nasiona marihuany

[0.28m2] [6x13w Philips Led] Komoda 3x Red Poison AF Rumcajz.

Wyszukiwarka Forumowa:

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Witam ponownie! Minęło trochę czasu od ostatniej fotorelacji, która trwała dość długo. Napisałem do @Rumcajz, dogadaliśmy się w sprawie pestek od jego strony, dlatego mam przyjemność spróbować drugi raz jego pestkami na indoor. Teraz wyszło wszystko pomyślnie, bez żadnych problemów łebki wyjawiły się z ziemi. Co do box'a, nie wprowadziłem bardziej jakichś kluczowych zmian, ewentualnie górne ściany, zostały doklejone do końca, wszystkie nieszczelności zostały załatane, światło nie będzie już spie****ać. Czytałem już o tej odmianie od Rumcajza, obserwowałem i wiem, że jest szybka bo właśnie do tego dążę aby plon był szybki i dobry. Światło ustawione 20/4, zostawiłem cztery godziny odpoczynku. Zobaczymy co z tego wyjdzie!

Box: 0.28m2, komoda, zmieszczą się w niej trzy sztuki.
Oświetlenie: 6x13w Philips Led - bezmian.
Wentylatory: Wciągający, mieszający i wyciągający.
Treningi: LST
Filtr: Lecę bez filtra, u mnie nie straszne więc jest luz. Najwyżej jeśli zacznie ostro pachnieć to zainwestuje.
Ziemia: Najzwyklejsza ziemia kwiatowa kupiona w okolicznym sklepie.
Doniczka: Trzy baniaki 5L.
Nawozy: Trypack Biobizz, Bio Bloom, Bio Grow i Top Max.





 

herbowy

w kupie siła!
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
203
Buchów
184
Odznaki
2
Gdy się ma dostęp do tak Szlachetnych Genów to chociaż dolomit i kokos warto by dodać do takiej ziemi!
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Druga aktualizacja w tym temacie już nastąpiła!! Roślinki są bardzo zdrowe, dostają tylko i wyłącznie wodę. Przypomniało mi się, że przecież mam dolomit jeszcze, więc nie musiałem zapie****ać do sklepu, żeby go kupować. Młode mają gdzieś około już 7 dni, więc ładnie idą, najbardziej lewa strona mocno się rozwija, do środkowej nie ma co się przyczepić, ale prawa taka trochę zacofana... Myślę nad dodaniem kolejnych ledówek, im więcej światła tym lepiej dla nich. Zapowiada się dobrze, zobaczymy jak będzie za kolejny tydzień, pozdrawiam!!!


lewa


środkowa


prawa


wszystkie
 
U

Usunięty 81741

Guest
W tej folii ziemia w donice za wiele nie oddycha od dołu
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Przekonałem się na własnych oczach, że geny od Rumcajza są bardzo szybkie. Dzień trzynasty a rośliny wygląda bardzo dobrze, zdrowe i duże. Czekam na pierwsze piętro i zacznę naginać dziewczyny, najbardziej nie mogę się doczekać kwitnienia, wtedy będzie tutaj bardzo kolorowo. Podlewam na tą chwile samą wodą, nie widze niedoborów, w razie czego mam cały zestaw od Biobizz. @Rumcajz dzięki za przyjemność posiadania twoich pestek bo są za***iste, pozdrawiam.

lewa


środkowa


prawa


całość
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
To dzisiaj dwudziesty trzeci dzień życia roślin, wszystkie pokazały już włoski. Lewa strona dostaje sama wodę, zauważyłem, że ma za duży nadmiar azotu. Środkowa strona wygląda najgorzej z wszystkich obecnych, pojawiły się na liściach rdza aby to zwalczyć podlałem wodę z dolomitem. Prawa strona bez zmian, dostaje aktualnie samą wodę. Pora zainwestować w ph metr bo nie wiem co jest później przyczyną takich oznak na liściach. Może jak ktoś się z was spotkał z takim czymś niech dorzuci cegiełkę od siebie, będę wdzięczny. Później podoginam rośliny, żeby mieć dodatkowe szczyty.

Lewa


Środkowa




Prawa


Całość
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół