nasiona marihuany

[0,1m LED CLU048 50W] [COCO] Tutankhamon - Pyramid Seeds by Phnom

Wyszukiwarka Forumowa:

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Robilem tak zwykle przy przenawozeniu i to pomagalo.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
10.10 - 11 dzień indukcji po 25 dniach veg.
20.11 - 41 dzień flo

Przyszła złota jesień :) Problemy so i bedo :D Nawozy odstawione, leci Dragon Boost przez kolejne kilka podlań i potem 2 tyg flusha. Dość szybki strain jak na 41 dni wygląda to syto. Topki zbite i ładnie pachnące :)
Wątpie że uda się przebić 1g/w jak w ostatniej uprawie w tym boxie ale co zrobić... :)
Pozdro



 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Siemasz :tiphat:

10.10 - 11 dzień indukcji po 25 dniach veg.
27.11 - 48 dzień flo

Co ciekawe w około 48 dniu flo roślina gotowa? Trichomy mleczne i brązowe też. Nawozy ostawione w ostatni weekend i leci sama woda codziennie flush po 2 litry. Zastanawiam się jeszcze chyba w przyszły weekend pójdzie kosa a jak nie to za dwa tygodnie. Ale trichomy mówią jasno... Ocencie sami :)

 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Jeszcze to nie to ;)
Pousuwaj juz wiekszosc powysychanych lisci.
Apetycznie to wyglada :)
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Salut :key:


10.10 - 11 dzień indukcji po 25 dniach veg.
03.11 - 54 dzień flo +- 2 dni jak się nie po***aem :)

Tutek dobiega końca... Fajny miły szybki strain mimo znów sic! problemów hehe. Rekordu nie pobijemy napewno ale trzeba się cieszyć z tego co jest :) Pachnie Akaczowo dość intensywny zapach cytrynowy z nutkami leśnych jagód z lasu... Mleko wjechało i powoli bursztyn również tam i ówdzie. Prawdopodobnie w weekend kosimy. Zobaczcie sami i dajcie znać czy ścinać czy potrzymać z tydzień jeszcze. Górne topy zbite jak kamień aż sam jestem zdziwiony zato dolny popkorn wiadomo troche sianowato. Mogłem wyciąć więcej dołu chociaż dla mnie jest ok.

Tydzień temu była dość solidna defoliacja wiatrakowych i tak leci drugi tydzień na wodzie... :)
Trochę zaniedbana uprawa ze względu że więcej zaangażowania pochłonęła większa szafa :)
Następnym razem poprawimy :)


 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Krzywdy nie ma :)
Ja liscie wycinam 5 tygodnia flo,te przy gornych topach skracam o polowe,zeby dol dostal swiatlo.
I calkiem to pomaga,zeby dol tez nadrobil.
Chociaz szczerze,to sie z popcornem nie pie***le xD
Co do kosy ,to Twoja decyzja ,ale na dniach bym ostrzyl sprzety.
Piona.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Kosa

Roślina ścięta w 59 dniu flo. Trichomy mleczne z bursztynem więc ready. Trimming nie pierwsza klasa ale poprawimy tu i ówdzie jak troche podeschnie... Objętościowo mniej niż ostatnio więc grama z wata nie będzie napewno. Pachnie dość słodko i cytrusowo jak na AK przystało :) Topki zbite i lepiące mocno... Wagi mokrego nie mam bo nie trzymam wagi w domu ale wynik suchego się pojawi jak podeschnie. Pozdro i dzięki za doping!

 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Siemasz!

Po 5 dniach przerzuciłem topki do pojemnika. Podeschły w miare fajnie ale potrzebują jeszcze kilka dni. Troche siankowato wyszło no ale cóż, szukamy lepszego pheno :)

Potrymowałem troche i dla mnie będzie git. Dużo z tego nie będzie to napewno.
Pachnie jak narazie nijako chociaż czuć cytrusy z pewnością dość intensywny i gryzący zapach.

Szafka nie próżnuje, jako mały bonus testowo pobrałem dwa klony z kwitnących roślin.
Masscrack od [MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION] i Kosher Kush z Reservy.

Nie licze na nic bo robie to pierwszy raz.
Po ścięciu na 45st zanurzyłem je w wodzie z Katana Roots i Supervit na ok godzine.
Do kubeczków poszedł kokos i podlałem go tym samym.
Wrzuciłem rośliny i zrobiłem prowizoryczną szklarnie:
podstawka do doniczki, dwie małe podstawki i plastikowy pojemnik jako przykrywke.
W podstawce jest woda a dopływ powietrza po bokach od dołu.
Sam jestem ciekaw :)
Planuje reweg i zhermić Kosher Kusha i zapylić Masscracka ale poczekajmy na pierwsze korzenie...
Robie to eksperymentalnie.


Waga suszu za kilka dni.
Pozdro !

 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Czyżbyś planował zrobić Kosher Crack? :D

Siemasz... :) Niestety z przyczyn osobistych nie dam rady ukorzenić tych klonów. Musze zgasić swiatło na kilka tygodni :) Planuje wakacje, trochę gości będę miał... No cóż mogę powiedzieć, sorry może następnym razem :)
Szkoda bo sam byłem ciekaw co z tego by wyszło...


Podeschło już smakowicie, rozdałem 2g dla testerów - działa. Wchodzi niemalże odrazu nie da się dokończyć lolka. Odrazu wchodzi na głowe, lekkie paranoje i wir w bani :) Tak jak się spodziewałem. Pachnie cytrusowo i troche w zapachu czuć nutke mango/ananasa. Wyszło jak wyszło, następnym razem będzie mam nadzieje lepiej :tiphat:
Można palić w dzień i raczej tego bym się trzymał - energiczne ziółko.
Trimming ch***wy ale ziółko dla mnie i mi to odpowiada.
Kwiaty zbite tak na 80% dolne wiadomo sianko a górne są w miare ok.
Wyszło 40g +- i obecane fotki dla Was.


Fotorelacje można przenieść do zakończonych :)
Pozdro i do usłyszenia znowu !
 

wzgórzeskaliste

siempre peligroso
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
402
Buchów
1,057
Odznaki
7
witam, chcialbym zapytac o wentylatory arctic f8 i regulator obrotów. jak to podpiac itd.
Chce podpiąć 4 wentylatorki do jakiegoś regulatora obrotów, może ktoś polecić TAKI gdzie podepne 3 wentyle a na flo bedzie miejsce na dodanie jeszcze jednego? dodam ze chcialbym kazdym z osobna sterowac.
ps fajnie by bylo wymienic jednego arctica mieszaka na jakiegos klipsa obrotowego 70mm max 100mm
nie znam sprzetu, polecicie coś?
zalezy mi na ciszy, pc box, 1 wlot 7mm 1wylot 7mm + chlodzacy + mieszak (wylotowy wleci dopiero na flo)
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
witam, chcialbym zapytac o wentylatory arctic f8 i regulator obrotów. jak to podpiac itd.
Chce podpiąć 4 wentylatorki do jakiegoś regulatora obrotów, może ktoś polecić TAKI gdzie podepne 3 wentyle a na flo bedzie miejsce na dodanie jeszcze jednego? dodam ze chcialbym kazdym z osobna sterowac.
ps fajnie by bylo wymienic jednego arctica mieszaka na jakiegos klipsa obrotowego 70mm max 100mm
nie znam sprzetu, polecicie coś?
zalezy mi na ciszy, pc box, 1 wlot 7mm 1wylot 7mm + chlodzacy + mieszak (wylotowy wleci dopiero na flo)

Hej, odsyłam Cię tutaj masz wszystko opisane.
Regulacja jest każdego wentylatora taka sama nie różna dla danego.

https://www.forum.haszysz.com/showt...-1m-LED-CLU048-50W-DIY-prosty-schemat-w-2-dni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół