nasiona marihuany

0,16m2 / 7x13W Philips żyrandoled - 4x Red Poison f2 (własne) AF fem

Wyszukiwarka Forumowa:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,178
Buchów
5,068
9c0_87_4U_28_ Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Jak tylko się da to wrzucę, nie współpracuje jeśli chodzi o zdjęcia :D

Na Łapówke ? ;)
 
Ostatnia edycja:

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,117
Odznaki
7
siema

Mamy to :) wiór zrobiony, poważony, dorzucony do reszty i pojemniczek znowu pełen łakoci, a jeszcze wieże przede mną :D





Wynik 89,4g. Projekt uważam za bardzo! udany :) na dniach jeszcze kilka fotek suszu

Pozdrawiam i z fartem
 

Ativvan

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2021
Postów
107
Buchów
18
Wysuszyłes to w dwa dni? Czy ja czegoś nie ogarnąłem? :D
Tak czy siak piękny wynik, gratulacje :)
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,117
Odznaki
7
No struktura kwiatów jest taka, że tak wyschło. W boxie chodzącym oczywiście :D Nie są to zbite bobki jak przy OG Kushu :) Fiolety tak mają
 
U

Usunięty 81037

Guest
coś pięknego.. to teraz do słoja na jakieś 2 miechy i smacznego :D
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,117
Odznaki
7
Za dwa miechy to już prawie nie będzie :D Chociaż dotarłem do momentu, w którym będę mógł wybierać sobie z trzech odmian do palenia, co jest mistrzostwem świata :D i myślę, że będzie rosło już tylko hehe. Z poprzedniego grow zostało mi jeszcze około dyszki zacnego boba :D
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,947
Odznaki
11
Nie są to zbite bobki jak przy OG Kushu :) Fiolety tak mają

O to dobrze wiedziec i musze sie zgodzic bo w moim pierwszym grow automatow na out mialem blueberry od bulkfemseeds i wyszlo cos moze kolo 10g pyszniutkiego palonka za kazdym razem inaczej smakowal hehehe. Dobra robota [MENTION=95961]Rumcajz[/MENTION]. Taki off. pechy dolecialy do mnie pare dni temu dziekoweczka! Wszystkiego dobrego przyjacielu!
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Za dwa miechy to już prawie nie będzie :D Chociaż dotarłem do momentu, w którym będę mógł wybierać sobie z trzech odmian do palenia, co jest mistrzostwem świata :D i myślę, że będzie rosło już tylko hehe. Z poprzedniego grow zostało mi jeszcze około dyszki zacnego boba :D

Fajnie jak koło się kreci jedne sa w polowie flo sadzisz nastepne , jedne kosisz a drugie masz juz skonczony weg :) , dobrze mieć dwa boksy :chili:
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,117
Odznaki
7
[MENTION=96928]druh nabuhah[/MENTION] no luźne są kwiatki, ale mają wiele innych zalet :D jak dotarły to elegancko no i jestem ciekaw jak tam u Ciebie szajbuski idą, czekam na te upy jak dzieciak na prezenty :)
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,117
Odznaki
7
9c0_87_4U_28_ Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Pokaż tego Kota w pełnej okazałości ;)
Weterynarz powiedział, że matka była tricolorka, a ojciec rudy! :D i takie wychodzą. Zaskok niezły hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół