nasiona marihuany

[0.16m2][HPS 150W] OS'y od Delavega 2x Lime v3 2x Lime Kush 1x Northern Light 00' Seeds Bank

Wyszukiwarka Forumowa:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
mikroUPDATE


Dzisiaj dziewczyny są pierwszy dzień na 12/12. W czerwcu wyjeżdżam na chwilę a muszę mieć pod kontrolą ich wysokość więc już je przestawiłem, poza tym strasznie się krzaczyły i chwila moment nie dwie mniejsze nie miałyby w ogóle światła. Do boxa wleciał też Northern Light mający lekkie niedobory, które już dzisiaj przy podlewaniu uzupełniłem. Na razie tyle, do następnego!​
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ciekawe jak szybko przerosną tego Northern Lighta :) jeszcze trzeba poczekać parę tygodni żeby widzieć +/- co się zapowiada z tych dziewczyn.
Dobrze że mnie oznaczyłeś bo coś mi się nie klikało w tą relkę :D
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
No ku**a oby nie za szybko bo wysokość tego Northerna to max co mogę bez przypalenia dziewczyn zrobić w tym boxie :D No najwyżej będą ukrócane
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Będe obserwował bo tez mam te pestki od @delavega , wiec fajnie zerknac jakie geny i jak to bedzie wygladalo na koniec lub w polowie jak beda kwitly , moze tez sie pokusze w nastepny growie jak beda piekne ...
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Coś będziesz musiał pomyśleć bo i sam northern przeca urośnie jeszcze coś niecoś.
Może na początek montaż szyby pod odbłyśnikiem?
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Pokminię nad tym przy czyszczeniu wentylatora wyciągowego niedługo. Chociaż najbardziej skłaniam się ku prostemu podłamaniu najwyższych odrostów. Kilka dni zamułki i odbiją po tym zapewne. Się zobaczy, trochę czasu jeszcze przede mną z tym tematem :D
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
UPDATE​
Lime Kush #1 31 Dzień Życia 3 Dzień Indukcji

Lime Kush #2 29 Dzień Życia 3 Dzień Indukcji

Lime V3 #1 26 Dzień Życia 3 Dzień Indukcji

Northern Light 3 Dzień Indukcji

Leci sobie trzeci dzień indukcji. Najmniejsza czyli Lime V3 dostała dzisiaj podstawkę żeby aż tak nie odstawała wzrostem i miała jakikolwiek sensowny dostęp do światła. Wykrakałeś delavega, Lime Kush #1 zaraz przerośnie wszystkie :D. Fajne te sativki, bardzo ładnie rosną, nie mogę się doczekać aż wysieje je w normalnym metrażu i będę mógł pozwolić im w pełni rozwinąć skrzydła. Na razie dostają samą wodę, poza Northern Lights który dostaje BioGrow i powoli dochodzi do siebie po przygłodzeniu. Na razie tyle, widzimy się pewnie jak dziewczyny zakwitną. Siema!​
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
UPDATE

Lime Kush #1 37 Dzień życia 10 Dzień Indukcji
Lime Kush #1 35 Dzień życia 10 Dzień Indukcji

Lime V3 32 Dzień życia 10 Dzień Indukcji

Northern Lights 10 Dzień Indukcji

Zbiorowe



Dzisiaj dziewczyny zostały przygotowane do mojego dwutygodniowego wyjazdu. Podczas mojej nieobecności dziewczyny będzie miał kto podlewać, ale jednak nie ogarniać na tyle żebym mógł być pewnym, że dziewczyny nie rozrosną się za bardzo i nie poprzypalają. Z tej okazji Lime Kush #1 oraz #2 zostały podłamane i przymocowane do tyczek żeby bez problemu poradziły sobie i rosły. Reszty nie ruszałem ponieważ Northern Lights i tak mocno się zblokował i nie rośnie w góre a Lime V3 wystarczyło zdjąć z podstawki żeby dorównał reszcie wysokością. Mam nadzieję, że dziewczyny zniosą ten duży stres i nie zastane pobojowiska jak wrócę. Na razie tyle, następny update za dwa tygodnie.
Do zobaczenia!
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
UPDATE

Lime Kush #1 51 Dzień życia 5 Dzień FLO

Lime Kush #2 49 Dzień życia 5 Dzień FLO

Lime V3 47 Dzień życia 2 Dzień FLO

Northern Lights ch*j wie kiedy on zakwitł


No co mam powiedzieć, jest ch***wo. Wczoraj wróciłem, to co ujrzałem mnie mocno zaskoczyło chociaż w sumie nie powinno. Dziewczyny wyskoczyły strasznie w górę. Niektóre szczyty były już nad lampą pod odbłyśnikiem. Niestety poprzypalały się i musiałem je znowu połamać. Sytuacja jest kiepska, ostało się parę szczytów a sam projekt stoi pod dużym znakiem zapytania czy opłaca się jeszcze ładować w to prąd. Zastanowię się do końca czerwca zobaczę jak to pójdzie. Kolejne nauczki, wiadomo jak to jest.
Kajam się i posypuję głowę popiołem.
Pozdro!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie ma to jak 30 dni wega w takim namiocie a później płacz że wychodzo guro :troll:
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Te coś ty je tak pomasakrował? We no juz odłóż te nożyczki bo zara same korzenie z nich zostaną...
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
No pomasakrowane zostały przy ratowaniu ich. Od teraz rosną już jak chcą bez ingerencji tego typu chyba, że lekkie obniżenie odnóg żeby się nie poprzypalały.
@Żul no nie liczyłem sił na zamiary z tym WEG'iem :/
Zdecydowanie muszę jeszcze podszkolić się żeby opanować mniejszy metraż przy czterech roślinach. No i dobrać odpowiednie odmiany.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Przy takim metrażu takie geny to wrzucasz do docelowych od razu 12/12 albo tydzień wega i robisz taki mini sog, tj. upie****asz wszystkie boczne odrosty i zostawiasz główny szczyt.

Albo możesz sobie wziąć jedną roślinę ***nąć jakiś mainlining (wielokrotny toping), bądź lst + topping.

Ja na przykład złapałem fazę, że ***nę se scroga:

normal_100_3237.JPG
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Jutro wleca jakieś fotki i skrotowy opis sytuacji.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół