję za 3 dni.
Odnośnie okresu WEG, w planach było 14 dni. Prawdopodobnie lekko naciągnę termin, przynajmniej do 20-stu dni <lol>
Gdy wrzucę krzuny do donic docelowych, opiszę bardziej szczegółowo jak planuję poprowadzić uprawę. Ogólnie szykuje mi się przeprowadzka. Przypuszczam, że maleństwa będą przez jakieś 5-7godzin poza boxem, nie powinno im to raczej zaszkodzić :)
Wilgotność: 50%
Temperatura 29-31 stopni
Woda 6.0Ph



 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
joł, będę zaglądał
Dlaczego akurat 14 dni weg?
 
E

EJOT

Guest
Wąsko w szafie, więc weg krótki. Ale czas pokaże jak to wyjdzie.
Jutro zrobię up'a. Roślinki są po podróży, więc muszą odpocząć.
Pozdrawiam ! :D
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Życzę powodzenia, ja jednej nie mogłem ogarnąć w boxie 50x50 =D jestem ciekaw jak sobie poradzisz.
 
E

EJOT

Guest
Mam pewien pomysł jak to wszystko naginać. Wiem, że lepszą opcją było by dać max 2 krzaki, lecz ja wolę zebrać po 10 g różnych odmian niż 60g z jednej. Trzymajcie kciuki :)
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
No to zobaczymy jak w praniu wyjdzie twój grow :)

A bd jungla na pewno bd miał problemy z miejscem ...
Lecz bd zaglądał i kibicował aby było jak najlepiej )

Pozdrawiam
 

Kuszman

Active member
Rejestracja
Paź 13, 2015
Postów
34
Buchów
1
o widze że się zaopatrujesz na Ganja Farmerze haha dobre u nich jest to że można kupować na sztuki :)
bardzo fajnie Ci to idzie. skromnie ale profesjonalnie. Ale te kubeczki to na długo się nie zdadzą!
 
E

EJOT

Guest
Witam po przerwie! :sunny:

Z pewnych przyczyn nie byłem w stanie zrobić w ostatnich dniach Uploadu, ale pora nadrobić zaległości :D
W namiocie dość dużo się zmieniło, na lepsze rzecz jasna. W chwili obecnej panienkom mija 15 dzień.
Na drugi dzień po przesadzeniu ruszyły z kopyta. A takie kurzonki były:
<coolpalacz>





Dzisiejsze zdjęcia, świeżo po treningu:
* MOBY DICK

* VANILLA KUSH

* BUBBLEGUMMER

* POWER PLANT


A tutaj mały problem. Czy to popalenia od kropel wody na liściach?


I wszystkie po naginaniu :freak:




Temperatura utrzymuje się w granicach 26-30 stopni, wilgotność 40-60.
Jak na razie jestem zadowolony z pierwszej uprawy. Czasami nie mam czasu zająć się krzaczkami, ale dają rade beze mnie :crazy:. Nawozów w najbliższym czasie nie przewiduję. Poczekam jeszcze 5 dni i chyba przełączam światło 12/12, ale to nic pewnego. Już widzę jak mi namiot rozerwą <lol2>


Do następnego :)
 
E

EJOT

Guest
DZIEŃ 17

Szybki sobotni UP.
Temperatura 29 stopni dzień/25 noc
Wilgotność 45-57%
Podlewam samą wodą, 6.0 Ph, po 0,50L na każdą donice

Faworytką zdecydowanie jest Vanilla Kush, krzaczy się jak po***ana <sex>


Zaraz po niej Moby Dick


I w komplecie:


Jakieś sugestie, porady? Pozdrawiam :)
 
E

EJOT

Guest
Witam szanowne forum ! :)

Obchodzimy dziś 20 dzień od wyjścia z ziemi. Do zestawu w końcu dokupiłem nawilżacz, najlepiej wydane pieniądze w ostatnich dniach :freak:. Aktualnie temperatura 26 stopni, wilgotność 70%. Wyglądają dużo zdrowiej, gdy mają optymalną wilgoć w namiocie.
Ujęcie przed strzyżeniem:




*VANILLA KUSH


*BUBBLEGUMMER


*MOBY DICK


*POWER PLANT


Po naginaniu i fryzjerze : :spalony:



A teraz pytanko. Jakie macie zdanie co do przełączenia 12/12, przełączać? Jeśli liczyć 7 dni indukcji, wyjdzie 27 dni wegetacji. Chyba wystarczająco na taką powierzchnie <lol2>. Mógłbym prosić o przeniesienie fotorelacji do growlog MIKRO? Zapraszam do komentowania.

ELO!
 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Ja bym już przełączał, potem Ci rozpie****i boxa :freak:, w pierwszych 2 tygodniach kwitnienia jeszcze sporo się wyciągną w górę. Nie musisz mnie słuchać, prowadzę dopiero 2 indor więc świerzak jestem<lol>
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Ładny groł czysto, schludnie. <shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół