nasiona marihuany

[0.36m2]:::[Żyrandoledz]:::[SF1000]:::[FEM:NANAZ/CHERNOBYL/MEATSICLE/SBxLVPK]

Wyszukiwarka Forumowa:

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
Siema.

Nie ma co czekać, trzeba żyć. Dlatego otwieram kolejny pamiętnik.
Tym razem będą do zobaczenia geny z Robin Hood Seeds, Subcool's THE DANK, B-GREEN Genetics i na dorzutkę Grzechu z ZZ.
Tutaj boxik 40x40 dwia żyrandoledy 19W o ciepłym spectrum i jeden około 15W zimne spectrum, sadzonki w towarzystwie klonów wstających z kolan, bardzo k*&^% powoli (mea culpa bo ziemia to random mix).

444.jpg

333.jpg


Dziś przesadzone do kubeczków 0,4l:
222.jpg


Dziś mija 11 dzień wega dla Nanaz i Chernobyl.

Setup docelowy to:
- 60x60x140
- Spider Farmer SF1000
- wywiew Black Orchid 100
- mieszający wiatrak usb oraz kolumna
- nawilżacz
- medium: ziemia
- donice 12L

Więcej info wkrótce, miłego weekendu.
 
Ostatnia edycja:

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
W tym rzecz, że przelewane nie były zbytnio- podejrzenie pada na pH, bo...
Dziś postanowiłem zmierzyć pH podlania przed i po:
- sadzonki dostały pH 6 --> wyleciało 5,1
- klon Blue Tara dostał 6,8 --> wyleciało 5,2
- klon C99 dostał 7 --> wyleciało 6,6
- klon ChemDDxBM dostał 6,8 --> wyleciało 6,6
W międzyczasie zmontowałem oprysk z wody destylowanej i nawozów do hydro (jakaś zwykła chema A i B - dodałem po 5 kropli jednego i drugiego na 250ml wody) - sytuacja jakby się poprawiała, bo liście wstają i jakby kolor wracał ale jeszcze daleko.
 

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
+ UPDATE +

Temperatura 28-22*C
Wilgotność 55-74%

16 dni wega dla największych siewek- ogólnie powiadam wam, że trochę chu*nia z małymi poprawami. Zawiodłem się na tej ziemi i zastanawiam się nad przesiadką do coco - dziś widziałem na promce pudełko 75L za 3 funy to wziąłem na próbę, zobaczymy.

Wcześniej maluchy się wykręcały na liściach, natomiast obecnie zawijają bokami liści do góry... nie wiem czy to przez niską temperaturę podłoża(strumień powietrza z wiatraka mocno owiewał donice przez parę ostatnich dni) czy to też przez ostatni flush wodą pH 6,8 ?‍♂️ Trochę chodzę po omacku pomimo, że prowadzę więcej pomiarów i zapisków niż kiedykolwiek. Oby w końcu to przyniosło rezultaty, bo szkoda takich pestek.

Ph siku dziewczyn po podlaniu pH 6,8:
Nanaz --> 5,4
Chernobyl --> 5,3
Meatsicle --> 5,7
SB x LVPK --> 5,4

2.jpg


Duże klony jakby lepiej, dopiero kolory wracają i liście wstają już od góry i średnie partie.
Dziś zapodałem niektórym oprysk z Epsom (raczej lajtowy, bo 1/4 łyżeczki na 300ml , ph 6,7)
Najważniejsze, że cały czas świecę te 18/6 i mam nadzieję na poprawę sytuacji.
 

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
No dobra, to wjechały mi wciorniastki na te powykręcane maluchy (prawdopodobnie dlatego się tak zaczęły zawijać, a podejrzenie spada na nie bo niedawno zlikwidowałem grow papryczek z jakimś takim ścierwem na liściach, ale myślałem że to powdery mildew.......:poop:)

Jak Nanaz przetrwa, to będzie świetnie.., ale moim zdaniem to ma najmniej szans. Chernobyl to tak 50/50 ... reszta wygląda na nietkniętą kurestwem, ale dziś wjechałem z opryskiem z neem oil na wszystko.
 

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
+ UPDATE +

Jako, że dwie najstarsze siewki poleciały w kibel to obecnie najstarszą jest Meatsicle - 22 dni wega. Ile dni wega dla klonów? Nie mam zielonego pojęcia. Mój wyselekcjonowany dawca pyłku okazał się wyrzucać kwiaty na fp 18/6, także też spłynął w otchłań i tym samym projekt true breeding się zesrał - zaczynamy od nowa. Wysiałem w międzyczasie 4 Pure Michigan F2 reg, może się coś znajdzie... Poleciały też do wody 3 femki Mangobiche x Peyote Purple. Nie ma tu żadnej strategii, ja tu bez żadnego trybu.

1.jpg

2.jpg


Przechodzę też częściowo na coco, przyleciało podłoże i nawozy Canna, niektóre rośliny już po przesiadce z ziemi do coco bez perlitu. Przesadzałem parę dni temu przed wyjazdem i po powrocie miałem bardzo ładny widok.

3.jpg


Mam nadzieję, że się z kokosem polubię. Przemawia do mnie fakt wtórnego używania oraz prostoty przygotowywania podlewań.
Oby dalej do przodu, piona!
 

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
+ UPDATE +

32 dni wega Meatsicle - wczoraj ją spektakularnie wy*eba*em na podłogę przed podlaniem no i straciłem dwa szczyty oraz solidnie nadszarpnąłem głowny pion, h-s-t mordo! :fishh:Chyba poleci do 40x40, gdzie obecnie klon Blue Tara zaczyna kwitnienie (zacząłem ledwo zmniejszać FP codziennie o godzinę i po 3 dniach puszcza wąsy).

1_0.jpg


60x60 - Siewki Pure Michigan i SBxLVPK poleciały wczoraj w kokos z perlitem i dostały połowę dawki od Canny.
PM to te w 4 z lewej, po prawej na górze SBxLVPK i na dole Mangobiche x Peyote Purple
2.jpg


Klon C99 został oficjalnie pożegnany - fajne kolory i niezły wigor, ale śmierdzi spoconym dziadem z grapefruitem i palonko takie se, więc dowidzenia!

30x60 - Klony - ukorzeniona Blue Tara F2, ukorzeniane Meatsicle, SBxLVPK i SPGxC99 (próbuję też ukorzeniać w kokosie z perlitem zamiast RootIT)
1.jpg


Od początku trochę pech mnie dojeżdża, ale chyba o to chodzi żeby mimo wszystko przeć do przodu :mot:
Mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu wpada :bal:

Pozdro!
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,637
Odznaki
5
Nanaz kozacki strain az czekam jak bedzie u Ciebie na Flo.Pure Michigan to juz wogule klasa. Skad nadajesz?
 

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
Nanaz kozacki strain az czekam jak bedzie u Ciebie na Flo.Pure Michigan to juz wogule klasa. Skad nadajesz?
Genetyka kozacka, ale akurat Robin Hood Seeds są nietestowane tak jak np Square One Genetics (tak mówią na discord). Niestety Nanaz dopiero zobaczysz w następnym grow, bo siewke mi wciorniastki dojechały… Tu akurat Pure Michigan mam od ziomka z Kanady, który powielił genetykę od 3rd Coast / Thug Pug, więc nie jest to oryginał. UK ✌️
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,637
Odznaki
5
Genetyka kozacka, ale akurat Robin Hood Seeds są nietestowane tak jak np Square One Genetics (tak mówią na discord). Niestety Nanaz dopiero zobaczysz w następnym grow, bo siewke mi wciorniastki dojechały… Tu akurat Pure Michigan mam od ziomka z Kanady, który powielił genetykę od 3rd Coast / Thug Pug, więc nie jest to oryginał. UK ✌️
Od square mialem pacific punch I smialo moge polecic
 

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
+ UPDATE +

40x40

Od 07.08. zacząłem liczyć dnikwitnienia dla Blue Tara F2 (klon) oraz Meatsicle.
Box wypełniony całkiem mocno i już nie ma gdzie podnieść lampki raczej...

1.jpg


60x60

Od 10.08 przełączyłem timer na 12/12 i czekam na oznaki płci, zwłaszcza u Pure Michigan
(te 4 od lewej strony, po prawej na górze Mangobiche x Peyote Purple i na dole SB x LVPK)

2.jpg


Niektóre połamane jeszcze na wszelki wypadek, choć już na indukcji nie powinienem - wiem.

@Bortek ja poluję na Square One Genetics Wedding Cake x BBC - super to wygląda na zdjęciach u różnych ludzi.

Pozdro!
 

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
+ UPDATE +

40x40 - 3ci tydzień kwitnienia

46f2fe36a1971dbc3.jpg


Na Meatsicle wyskoczyło parę bananów tu i tam, ale pourywałem i sprawa się wyprostowała. Roślina produkuje żywicę jak szalona, liście przytopowe jak i mniejsze wiatraki są obsypane szronem... Pan stwórca sionek mówił, że dobry z niej producent hashu- dobrze się składa, że kupiłem bag'i do separacji... Blue Tara bez problemów , nawet w 2L donicy.

60x60 - dziś zaczynam liczyć kwitnienie

Tutaj sytuacja sprzed ~10dni

2_2.jpg


A tu z dzisiaj - po wywaleniu dwóch samców Pure Michigan F2 (zostawiłem jednego w klonie) zostały dwie panny także mam teraz komplecik. Mangobiche x Peyote Purple oraz Starbud x Las Vegas Purple Kush zostały połamane, żeby trochę wyrównać szczyty.

5e7b655c0133fcdad.jpg


Ogólnie to jestem zadowolony, choć walczę trochę z wilgocią cały czas. Powstawiałem do każdego namiotu wiatrak na wlocie i robi to dużą różnicę, ale jeszcze wolałbym więcej nad tym panować- wszak dla większości odpowiednio dostrojone warunki to kluczowy czynnik.

Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół