nasiona marihuany

0.16m3 86W Led Amnesia Haze Auto, Watermelon Auto, LSD Auto, Purple Haze Auto by PeemZet & PeeMZetKa

Wyszukiwarka Forumowa:

PeeMZetKa

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2022
Postów
18
Buchów
48
Witamy w Kolejnej Fotorelacji :D
Po poprzednim bardzo udanym grow, znowu wracamy z kolejnym projektem ?
Do rzeczy.
Odmiany jakie będziemy uprawiać to:
-Amnesia Haze Auto
-Watermelon Auto
-LSD Auto
-Purple Haze Auto

Donice:
4x Kwadraciaki 5L, poprzednie roślinki bardzo dobrze się w nich czuły :p

Światełko:
Zyrandoled 6x 13W Phillips 4000K

Cykl: 19/5

Wentylacja: Wylot Fi100 z filtrem węglowym, wlot Pasywny, Mieszak 2x wentylator samochodowy na 12v (Później wrzucimy Foty :D)

Nawozy: Indoor Try Pack od Biobizza

Podloze: Biobizz Light Mix.

Upy Raz ode mnie raz od PeemZet.

Póki co pestki się moczą.
Peace!
 

PeeMZet

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2016
Postów
185
Buchów
107
To co masz kolego 2 konta?Wiesz,że to nie 5.(no nie można...)
Z całym szacunkiem, ale czy oglądałeś naszą wcześniejszą Fotorelacje? Wątpię bo gdyby tak było, wiedziałbyś że fotorelacje prowadzę razem z Dziewczyną i jedno Konto jest Moje a drugie jej. Gdybyś był Weteranem na tym Forum, tak jak Odznaka wskazuje, to byś nam poprzednią chociaż do Zakończonych przeniósł, a nie musieliśmy się prosić po 1.5msc po zakończeniu. Ze się syf na Forum zrobił to już nie moja wina, więc win za to Adminów, Modów czy (pseudo)Weteranów. Więc albo jesteś Ślepy, albo upośledzony. Tyle
 

PeeMZet

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2016
Postów
185
Buchów
107
A po co Ci/wam filtr na tym etapie? ?
Po to żebyś się mógł pobrechtać, a jak cie to w oczy kole, to sobie woskiem zaklej. Nie każdy sra czasem, i poprawia setup boxa po parę razy na dzień. Jak mam składać to od strzała.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,722
Odznaki
10
:catfi:

Komuś coś pękło xD

@PeeMZet błędnie zakładasz, że trzeba znać wszystkich z forum. Też bym prędzej stwierdził, że masz rozdwojenie jaźni, a nie że masz laskę i oboje macie konta na forum i se razem relkę prowadzicie xD
A filtr tylko niepotrzebnie zużywasz, niepotrzebnie używając go podczas wega. Ale to twój/wasz (to twoje przyimki? xD) hajs, marnujcie go jak chcecie :)
 

PeeMZet

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2016
Postów
185
Buchów
107
:catfi:

Komuś coś pękło xD

@PeeMZet błędnie zakładasz, że trzeba znać wszystkich z forum. Też bym prędzej stwierdził, że masz rozdwojenie jaźni, a nie że masz laskę i oboje macie konta na forum i se razem relkę prowadzicie xD
A filtr tylko niepotrzebnie zużywasz, niepotrzebnie używając go podczas wega. Ale to twój/wasz (to twoje przyimki? xD) hajs, marnujcie go jak chcecie :)
Prawda jest Taka, że jak ktoś rzuca mięchem w nas, to my oblewamy go cementem ;) Także no, jakoś inni którzy są z nami od wcześniejszej relacji, nie mają z tym problemów, tylko teraz jakieś fajfusy się czepiają... No ale niestety, zazdrość czasem boli niczym zęby od koksu, więc nie wspominaj o hasie. Tey
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół