nasiona marihuany

[0,3m LED CLU048 150W] [COCO] - Pineapple Chunk, Kosher Kush, Green Crack, DurbanThai x C99, Masscrack 2.0 OS

Wyszukiwarka Forumowa:

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Elo...


15.10 - dzień 39 veg dla Pineapple Chunk, Durban Thai i Kosher Kush
- dzień 10 dla Amnesia Original
- dzień 27 dla Masscrack 2.0

29.10 - dzień 14 indukcji ostatni
07.11 - dzień 9 flo


Kolejny tydzień za nami... Rośnie zdrowo. Wleciał dzisiaj fryzjer delikatny bo było gęsto. Podniosłem Amnesie wyżej bo zgubiła się w tle... Rośliny miały 2 dni ciemni bo gorąco było na osiedlu, ktoś albo suszył albo transportował krzaki bo ***ało w promieniu 300m niesamowicie. No nic, głupota nie zna granic :) Narazie cisza i spokój... Więcej nie mam co pisać, Durban Thai ładnie wyskoczył do góry i dorównuje reszcie a Pineapple jest najmniejszy... Lampa leci na 130W i tak zostanie.Amnesia puściła pistle dwa dni temu... :) Pare fotek.
Góra
Masscrack<>Kosher Kush
Dół
Durban-ThaixC99<>Pineapple Express
Amnesia Original na środku.

Rośliny żarłocznie więc w większości podlań wlatuje Shogun.


 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Elo!

15.10 - dzień 39 veg dla Pineapple Chunk, Durban Thai i Kosher Kush
- dzień 10 dla Amnesia Original
- dzień 27 dla Masscrack 2.0

29.10 - dzień 14 indukcji ostatni
13.11 - dzień 15 flo

Jako, że robiłem porządki w boxie bo mnie irytowało pare spraw to cykłem fotki pań każdej z osobna. Masscrack ma zapach nieziemski! Dokładnie jak [MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION] opisał, guma orbit!!! Coś pięknego dla nosa... Idzie równo w góre i puchnie ładnie. Kosher Kush najszybciej zapie****a i odrazu widać że tu będą zbite srogie boby. Zapach przeciętny rzekłbym. Pineapple najmniejszy i dość wolno się zbiera razem z DTC99 która jest nabita nawozami grubo :) Amnesia daleko w tyle, zapchajdziura hehe :oczy: Kwitnie, ma złamany szczyt który chwyciłem trytytką jak narazie. :) Parametry w normie, lampa ustawiona na 140W odległość ok 40-50cm od szczytów, jak narazie wszystko git. Martwi mnie delikatnie sytuacja w małym boxie ale nic nie poradzimy... Pare fotek...

 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Cieszę się że podoba ci się zapach MC :D, ciekawe czy ci się wybarwi na mocny fiolet
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
15.10 - dzień 39 veg dla Pineapple Chunk, Durban Thai i Kosher Kush
- dzień 10 dla Amnesia Original
- dzień 27 dla Masscrack 2.0

29.10 - dzień 14 indukcji ostatni
20.11 - dzień 22 flo

Siemasz przy okazji szybki upek :) Wszytko git troche Amnesia narzeka ale dostaje papu... Reszta leci dobrze.
Podgoliłem troche doły bo dużo popkornu było.
Jutro lampa idzie do przeróbki - podłączam red boosta. W małym boxie z owym puchnie lepiej. Musze polutować zasilanie i diody między nimi. Będzie chyba z 20W czerwonej dopałki jak dobrze pamiętam. Pzdr

 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Yoł :oczy:

15.10 - dzień 39 veg dla Pineapple Chunk, Durban Thai i Kosher Kush
- dzień 10 dla Amnesia Original
- dzień 27 dla Masscrack 2.0

29.10 - dzień 14 indukcji ostatni
27.11 - dzień 29 flo

Planty zdrowe, troche podjadajo z dołu papu ale nic szkodliwego. Leci woda i czasem dawki Shoguna sporadycznie. Od dziś leci 20W red boosta wkońcu go polutowałem a raczej posmarkałem ale miało być bezpiecznie i bez obaw :) Zobaczymy różnice.

Pare fotek :wal:


Amnesia Original na proce :)
ciężki ma żywot :p


Kosher Kush - tu już fajnie związuje kwiaty ***ie indyjkowo ziemiscie będzie upe****lal miejmy nadzieje :)


DTC99 - szybko również buduje kwiaty zapach dość owocowy słodki




Pineapple Chunk - widać w strone sativy idzie, mulił na początku ale ruszył. za***iscie pachnie mocno az nos szczypie.


Masscrack od [MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION]
pachnie najbardziej ze wszystkich odmian - owocowo z gumą balonową! coś dobrego... dosc obszernie buduje kwiaty wiec licze na niego najbardziej... :) musiałem mu boczny odrost podwiązać bo już pod ciężarem padł :D


Mam nadzieje, że nic nie pomieszałem i w miare przejrzyście to jest ! Pozdro :oczy:
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Tam może troszkę papu daj, troszkę czerwone łodygi liści mają, przynajmniej tak na fotach wygląda
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Serwus :guit:

15.10 - dzień 39 veg dla Pineapple Chunk, Durban Thai i Kosher Kush
- dzień 10 dla Amnesia Original
- dzień 27 dla Masscrack 2.0

29.10 - dzień 14 indukcji ostatni
10.12 - dzień 42 flo

Mineło kilka dni, planty zdrowe :) Puchnąć puchną w miare ok. Tu i tam podjadajo i troche przypalone. Do końca tygodnia leci sama woda i przyszły tydzień wjeżdza Dragon Force. Masscrack złapał troche fioletu i chyba jest na prowadzeniu do ścinki, łamie go na wszystkie strony :D Amnesia puchnie i postoi najdłużej razem z Kosher Kushem któremu sporo brakuje :) DTC99 dość szybko się związała i puchnie. Topki z niej są chyba najładniejsze :) Pineapple również mnie zaskoczył przez ostatni tydzień bo sporo nabrał na masie. Zobaczcie sami jak to wygląda.


Masscrack 2.0 :)


DTC99



Kosher Kush


Amnesia Original





Pineapple Chunk


Pzdr i do usłyszenia!
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Woohooo! :craz:

15.10 - dzień 39 veg dla Pineapple Chunk, Durban Thai i Kosher Kush
- dzień 10 dla Amnesia Original
- dzień 27 dla Masscrack 2.0

29.10 - dzień 14 indukcji ostatni
10.12 - dzień 49 flo

Sytuacja akcja leci do przodu :) Około 50 dzień flo dziewczyn ;) A więc od poniedziałku leci Dragon Force z Boostem dla wszystkich myśle, że jeszcze raz lub dwa dostaną strzała bo im się podoba. Azot wyjadają na potęgę ale wiadomo - końcówa :) Masscrack ładnie mnie zaskoczył dużo kwiatów zapach owocowy cukierkowy i złapał troche fioletu. DTC99 mało popuchła ale kamienie ładne - zapach cytrusowy i delikatna nutka korzeni. Kosher Kush ***ie jak stara skarpeta :D Postoi najdłużej raczej mu brakuje ze dwa tygodnie, żeby dogonić koleżanki. Amnesia puchnie i postoi też pewnie jeszcze kilka tyg. Zapach słodki dość orzeźwiający - czuć energie :D No i chyba mój faworyt, nie wiem czy to jakieś fajne pheno się trafiło ale naprawdę musze znowu pochwalić Barneysa bo Pineapple Chunk przegonił wszystkie :) Topy zbite, liści mało, pachnie za***iście skunkiem z nutką sera w tle... Tu chyba z niego będzie najwięcej. Coś tam łapie fioletu też z góry.

Od przyszłego tygodnia powoli kończymy suplementacje i będzie lecieć sama ostana woda. Myśle, że Pineapple i Masscrack polecą pod nóż najszybciej potem DTC99 a Pineapple z Amnesią postoją z dwa tyg dłużej i zostaną ścięte jako ostatnie ;)
W przyszłym tygodniu zerkniemy na trichomy i będziemy badać akcje sytuacje...
Na razie nie zanudzam i wiadomo pare fotek ;)


Amnesia


Pineapple Chunk


Kosher Kush




DTC99




Masscrack 2.0


Pozdro i do usłyszenia :key:
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Yo ;)


15.10 - dzień 39 veg dla Pineapple Chunk, Durban Thai i Kosher Kush
- dzień 10 dla Amnesia Original
- dzień 27 dla Masscrack 2.0

29.10 - dzień 14 indukcji ostatni
25.12 - dzień 58 flo

Około 60 dzień flo dziewczyn. Leci sama woda tylko Amnesia i Kosher dostały troche papu ;) Prawdopodobnie dziś odbędzie się egzekucja dla DTC99, Masscracka i Pineapple Chunk.
Trichomy na nich już mleczne, Masscrack już łapie sporo bursztynu więc już pora.
Wyszło jak wyszło następnym razem będzie lepiej... ;)

Kosher i Amnesia postoją jeszcze z 2-3 tyg.

Pare fotek.

Pineapple Chunk


DTC99




Kosher Kush




Kosher lewo prawo Pineapple




Amnesia Original




Masscrack się łamie nie może ustać hehe ;)


Pozdro i do usłyszenia przy nożyczkach :)
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Mała aktualizacja ;)
3 panienki sciete wynik i lepsze foty jak podeschnie ;)

Pineapple Chunk


Masscrack jestem miło zaskoczony :)



DTC99


Nożyczek na święta nie dostałem więc trym ch***wy :)
Reszta panienek puchnie dalej :bal:

Pozdro.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Siemasz...:tiphat:

Troche podeschło i nadaje się do słoja na curring. Wyszło biednie, ale nauczka na kolejny grow to napewno inny trening bo benek mi nie podszedł. Spróbuję V6 lub LST i topping. Na placu boju został Kosher Kush i Amnesia. Jak się uda to 100 pęknie :(

Pare fotek suszu...

Masscrack - po otwarciu zapach herbaty owocowej zmieszanej z gumą balonową! coś pięknego :) muszę uderzyć do Woodena po jakieś pechy jeszcze i spróbować troche zapylić lub pobrać pyłek... topki zbite fajne pheno się trafiło.


DTC99 - zapach ziemisty po otworzeniu pudełka, czuć tam jeszcze pieprz? topy zbite dość mocno, wyszło jak narazie najwięcej




Pineapple Chunk - tu czuć serowo dość skunkowy powiew bryzy. topki luźne i podjeżdza w tle cytrynowo...






Ostatni up i podsumowanie z przemyśleniami jak już zetnę i podsusze Koshera i Amnesie. Pozdro
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Graty, Cieszę się że MC ci podpasował ;)
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Siemasz... :)

04.01.21 - 68 dzień flo

Szybki upek co na polu bitwy się dzieje. 68 dzień flo Kosher Kush i Amnesia dalej rosną. W weekend chyba skoszę Koshera i przeniose Amnesie do małego boxa albo też już ją zetne bo nie opłaca mi się 150w świecić dla karła. Jadą na samej wodzie z tydzień już codzień po litrze dostają. Pare fotek ;)


Testowałem DTC99 - dym lekki nie dusi, wchodzi dość szybko ciężko było blanta na 3 dopalić :) Wir w głowie odrazu chociaz przez pierwsze 10 sekund poczułem chęć działania, gdzieś wyjechać takie odrealnienie...i zaraz ciężko się wysłowić i ogarnąć myśli było ogólnie rozpie**** :D Traci się wątek co się mówiło... Tak jak lubie :p Ważne że działa :D

Do następnego :)
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Siemka ! kozak growlog miałem dużo roślin od brother grimm i tej thai x c99 nie miałem czas poszukać nasion to regi były ? a smak jaki ma ? pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół