nasiona marihuany

[0,18m²] 1x Sugar Bomb Punch. Komoda!

Wyszukiwarka Forumowa:

MiczBuhanen

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2020
Postów
1,063
Buchów
4,149
Odznaki
4
Ładne topki tylko sprawdź dobrze czy na pewno wyschły bo mi nigdy zioło nie wyschło w 3 dni. Lepiej suszyć dłużej i wolniej wtedy zioło jest lepszej jakości, polecam suszenie w temp około 15 stopni i rh 60% chociaż o tej porze roku ciężko o takie warunki.

Wg mnie bardziej miarodajne jest podawanie wyników w g/kWh a nie g/w... Był tu kiedyś typek który zebrał 2g/w ale grow trwał 200 dni ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
O, nie widziałem fotorelacji.

Też mam 25l na tym metrażu i jest to za***iste rozwiązanie. Ciężko przelać i ciężko przesuszyć. Leję zawsze po 3l-5l wody z kompostem i samo rośnie.

Przeniosłem do zakończonych, dawaj następną. :flower:
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Wg mnie bardziej miarodajne jest podawanie wyników w g/kWh a nie g/w... Był tu kiedyś typek który zebrał 2g/w ale grow trwał 200 dni ;)
Różnica w poborze prądu między ledami a hpsami jest spora wiec osiągniecie g/w przy hpsie to jest to już b.dobry wynik a przy ledzie takie minimum dlatego wydaje mi się, ze g/powierzchnia jest sprawiedliwsza
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,076
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie :)

0.75Xsprawnosc użyteczna źródła umol/j _ mniej więcej konfabulacja osiągalnych plonów g/w _ na to nakłada się :

1: odmiana _ czasem i pojedyncza sztuka odstająca od reszty o 20% w dowolnym kierunku.
2: warunki uprawy / technika uprawy , dostępna wysokość ( wszystko od nawożenia do CO2 _ lai k _ podłoża, niedoborów, nadmiaru).

Sprawność użyteczna źródła _ sprawność minus straty _ a to z kolei.... Budowa lampy wielkość pomieszczenia, wpływ ścian... Potem jeszcze lai i k czyli przestrzenna dystrybucja świata w łanie.

Bla bla bla.

Ps: teraz pojawiają się oprawy przemysłowe o deklaracji 200 lumen/w i tej samej deklaracji cct i cri co ten naswietlacz v tac. Drogie i dystrybucja świata raczej nie do komody ( chyba że się układ optyczny wywali w diabły :) ) raczej 100 i 150 watowe do wyboru. realnie od 0.25 w górę.

Strasznie dawno 4000k 75 cri. ( Z punktu widzenia życia forum )


Ps: nie ma standaryzacji trymu. :) W związku z czym.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół