nasiona marihuany

[0.49m²] [ŻyrandoLED 190w] [Gnomes Seeds/RQS] Moralnie niemoralny growlog by John_Doe

Wyszukiwarka Forumowa:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,151
Buchów
1,416
A może cię ostrzegają kumpel przed wpadką. Póki co jest to u nas nielegalne. I życzę tobie więcej pokory i ostrożności.
 

John_Doe

Active member
Rejestracja
Cze 5, 2022
Postów
36
Buchów
108
A może cię ostrzegają kumpel przed wpadką. Póki co jest to u nas nielegalne. I życzę tobie więcej pokory i ostrożności.
Ja mam sporo pokory. I nie jestem w Polsce nawet tak szczerze więc nie u nas haha o to chodzi głównie bro pozdrawiam wszystkich zasiadam do flaszki
 
U

Usunięty 79633

Guest
Uważasz że powinienem nie pisać że twarz wstawiłeś? Przejść obojętnie? Ja jako pierwszy ostrzegłem Cię, ale widzę że strasznie Ci to przeszkadzało.
Zniechęciłem Cię ostrzeżeniem?
Nie żartuj, zrobiłem to dla Twojego dobra.

Jakbym miał Cię zniechęcić to bym wrzucił tutaj Twoją fotę ze zbliżeniem na twarz, a Ty byś zaraz usunał konto. Ale po co to komu? Jesteśmy tutaj żeby wymieniać się doświadczeniami, uczyć się i tworzyć społeczność. Wzajemnie pilnujemy bezpieczeństwa. Zwróć uwagę że jak któryś z użytkowników wrzuci fotkę z tatuażem na ręce/nodzę to tak samo ktoś mu zwraca uwagę. Nikt nie ma do nikogo urazu, bo tu nie chodzi o atakowanie...

Mam nadzieję że się nie zniechecisz i będziesz dalej prężnie działał. Jesteś wśród fotorelacji, które obserwuję, więc coś fajnego sobą reprezentujesz. Non ofence.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół