nasiona marihuany

[0.28m2] [6x13w Philips Led] Komoda 1x BubbleGum Pan Pestka, 1x Noname

Wyszukiwarka Forumowa:

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Jaką masz wysokość boxa, pod wysokość dostosuj trening. Osobiście polecam wujka Bena. LST tylko w ostateczności, chyba że masz dużo czasu na doglądanie i poprawianie haczyków, ale jak niska wysokość boxa to najlepsza opcja. Najlepsze treningi są szybkie i mało obsługowe w moim mniemaniu.
Wysokość to około 20cm z tego co pamiętam. Światło mogę podnieść jeszcze trochę wyżej dokładniej o prawie 21cm, więc na dniach to zrobie. Od samego początku myślałem nad LST i raczej ten trening wykorzystam. No chyba, że opłaca mi się robić wujka Bena, co myślisz?

BubbleGum to automat
NoName to pestka z jarania, która wydłubałem z jarania. (ale pamiętam, że jaranie mnie poskładało)

RP nie przeżyły, niestety. Pozdro..
 

Akrapovic

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2020
Postów
245
Buchów
769
A moim zdaniem topping można robić na automatach ale tylko jak są zdrowe i nie były stresowane za mocno. I można łączyć wtedy topping a po toppingu LST. Ja u siebie widzę że jedna po samym LST a druga po toppingu i LST i ewidentnie lepiej jest rozstawiona większa i zbiorę więcej z krzaka. Samym toppingiem im nie zrobisz krzywdy. Gorzej jak dochodzą problemy z PH itp to wtedy może się już odbić na plonach.
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
A moim zdaniem topping można robić na automatach
Dlatego napisałem, że raczej się nie opłaca, bo to jest zależne od innych czynników. Tak samo się raczej nie opłaca robić rozsady ogórka do wysadzenienia na gruncie, a jednak w pewnych okolicznościach przynosi to większe korzyści ;) Tak samo @Rumcajz obcina wiatraki młodym sadzonkom. Raczej się nie opłaca tego robić, ale Ty to sprawdź ;)
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2

Hehe, widze fajna tutaj dyskusja na temacie, w końcu ktoś zaczyna tutaj coś pisać :). Słuchajcie, postanowiłem robić LST, BubbleGum to automat, a NN zapewne tak samo chociaż nie jestem tego pewien, ale i tak czy siak robie LST. Mogę już naginać ? Niezła sałata mi się tam robi, czy jeszcze mam poczekać aż wyrośnie dodatkowe piętro, jak myślicie. Pozdro wielkie.​


28.03
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Szczypnij mu tego szczyta dla nauki. I tak 50% szansy, że wyrosną mu jaja.
Szczerze, wolałbym zostawić tego NN do LST, lepiej by mi było. Topping, będę stosować niedługo bo sezonik się zbliża heh :)
 
Ostatnia edycja:

WładekZadyma

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
89
Buchów
7
Ja bym poczekał jeszcze z lst, daj jej tydzień i myślę że będzie dobrze :weed-2:
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Zastosowałem LST tylko na tą chwile na NN, trochę za wcześnie ale kij z tym. Dzięki treningowi, przynajmniej są dwa dodatkowe szczyty, będę trenował po więcej :tiphat:. Wszystko ładnie rośnie, box dostał drobną aktualizację, zapewniłem mu kilka wentylatorów aby zbić temperaturę. Lampę też podniosłem, jest wyżej o prawie 20cm po to aby roślinki się trochę wyciągnęły do góry. Prawdopodobnie NN to 90% damka, więc ten fakt też mnie cieszy bardzo. Co do BubbleGum, daje mu jeszcze chwile i też idzie pod LST, nie ma na co czekać tutaj trzeba hodować dobre zioło, pozdro wielkie.

31.03 NN


31.03 BubbleGum


A tu taka foteczka
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Spoko temacik. Będę obserwować, już wiem żeby zbyt pochopnie nie spisywać na straty roślinki, świetnym przykładem są tu popalone rośliny a proszę jak zaczęły ładnie iść, i to mimo że spisałeś prawie że jedna z nich na straty :)

Pozdro
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Skun rośnie sobie dobrze, powoli zaczyna brakować miejsca, w ogóle popełniłem błąd bo wsadziłem dwie do jednej doniczki i teraz mają prawdopodobnie przez to problem. Liście i sama łodyga jest coś jakaś krucha, wilgotność to 34% staram się ją podbijać ale nie wiem jak.. Temperatura nie wchodzi powyżej 30 stopni, mam wyciąg i z 4 mieszaki. Ktoś coś może poradzić na ten temat? No i jeszcze haha podczas naginania NN ***ał się główny szczyt (prawdopodobnie) nieplanowany trening mi się zrobił, no ale cóż. To tylko NN, więc nie mam nad czym płakać bo mam tych nasion na 20 takich upraw. Roślinki mają już 22 dni życia, pierwsze raz pojawiły się z ziemi 11.03, wielkie pozdro.

BubbleGum po lewej a po prawej NoName.


Nadłamany szczyt NN
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Nie lepiej przesadzić je do dwóch osobnych doniczek?
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Nie lepiej przesadzić je do dwóch osobnych doniczek?
Niby można przesadzić, ale nie wiem czy korzenie są poplątane jak cholera i nie chce ich uszkodzić w tym problem. Wesołych Świąt.
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
BubbleGum zaczął kwitnąć już pokazują się pierwsze odznaki kwitnienia, Noname nie chce kwitnąć, więc przełączyłem 12/12 i teraz trzeba obserwować, żeby boxa nie rozsadziło. W sumie to, żadnych problemów nie było od ostatniego up'a, zdrowo sobie rośnie. Mam nadzieje, że do maja będę mógł zaczął kosić bo chciałbym wtedy zabrać się za wegowanie sezonów na outdoor. Kiedy zacząć lanie nawozu na FLO, wtedy kiedy zaczną pokazywać się niedobory? Chciałbym, żeby nieźle mi tam popuchło. Pozdrawiam.

08.04 Noname i BubbleGum


Noname


BubbleGum
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół