nasiona marihuany

[0.16m2][HPS 150W] OS'y od Delavega 2x Lime v3 2x Lime Kush 1x Northern Light 00' Seeds Bank

Wyszukiwarka Forumowa:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3

Dobra, czas na chwilę wrócić do żywych.
Przebywam w kraju w którym moje hobby jest dość bezpieczne i bezproblemowe. Szkoda tylko, że na tak krótko.
Pod moją nieobecność roślinami zajmuje się ktoś inny. Przez co niestety nie jestem w stanie dostarczyć wam fotek w jakiejkolwiek sensownej jakości. Dysponuję jedynie tym co wrzucam Wam i przepraszam najmocniej za to jak to wyszło. Niespodziewanie wyskoczył mi wyjazd zarobkowy a nie chciałem zupełnie porzucać projektu.

Dziewczyny mają przed sobą jeszcze spokojnie trzy tygodnie żyćka jak nie więcej. Trzymają się nieźle, są regularnie karmione. Poza tym idą jak chcą, wyskoczyły jeszcze trochę w górę, ale bez problemu ponieważ zostały przed moim wyjazdem przetransportowane do dużego boxa z którego usunąłem trzy rośliny z innego (niestety niedokończonego na łamach fotorelacji) projektu.

Największe przeprosiny należą się dla [MENTION=75024]delavega[/MENTION], reszta nasion od Ciebie tylko czeka na mój powrót i będą lądować w ziemi.
Przy okazji wyjazd zarobkowy pozwoli mi troszkę rozwinąć uprawę, ale o tym wkrótce.

Pozdrawiam!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Czyli co w końcu rośnie? ;)
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Lime v3 oraz 2x Lime Kush.

Na zdjęciach jest chyba jeszcze juz sciety Northern.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Grunt że się coś ostało. Jakieś fotki bez hpsa następnym razem uda się zrobić?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Będzie tu jeszcze jakiś up?
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Jutro wleci doslownie resztka fotek oraz podsumowanie .
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Dobra no niestety, ale fotki zostały zupełnie stracone razem z telefonem do dwuskładnikowego uwierzytelniania dysku Google.
Wszystkie sativki zostały ścięte jeszcze w sierpniu. Lekko za wcześnie, ale z powodu problemów organizacyjnych nie było innej opcji.
Myślę, że dwa tygodnie mogły jeszcze postać.

Za***ałem zupełnie to i masę innych rzeczy. Niespodziewany wyjazd na 1/4 roku to nie jest coś co pomaga w zabawie w grow.
W przyszłym tygodniu wracam i w październiku odpalam od nowa.
W mojej lodówce czekają na mnie resztki nasion z tego projektu i z innych OS'ów z których zamierzam się wywiązać jak przystało.
W tym miejscu chciałbym przeprosić [MENTION=75024]delavega[/MENTION]. Z***ałem, nie spodziewałem się takiego obrotu spraw i nie poprowadziłem grow'a do końca. Dodatkowo podczas jego trwania też parę rzeczy z***ałem.
Nie mam nic na swoją obronę. Temat czeka od miesiąca w słoiku elegancko zapakowany, mam nadzieję po powrocie sprawdzić co z tego wyszło i się tym z wami podzielić.

Pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół