nasiona marihuany

[0.36m2] [LED 112W] Northern Light Auto + Bloody Skunk Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

octopee

Member
Rejestracja
Wrz 29, 2021
Postów
21
Buchów
67
Odznaki
1
W jaki sposób lałeś nawozy?
Jedna "miarka" co 2-3 podlanie?
Średnio co drugie podlanie zgodnie z tabelą stosując się do tygodni. Nie mam teraz pod ręką tej tableki, ale myślę że bez problemu taką znajdziesz w Google. Następnym razem to lałbym pół zalecanej dawki co 3 podlewanie i powinno być git, chyba że rośliny by wykazywały jakieś niedobory.

Odmierzałem wszystko strzykawką.

Z 3 razy podlewałem też dolomitem rozpuszczonym w czystej wodzie, bo wykazywały braki jak na wiki haszyszowej.
 

Pompom

Member
Rejestracja
Wrz 21, 2021
Postów
17
Buchów
4
Średnio co drugie podlanie zgodnie z tabelą stosując się do tygodni. Nie mam teraz pod ręką tej tableki, ale myślę że bez problemu taką znajdziesz w Google. Następnym razem to lałbym pół zalecanej dawki co 3 podlewanie i powinno być git, chyba że rośliny by wykazywały jakieś niedobory.

Odmierzałem wszystko strzykawką.

Z 3 razy podlewałem też dolomitem rozpuszczonym w czystej wodzie, bo wykazywały braki jak na wiki haszyszowej.
Ok.

A kwestii naświetlania:
Jeżeli to są au to świeciłeś w cyklach 16/8, 12/12 czy 24/0 ?
 

octopee

Member
Rejestracja
Wrz 29, 2021
Postów
21
Buchów
67
Odznaki
1
Ok.

A kwestii naświetlania:
Jeżeli to są au to świeciłeś w cyklach 16/8, 12/12 czy 24/0 ?
Przez cały okres życia leciały 18/6, co prawda przez kilka pierwszych dni leciał 24/0 z uwagi na to, że miałem problem z programatorem.
 

octopee

Member
Rejestracja
Wrz 29, 2021
Postów
21
Buchów
67
Odznaki
1
Cześć wszystkim, pora na podsumowanie po suszeniu materiału.

Z Northerna zebrałem 78g suchego i przyjemnego materiału, z Bloodyego wyszło 32g luźnych topów.

Łącznie 6 dni suszenia różnymi metodami - od powieszenia do góry nogami do wsadzenia tematu do papierowych toreb i otwierania ich kilka razy dziennie, żeby potrząsnąć ziółkiem.

Aktualnie wszystko wylądowało w słoikach, do których dorzuciłem skórkę z cytryny. Przez pierwszy tydzień mam zamiar je wietrzyć kilka razy dziennie, a następnie coraz rzadziej. Gdyby ktoś był zainteresowany smoke report którejś z odmian, dajcie znać a po porządnym curringu postaram się coś skrobnąć.

Biorąc pod uwagę ukradzione sample i 2x złamany odrost (raz w NL raz w BS) mogę śmiało przyjąć, że finalny wynik to 1g z 1W, więc nie tak źle jak myślałem.

Nie przedłużając, zapraszam do oglądania i proszę o przeniesienie relacji do zakończonych. Pozdro!

------------------------------------

Całość Northerna, to będzie dobry rosół!




Northern słoik numer 1 (27g) - ah ten haszyszowy tag :D




Northern słoik numer 2 (28g)




Northern słoik numer 3 (23g)




Losowy topek Northerna




Bloody słoik numer 1




Bloody słoik numer 2




No i na koniec cała rodzinka w komplecie

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół