nasiona marihuany

0,5l 70℅ alkoholu ile dobrego ziela ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
proces dekarboksylacji oczywiscie, podgrzewanie tylko w kompieli wodnej wystarczy kilkanascie minut osobiscie zrobilem z jakies 60-70tki lisciastego weeda, do spirytu dodalem troche wody i soku z cytryny nie przecedzalem pilem z chlorofilem i tym wszystkim,

faza jak na p kwasie ... piekielnie mocne

w sam raz na rozbolałe mięśnie ha
 

BlackSalami

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2016
Postów
83
Buchów
0
Hejka mordeczki !! Sorki, zapomniałem że miałem dać znać... Słuchajcie to jest kozak ! Najpierw wypiliśmy ze znajomymi po około 20ml i było super, bania całkiem inna. Wiadomo next time zwiększyliśmy dawkę do około 40 ml i wymieszaliśmy w między czasie czekając na efekt z dwoma drinami whiskey na głowę, to co było potem to KOSMOS! Polecam każdemu.



a tutaj jeszcze zdjęcia z przygotowań do pieczenia ciasteczek, które również wyszły idealne! Każdy z moich znajomych chwali sobie oba te wynalazki !!




P.S. Klapek musi być !! :)
 
A

Ayho

Guest
Ja też wykonałem nalewkę, 0,5 l spirytusu do tego 25 gram skarboksylowanego "tematu" ...tydzień moczenia, potem rozcieńczenie z Jack Daniel’s Tennessee Honey 1,0 L . Wyszedł ciekawy napój, też pierwsze próby na 20 ml ,..co powiedzieć? fajna zabawa :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół