nasiona marihuany

[0,36m2][AF][LED DIY CLU048 200W][3x AK47 & 3x Critical + 2.0]

Wyszukiwarka Forumowa:

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Dzięki, wrzuciłem do siebie przewód grzewczy 50w i przy wyłączonej wentylacji podnosi tylko o 2*C - zostaje u mnie swiatło 24/0 lub 23,5/0,5.

Czyli przewód nie zdał egzaminu...
U mnie podskoczyło do 28-32stopni( zależnie od tego jak jest na dworze) w dzień po starannej izolacji styropianem(100mm) i kocem ratunkowym. Na noc zaś temperatura dłużej się utrzymuje i nie widziałem aby spadła poniżej 18 stopni. Więc póki co nie narzekam. Jak będzie później? Zobaczymy. Być może będę zmuszony przenieść box do części mieszkalnej- czego nie chciałbym robić- ale jeśli nie będzie innego wyjścia to zainwestuje w nowy filtr węglowy i enjoy!
Powodzonka!
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,287
Odznaki
5



Niedziela 01.11 dzień ~21 roślin

Rośliny zupłenie inaczej rosną przy CO2. Dużo większe zapotrzebowanie na odżywki.
25.10 podlanie czystą wodą 1,5l na wszystkie krzaki

Podlane wczoraj 1,5l 100% dawek na wszystkie.
Dziś również podlane 1,5l 100% dawek na wszystkie, ponieważ sucha ziemia po jednej nocy.

Następne podlanie za 2 dni - 5l na wszystkie zeby to nie podlewać codziennie.

01_11_28129_-_Kopia.JPEG

01_11_281029_-_Kopia.JPEG

01_11_28929_-_Kopia.JPEG

01_11_28829_-_Kopia.JPEG

01_11_28729_-_Kopia.JPEG

01_11_28529_-_Kopia.JPEG

01_11_28629_-_Kopia.JPEG

01_11_28429_-_Kopia.JPEG

01_11_28229_-_Kopia.JPEG

01_11_28329_-_Kopia.JPEG


Klimat w dzień

01_11_28129_-_Kopia.png


Jakieś porady?



 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Musisz więcej podlewać. Te 1,5 to na jedną potrzebujesz a nie na wszystkie
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,287
Odznaki
5



Wtorek 03.11.2020

Podlanie 100% na flo wg. tabelki PLAGRONu
Ponaginałem, lecimy dalej.

IMG_2216.JPEG



 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Nie wyglądają zdrowo :/ Widać że potrzeba azotu. Używasz CalMag?
pozdro i z farcikiem!
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Chyba bym się zastanawiał czy nie startować od nowa
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
cos to zle wyglda. jakie masz ph wody ktora podajesz. skoro dostaja tyle zarcia a pokazuja braki rowna sie zle ph i nie pobieraja wszystkich skladnikow. polecam flush z wyregulowanym ph wody. nie mam pojecia dlaczego sa tak oklapniete moze przez to C.O. skoro mowisz ze mialy sucho a maja oklapniete liscie cos musisz zmienic proponowal bym zaprzestanie na tydzien tego co. jaka jest wilgotnosc w boxie? i pytanieczy maja dobra cyrkulacje powietrza. jak tak dalej to bedzie wygladac to nic z tego nie bedzie.
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,287
Odznaki
5
cos to zle wyglda. jakie masz ph wody ktora podajesz. skoro dostaja tyle zarcia a pokazuja braki rowna sie zle ph i nie pobieraja wszystkich skladnikow. polecam flush z wyregulowanym ph wody. nie mam pojecia dlaczego sa tak oklapniete moze przez to C.O. skoro mowisz ze mialy sucho a maja oklapniete liscie cos musisz zmienic proponowal bym zaprzestanie na tydzien tego co. jaka jest wilgotnosc w boxie? i pytanieczy maja dobra cyrkulacje powietrza. jak tak dalej to bedzie wygladac to nic z tego nie bedzie.

pH wody regulowane 5,8-6,3
CO2 PPM około 900
Temp 23*C
Wilgotnosc 40%
Ostatnie zdjęcie po naginaniu oraz bezpośrednio po podlaniu - wczesniej nie podlewałem tak duzo nawozów bo myslałem ze robią się zółte od przenawożenia dlatego nastepne podlanie było czystą wodą - a to jednak były braki i dlatego poszlo juz 100% dawki.
 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Siema

Podbiłbym jeszcze wilgotność. Dałeś 100% na flo, a ja chyba bym jeszcze dorzucił coś na wega... Do kwitnięcia to one się jeszcze chyba zbierają. W każdym razie, trzymam kciuki.

Ps. Postaraj się wrzucić więcej fotek, bo mi nawet okulary nie pomagają :)
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
pH wody regulowane 5,8-6,3
CO2 PPM około 900
Temp 23*C
Wilgotnosc 40%
Ostatnie zdjęcie po naginaniu oraz bezpośrednio po podlaniu - wczesniej nie podlewałem tak duzo nawozów bo myslałem ze robią się zółte od przenawożenia dlatego nastepne podlanie było czystą wodą - a to jednak były braki i dlatego poszlo juz 100% dawki.

Wrzuć fotki, zobaczymy co tam u nich
Pozdro!
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
pH wody regulowane 5,8-6,3
CO2 PPM około 900
Temp 23*C
Wilgotnosc 40%
Ostatnie zdjęcie po naginaniu oraz bezpośrednio po podlaniu - wczesniej nie podlewałem tak duzo nawozów bo myslałem ze robią się zółte od przenawożenia dlatego nastepne podlanie było czystą wodą - a to jednak były braki i dlatego poszlo juz 100% dawki.

najlepsze ph to 6.5 https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/62684/lockoutchart5B15D.jpg
najwieksza przysfajalnosc praktycznie wszystkich pierwiastkow
wiec laduj im koksu przy tym ph :)
a co do co2 to nie wiem jaka jest odpowiednia dawka
noi warzna bardzo cyrkulacja powietrza musi byc wymiana bo tak to piz*a blada
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
najlepsze ph to 6.5 https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/62684/lockoutchart5B15D.jpg
najwieksza przysfajalnosc praktycznie wszystkich pierwiastkow
wiec laduj im koksu przy tym ph :)
a co do co2 to nie wiem jaka jest odpowiednia dawka
noi warzna bardzo cyrkulacja powietrza musi byc wymiana bo tak to piz*a blada

Tak jak Waldek pisze CYRKULACJA! Masz tam wentylacje? Wyciąg? Mieszak? Korzenie potrzebują tlenu, może je zadusiłeś tym CO2?
Też zainstalowałem sobie generator CO2 domowej roboty, ale wentylacja chodzi cały czas- wlot i mieszak, i wyciągający gdy zapala się HPS.
Pozdro!
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Tak się kończy kombinowanie , sterowanie przez internet itp :ele:
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,287
Odznaki
5


Niedziela 08.11 - DZIEŃ 28

Podlewam co 3 dni 5l na wszystkie krzaki - wpie****ają niesamowite ilości.

08_11_28129.jpg

08_11_28529.jpg

08_11_28429.jpg

08_11_28229.jpg

08_11_28329.jpg



Tak się kończy kombinowanie , sterowanie przez internet itp :ele:

Ten box właśnie służył do takiego kombinowania, jednak kolega się myli - sterowania przez internet nie ma :p

Tak jak Waldek pisze CYRKULACJA! Masz tam wentylacje? Wyciąg? Mieszak? Korzenie potrzebują tlenu, może je zadusiłeś tym CO2?
Też zainstalowałem sobie generator CO2 domowej roboty, ale wentylacja chodzi cały czas- wlot i mieszak, i wyciągający gdy zapala się HPS.
Pozdro!

Wentylacja jest. Wyciąg 220m3/h z filtrem. Mieszak tez jest widać chyba na załączonych obrazkach. Tu słuszna uwaga od kolegi ze korzenie potrzebują tlenu. Długo zastanawiałem się nad boxem w którym nie ma wentylacji - jednak tu pojawił się problem z wilgotnością - przy wiekszym boxie idzie z tym powalczyc - takie są plany.
Zapomniałem o tym ze korzenie potrzebują tlenu - teraz następny box HYDRO!

najlepsze ph to 6.5 https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/62684/lockoutchart5B15D.jpg
najwieksza przysfajalnosc praktycznie wszystkich pierwiastkow
wiec laduj im koksu przy tym ph :)
a co do co2 to nie wiem jaka jest odpowiednia dawka
noi warzna bardzo cyrkulacja powietrza musi byc wymiana bo tak to piz*a blada

Oo dziekuje ślicznie koledze za podpowiedź, ostatnio nie wiedziałem na jakie ph regulować pożywkę i myslalem ze skoro gleba 5,5-6,5 to wystarczy ze zbije do tych wartości - teraz juz będe robić idealnie 6,5pH.
Podziękowania oraz pozdrowienia

Siema

Podbiłbym jeszcze wilgotność. Dałeś 100% na flo, a ja chyba bym jeszcze dorzucił coś na wega... Do kwitnięcia to one się jeszcze chyba zbierają. W każdym razie, trzymam kciuki.

Ps. Postaraj się wrzucić więcej fotek, bo mi nawet okulary nie pomagają :)

Nie mam za bardzo jak podbić wilgotności - więc olewam to. Myśle, że już chyba sie zbierają za flo. Ten dwutlenek węgla robi taki rozpie**** z tymi krzakami, że nie wiem co jest grane. Musi kolega wybaczyć za fotki jednak box stoi w miejscu takim ze jak mam tam isc coś zrobić to juz mnie k***ica strzela. Jest tam tak mało miejsca, że ledwo te zdjęcia robie. Postaram się jednak na następny raz porobić ich troche więcej oraz lepszym aparatem. Pozdro

Chyba bym się zastanawiał czy nie startować od nowa

Cel to przetestować sprzęt, popełnić jak najwięcej możliwych błedów, aby uniknąć ich na większym projekcie.


 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,727
Odznaki
10
Ten mieszak ustaw jak najwyżej i niech wieje w bok boksa lekko po skosie. Jest za mocny na tę powierzchnię (mam go teraz) i taki bezpośredni ciągły mocny nawiew nie jest dobry.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół