nasiona marihuany

0.16m2 / 2x WW, 2x AK / żyrandoled - pierwszy grow ever

Wyszukiwarka Forumowa:

szalony_dzony

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2021
Postów
55
Buchów
75
Odznaki
1
Z***ałem. Przynajmniej dwukrotnie. Pierwszy fakap to za dużo wyciętych liści (chyba). Drugi fakap, to przenawożenie. Na początku było git, ale jak zaczęły kwitnąć to zbyt dużo podlewałem z nawozami, żeby poradzić sobie z niedoborami. Trzeci fakap (który jeszcze nie nastąpił), to wyjeżdżam na tydzień i rośliny nie będą w ogóle podlewane. Może coś przeżyje.

42 / 10 / 20



42 / 10 / 22



42 / 10 / 26




42 / 10 / 28

 

szalony_dzony

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2021
Postów
55
Buchów
75
Odznaki
1
42 / 10 / 39

Szybki update - jest tak se. Coś się mocno dzieje i nie wiem co dokładnie. Wychodzi na to, że mocne niedobory? Do ścinki pozostało pewnie
jakieś 3-4 tygodnie i zastanawiam się czy te dwie gwiazdy w ogóle dociągną. Z dwoma dzieje się źle na liściach, a jedna jest już prawie łysa i nie ma zbyt wielu liści :D



 

szalony_dzony

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2021
Postów
55
Buchów
75
Odznaki
1
Zazwyczaj podaje calmag gdy leje z jedzonkiem. Jeśli przekarmione, to zrobić flusha?
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Nic nie rób tylko lej sama wodę
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
niedobory to raczej szukasz na dolnych dużych liściach, a tutaj widać też popalone końcówki co jest raczej oznaką za dużej ilości nawozu
 

szalony_dzony

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2021
Postów
55
Buchów
75
Odznaki
1
Ojojoj. To już meta. Dziś spojrzałem i zauważyłem bursztyn, co za tym idzie - dziś będzie kosa (jeżeli starczy mi czasu). W gorszym wypadku, będą musiały poczekać do niedzieli, czego chyba wolałbym uniknąć. Proszę dajcie znać czy ciąc czy czekać :)
Roślinki dla wielu pewnie będą wydawać się brzydkie (co, nieukrywajmy jest prawdą), ale sam jestem zadowolony z dowiezienia tego do końca :D

42 / 10 / 44



42 / 10 / 48



42 / 10 / 51



42 / 10 / 52



42 / 10 / 53



42 / 10 / 58

 

FarmerSamWdolinie

Active member
Rejestracja
Paź 3, 2021
Postów
44
Buchów
68
Siemanko! Jestem ciekaw ile Ci tego wyjdzie. Też robią w 40x40 ale jest 2 x niższy i postawiłem na jedną roślnę, ale w doniczce 4l i raczej trenuję ją na boki. Ostatnim razem udało mi się z niej ściągnąć 30g. Ciekawe jak wyjdzie tym razem :)
Jeśli chodzi o Twoją pierwszą próbę, to moim zdaniem rośliny wyglądają jakby miały za dużo azotu i były przelane. Może następnym razem zamiast jednej rośliny warto wstawić nawilżacz powietrza i zadbać o automatyzację tego aspektu? U mnie stała wilgotnośc na poziomie 70/55%. Powodzenia i pozdro!
 

szalony_dzony

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2021
Postów
55
Buchów
75
Odznaki
1
Dzięki! Kolejnym razem chce posadzić 2 rośliny zamiast 4 i spróbować LST + cięcie, dodatkowo może jakaś mikoryza. Rośliny na początku czesto mi przesychaly, a pod koniec możliwe ze za dużo wody dostawały, faktycznie.
 

SleepyGnom

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2021
Postów
101
Buchów
276
Bardzo dobrze ci to wyszło, nieźle porosły. Doświadczenie i sporo palenia na zimowe wieczory zebrane. Gratulacje!
 

szalony_dzony

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2021
Postów
55
Buchów
75
Odznaki
1
PODSUMOWANIE





Oba gatunki w zasadzie mają bardzo zbliżoną masę.
AK: 26.9g + ~2g = 29g
WW: 26.1g + 4.4g = 30.5g

Suma 60g, co daje 0.75g/W

Jednakże coś poszło nie tak i WW praktycznie nie posiada zapachu. AK siedzi już w słoiku tydzień, WW dopiero od dzisiaj.

I bonus w postaci masełka z resztek :)


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół