nasiona marihuany

[#][0.16m2][120W][COB] Caramba! La puta es verde! [#]

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Możesz jaśniej?
Przeglądałem sobie FR-ki z mikro żeby zobaczyć jakie ktoś miał wyniki z różnego rodzaju oświetleń, trafiłem tutaj i.... niestety ma żadnych wyników:fishh:bardziej mi pasuje do niedokończonych :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Są rośliny, zdjęcia sprzed ścinki no i plon w postaci nasion, główny cel tego grow. Dlaczego uważasz że nadaje się do niedokończonych?
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
@Żul
Sorry, mój błąd, jedyne co patrzyłem to oświetlenie i wynik, nie zauważyłem że cel 4fun i nasionka :jprd:
Nie przeszło nawet przez myśl, że trafie na FR gdzie ktoś nasionka robił...

Także sorry, można usunąć mój spam, a tak w ogóle to może oddzielny dział by się przydał na takie fotorelacje z robienia nasionek?
Bo po tytule nie wpadłbym na to :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Bez sensu tworzyć dzial na trzy fotorelacje na krzyż. Suszu nie zostało z tego bo jak tylko wyschło to pokruszyłem wszystko w pizdziet w celu wydobycia nasion.
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
A ja uważam że pomysł Acelosa jest świetny! Fajnie by było jak by był oddzielny dział na fotorelacje z klonów, na robienie nasion, rewegetacje... Oczywiście te klony, nasiona , rewegetacja w jednym oddzielnym dziale a nie kilka. Albo oddzielny dział dla zaawansowanych. Jeśli o mnie chodzi to ja i tak nie przeglądam wszystkich fotorelacji (przeglądam ale rzadko), tylko oglądam fotorelacje tych co potrafią uprawiać, to znaczy wchodze w dział fotorelacje indoor i patrze co wyprawia Żul, Zacier i Bortek a reszta mnie nie obchodzi, i żeby obejrzeć fotorelacje np. Bortka to musze ją szukać w śród tych które są prowadzone przez ludzi mniej ogarniętych, i co prawda nie jest to trudne ale mogło by być łatwiejsze.
Skoro jest oddzielny dział na automaty to dlaczego miało by nie być na klony, nasiona?
Może zrobić ankiete komu się ten pomysł podoba?
 
U

Usunięty 80839

Guest
Jeśli o mnie chodzi to ja i tak nie przeglądam wszystkich fotorelacji (przeglądam ale rzadko), tylko oglądam fotorelacje tych co potrafią uprawiać, to znaczy wchodze w dział fotorelacje indoor i patrze co wyprawia Żul, Zacier i Bortek a reszta mnie nie obchodzi, i żeby obejrzeć fotorelacje np. Bortka to musze ją szukać w śród tych które są prowadzone przez ludzi mniej ogarniętych
Co za szczerość :) Dobrze wiedzieć, że tylko trzy osoby potrafią uprawiać. Reszta nieogarniętych może im buty czyścić.
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
Reszta nieogarniętych może im buty czyścić.
Ty też potrafisz uprawiać, ale tak jak sam napisałeś, Żul czy Bortek to inna liga niż Ty, liga która zasługuje na wyróżnienie.
i nie łap mnie za słówka, te trzy osoby to podałem jako przykład.
Przepraszam za spam.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół