nasiona marihuany

[0,16m2] [MarsHydro 48] 1 x West Coast O.G.AF ,1x +speed x white widow AF , 1x Hejzomatik x White Russian BebooK

Wyszukiwarka Forumowa:

sTaryMol

Active member
Rejestracja
Lis 12, 2017
Postów
26
Buchów
0
Witam serdecznie to mój pierwszy in dorek i ogólnie pierwsze podejście do temaciku swojego paL , liczę na wasze opinie i pomoc , bo wydaje mi się że już jest problem :p :)

Pesteczki dostałem od ziomeczka tu z Forum by ChoryKrólik :)) BIG THX

Pestki:
1 x West Coast O.G. AF - fastbuds
1x +speed x white widow AF - HolenderskiSkun
1x Hejzomatik x White Russian BebooK

Box:
40x40x80 NiceGrowBox
Swiatło:
MarsHydro 48 240 100w
Doniczki:
6l - prostokątne - planowane LST
Ziemia:
Biobiz Allmix i 1cm karmezytu na dnie
Nawozy :
Wszystko co ma Biobizz +wrazie w Tytanit , Asahi SL ,
Wentylacja:
Jeden wiatraczek komputerowy 92 wtłaczający i wyciąg axial flo turbo 100mm
Temp :
dzien 26 -28 stopni wilgotność 40 -60 przy plantach 60 noc 20 - 22 wilgotność 70

West Coast O.G.AF dzień 11 veg
displayimage.php
[/URL][/IMG]
Z nim mam problem bo już 11 dzień a on dalej taki malutki jakiś taki powykręcany , nie wiem czy allmix mu zaszkodził czy uszkodziłem kiełka przy wkładaniu bo przyrósł do watki i musiałem odrywać dość silno :p Podlewany był co 2 dzień po 40ml roztworu wody z just root 1ml na 0,5l wody , dziś dostała 80ml z biohaven i activera po 0,6ml na 0,5l wody , choć dziś widzę że i tak coś ruszył bo widzę że nowe listki wypuszcza :) nie wiem czy go wywalić czy co ???

+Speed x white widow AF dzień 7 veg

displayimage.php
[/URL][/IMG]

Tu chyba wszystko ok ?? Podlewane jak wyżej dziś dostała 80ml z biohaven i activera po 0,6ml na 0,5l wody
 
Ostatnia edycja:
M

mlodygru

Guest
Póki co nie dawaj nawozów bo po pierwsze to są niemowlaki a po drugie w ziemi masz nawozy na pierwsze tygodnie. Więc uważaj bo popalisz młode korzonki. Pozdro i z fartem
 

sTaryMol

Active member
Rejestracja
Lis 12, 2017
Postów
26
Buchów
0
No będę się starał uważać :) na tabelce biobizz biohaven i activera pisze żeby dawać od pierwszego dnia ?i nie wiem czy nie przełączyć marsa tylko na grow żeby trochę się wyciągneły ??? bo jade na 2 tryby a mam go dośc nisko 52 cm od plantów ?, nic poczekam parę dni i zobaczę najwyżej bloom wyłącze ??? Nie wiem może już lać im więcej wody ??? niż 80ml ???

Poza tym znalazłem fajny artykuł z biobizza odpowiadają na podstawowe nurtujące nas pytania jak używać biobizz itd proszę link :

https://www.thcfarmer.com/community/threads/biobizz-nutrients-answers-from-biobizz.78899/

Pozdro!!!
 

sTaryMol

Active member
Rejestracja
Lis 12, 2017
Postów
26
Buchów
0
Witam serdecznie , mału up :
+Speed x white widow AF dzień 9 veg

displayimage.php
[/url][/IMG]

WW jakoś rośnie , ale wydaje mi się że jeden listek coś sie wykręca ? :

displayimage.php
[/url][/IMG]

West Coast O.G.AF dzień 13 veg:

displayimage.php
[/url][/IMG]

Ten plant jak stał tak stoi nie rośnie nić ma dalej 2 cm ... nic chyba spisuję go na straty wywalam go zmieniam ziemie na na light mix i tam wrzucę albo coś od beboka albo ggs ... nie wiem dobrze robię ???? Jeszcze się zastanawiam czy nie przełączyć marsa w tryb tylko grow bo obecnie jadę na 2(grow i blom) ?? a dystans do lampy od roślinek to 56cm ??? Może ktoś coś doradzić ????

Pozdro !!!
 

MiłośnikKonopi

New member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
1
Buchów
0
fajny projekcik bede zagladal. tego planta to stoi w miejscu to bym wyrzucil i zasadzil cos innego ale to ja bym tak zrobil:). a co do panelu to wedlug producenta zaleca sie od poczatku dac na pelna moc nigdy nie mialem tego panelu wiec nic nie moge wiecej ci powiedziec. powodzenia ziomal i bede zagladal:)
 
M

mlodygru

Guest
Pisałem do producenta i mi odpisał żeby dac tylko grow. Ż tym że ja mam pelnoezonowke. Inni af leca odrazu 2 tryby. A jaki masz fotoperiod??
 

sTaryMol

Active member
Rejestracja
Lis 12, 2017
Postów
26
Buchów
0
Pisałem do producenta i mi odpisał żeby dac tylko grow. Ż tym że ja mam pelnoezonowke. Inni af leca odrazu 2 tryby. A jaki masz fotoperiod??

Hejka Młody ! 18/6 jadę , zostaje na af przy dwóch trybach od samego początku , o.g został wyciągnięty , przepłukałem korzonki (ma uszkodzony korzeń ) i został włożony do takiego pudełeczka małego z medium lightMix zobaczymy jak odżyje to będzie sobie rósł z boku w tym pudełku :) , z doniczki został usunięty allmix i nasypałem lightmix i kiełkuje hejzomatik x white russian od bebooka , po pracy porobię foty to wrzucę

Thx za odp
POZDRO !!!
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Podnieś lampę na maxa a panel tylko na grow. One są takie karłowate właśnie z nadmiaru światła, jak dalej będziesz tak świecił to przerwy między pietrami będą bardzo małe, roślina skarłowacieje... albo je popalisz tak ja tego pierwszego krzaka na pierwszym zdjęciu.
 

sTaryMol

Active member
Rejestracja
Lis 12, 2017
Postów
26
Buchów
0
Podnieś lampę na maxa a panel tylko na grow. One są takie karłowate właśnie z nadmiaru światła, jak dalej będziesz tak świecił to przerwy między pietrami będą bardzo małe, roślina skarłowacieje... albo je popalisz tak ja tego pierwszego krzaka na pierwszym zdjęciu.

Cześć !

OK , posłucham twoich rad i dokładnie tak zrobię , tryb włączony tylko weg , bo rzeczywiście jest tak jak mówisz , rośnie ale mała i zbita ... zobaczymy czy się troszkę wyciągnie na tym trybie bo ty af to nie wiem jak to będzie ... . Lampy wyżej nie podniosę bo już jest max 56 cm od roślinki , jedyne co to własnie mogę tylko włączyć tryb veg ... :( kiełek HxWR został wczoraj włożony do gleby , jak wyjdzie to porobię fotki , jak wyjdzie ...

Pozdro
Miłej Niedzieli
 

sTaryMol

Active member
Rejestracja
Lis 12, 2017
Postów
26
Buchów
0
Witam , mały up :

Zacznę może od tego że hejzomatik x white russian od bebooka dziś wyszedł nad ziemie to mu liczę 1 dzień :


Ziemia light mix

+Speed x white widow AF dzień 15 jakoś tam rośnie , jutro będę robił jej lst





No i West Coast O.G.AF bo przesadzeniu i wypłukaniu korzonków o dziwo ożył ,hehe dawałem mu codziennie po 20 ml wody z 3ml root i 2ml biohaven na 1L na testy , no to będzie sobie rusł w 1l pojemniczku , będzie na experymenty :D





Lampa tylko na tryb veg , i na maxa wysoko 58cm od roslinek dalej się nie da niestety :(((

Pozdro
 

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
takie moje spostrzeżenie ... jak już na samym początku podajesz błędną moc lampy to jakaś masakra...
Ty jako właściciel powinieneś wiedzieć jaką realną moc ma twoja lampa.
Jak ją podajesz to podawaj poprawną = Faktyczny pobór mocy: ~102W .
Bo potem ludzie napiszą : " ło stary 240W i taka kupa?" i znowu hurr durr że LEDY to kupa bo sTaryMol miał 240W i zrobił wynik 0,5g/W...
A prawda jest taka ze miałeś 100W i wynik trzeba liczyć jak dla 100W.
 
Ostatnia edycja:

sTaryMol

Active member
Rejestracja
Lis 12, 2017
Postów
26
Buchów
0
Hehehe stary ... no ktoś choć trochę rozeznany w temacie wie ile ta lampka ma realnej mocy 95w +/- 5% zresztą opisałem dokładnie nazwę lampy jak podaje producent a o jakiś wynikach to wiesz nawet nie myślę ..., o jakich ty panie wynikach mówisz??? , to mój pierwszy grow to cza się modlić żeby do końca się udało i mikrusów totalnych nie było a ty piszesz o realnym poboru mocy ??? ...
Fajnie by było jak byś mi coś doradził albo co ??? a nie czepiać się na starcie głupoty ??? Wiesz ten GL jest po to żeby życzliwi użytkownicy forum pomogli mi dobrnąć z tym do końca w razie problemów a na pewno będą a nie po to żeby się chwalić i podniecać jakie mi to mikro pałki rosną ....

Pozdro !
 

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
do końca dobrniesz :) Twoim rywalem będzie pleśń... więc zakup sobie higrometr abyś monitorował wilgotność i reagował jak będzie za duża. Przed kwitnieniem popsikaj Topsin M 500 SC.
 
Ostatnia edycja:

sTaryMol

Active member
Rejestracja
Lis 12, 2017
Postów
26
Buchów
0
heja , jest 2 x stacja pogodowa z higrometrem + jeszcze jeden termometr , no nawet mnie nie strasz z topsinem :))) myślę że nie będzie aż tak źle , będę starał się to kontrolować któryś wiatrak będzie chodził w nocy , chyba mieszający albo wyciąg albo wtłaczający , będę wiedział który przy flo się spisuje najlepiej jak sprawdzę :) i mam BIOBIZZ LEAF COAT on nie psuje smaku itd jak topsin , no nic ale to wyjdzie all w praniu ;)

Pozdro !@
 

sTaryMol

Active member
Rejestracja
Lis 12, 2017
Postów
26
Buchów
0
Witam mały up :
na +speed x ww zrobiłem slt i uciąłem jednego listka bo zasłaniał odrosty + dostała delikatna dawkę asahi na stres :) + dziś 250 ml wody z roztworem 0,3 ml biogrow i biohaven 0,3ml na 0,5L wody





upy będę starał się robić co niedzielę :)

POzdro !!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół