nasiona marihuany

[0,45 m2][400W HPS][FEM]Acapulco Gold,Chronic Thunder, LSD AKA, Morning Glory (Barney's Farm)

Wyszukiwarka Forumowa:

Spliffer

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2017
Postów
74
Buchów
0
Witam w pierwszej fotorelce
Na pierwszy ogień idą panny od Barneya oto:
Acapulco Gold AKA Golda
Chronic Thunder AKA Krysia
LSD AKA Eliza
Morning Glory AKA Gloria
Setup:
Ogródek:0,9 m x 0,5 m x 1,6 m wyścielony folią refleksyjną (mylar?
Słońce:
HPS 400W
Wiatr:
Wylot HVK 100A z filtrem Rhino 4'' x 12''
Ziemia:</em> 4x 9,5L Batmix (docelowo)
Fotorapid: 12/1

Dzień 1



Pierwsza urodziła się Gloria, później Golda, reszcie już widać główki ;)
Co tu pisać, to ich pierwszy dzień, więc za dużo nie ma do pokazania. Trening jaki planuję to zamordystyczny socjalizm. Będę dziewczynki giął, przywiązywał, a jak trzeba łamał kończyny tak, żeby każda miała równo do słońca hehe
W kolejnych UP-ach powinny być bardziej okazałe zdjęcia, aczkolwiek wiem, że zdjęcia małych dziewczynek nie kręcą normalnych userów hehe

PS. Wracam na forum po półtorarocznej przerwie. Kiedyś działałem pod innym nickiem w działach micro i niekonopnym. Teraz otworzyły się nowe rozdziały w moim życiu, jak również zaczynam na nowo przygodę tutaj. Mam nadzieję na ciepłe przyjęcie i owocne fotorelki z mojej strony.

Pozdro 600 dla ekipy forum, a w szczególności wszystkich którzy udzielali się w fotorelkach nieistniejącego użytkownika bonger!
 

Spliffer

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2017
Postów
74
Buchów
0
9 dzień

Dramat

Dziewczyny mocno niedorozwiniętę. Obstawiam chujową ziemię (Growise multipurpose compost). Nie chciałem roślin wysiewać w batmixie, z obawy na popalenie młodych korzonków nawozami i wybrałem ziemię uniwersalną, która była dostępna w lokalnym ogrodniczym (Irlandia). Obawiam się, że roślinki i tak to dotknęło.





Martwię się, że muszę to wyj***ć wPiSdu i zacząć od nowa, z konkretną ziemią np.CANNA Terra Seed Mix, a później zgodnie z planem do batmixa.

Co myślicie?

Pozdro 600!
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
Marnie to wygląda. Zaczynaj od nowa, bo h*j z tego będzie. I pamiętaj że na dobrej ziemi nie ma co oszczędzać. Sam kiedyś uprawiałem w taniej ziemi z ogrodniczego, ale kiedyś kupiłem ziemie BioBizz All Mix i nie mam zamiaru jej zmieniać, rośliny rosną w tej ziemi jak wściekłe.
Co znaczy te pozdro "600" ??
 

Spliffer

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2017
Postów
74
Buchów
0
@mlodygru fotoperiod 12/1 z oszczędności na prądzie

@lenos dziękuję za radę. Na ten moment nie widzę sposobu uratowania roślinek. Najpewniej zdechną.
Ziemię docelową już mam, batmix od plagronu. Chcę kupić tylko dobrą do siewek, ta jest tragiczna. Nic, no biorę się za zakupy. Szkoda żeby ogródek się marnował.

PS "600" przy "pozdro" to jak "gorąco wchuj", tylko szybciej się pisze/wymawia i jest prawilne hehe ;)
 

Hoofner

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2014
Postów
67
Buchów
0
Czemu tu masz fotoperiod na 12/12. Daj 18/6

Tak mi się wydaje, że ma ustawiony fotoperiod 12 on /1 off i każdy dzień ma właściwie inne światło. Licząc od północy to wychodzi tak
Pon: 12/1 wychodzi 24/1 we Wt : do 1 w nocy on / off 1 potem do 14 on / 2 off wychodzi 22 światła / 2 ciemni środa do 6 on / 1 off ---> 19 on / 2 off wychodzi znowu 22/2 i tak dalej.....
Wychodzi 1-2 godzinę ma ciemnie i 22-23 godzin światła dziennie . Kiedyś miałem podobne ustawione tak tylko po to by lampa odpoczęła.
Jeśli to pomyłka i ma 12/12 to lipa.
 

Hoofner

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2014
Postów
67
Buchów
0
Ostatnia edycja:
M

mlodygru

Guest
Po pierwsze nie fotorapid tylko fotoperiod(czas swiecenia). Po drugie pisze się np. 12/12 lub 20/4 gdzie pierwsza cyfra oznacza dzień a druga noc. Ty masz 12-1 a nie 12/1 a to duża różnica Po trzecie jak chcesz tak po kosztach robić to jak sam widzisz gowno Ci z tego urośnie. Pozdro i może to ty powinieneś więcej poczytać
 

Spliffer

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2017
Postów
74
Buchów
0
@mlodygru ja tego fotorapidu nie wymyśliłem i w podanym przeze mnie linku jest opisane co i jak. Nie jest to pierwszy raz, kiedy świecę tym systemem, więc nie chciałbym zwalić winy na niego w przypadku niepowodzenia. Tak, czy inaczej, dzięki za czujność.

Ziemia zamówiona. Plagron lightmix. Jak dostanę cynk o przesyłce to wrzucę do wody nowe pestki. Aktualizacje będę zamieszczał w tym wątku.

Pozdro!
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
fotoperiod fotoperiod fotoperiod!!!
a nie fotorapid!!!
 

Spliffer

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2017
Postów
74
Buchów
0
Spoko Izak. Będę się stosował do poprawnych określeń ;)
 

Spliffer

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2017
Postów
74
Buchów
0
Jedno się kończy, drugie się zaczyna. Przełomowy UP

Dzień 25 - ostatni



Te oto panienki dokonały dziś swojego marnego żywota. Ziemia im lekką nie była. Mam nadzieję, że dołączą do grona aniołków.


R.I.P. Gloria

Jak można było przewidzieć roślinki nie dały rady w ziemi, tej ziemi. Trzymałem je tylko, żeby porównać do nowych roślin ze stanu obecnego. Jedna odeszła do krainy wiecznej szczęśliwości trochę wcześniej z uwagi na wypadek z podłogą, po którym się już nie podniosła.



Tak to wyglądało do tej pory.

Dzień 5

Piąty dzień dla nowych pięciu mieszkanek ogródka. Pragnę przedstawić :


Lucyna


Elza


Anna


Agata


Rita, nieplanowana była, więc będzie takim kopciuszkiem najprawdopodobniej w tym zestawienu.


Wszystkie razem

Stan na dziś to:
-2x LSD
-2x Acapulco Gold
-1x Critical Kush (RQS)

Posadzone wszystkie w nowej ziemi, Plagron Lightmix. Podlewane odstaną wodą o pH prawie 7.0 z dodatkiem Root Stimulant (Plant Magic). Bywa, że temperatura dochodzi do 33 stopni przy wilgotności ponad 40 stopni, ale wtedy wieje dość mocny wiatr z wentylatora mieszającego. Nie jest optymalnie, lecz nie mam powodów do specjalnego narzekania. Powinno być lepiej, niż wcześniej i z optymizmem spoglądam w przyszłość. To tyle na dziś.

Pozdro 600 dla wszystkich oglądających!
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Elegancko kolego. Za***iste odmiany. Widać że mają dobre warunki i wigoru mają w ch*j <wodna>

Tak trzymać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół