nasiona marihuany

1,2,3 Pierwszy TY!

Wyszukiwarka Forumowa:

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
Konkurs IMHO bez sensu. Bo tak zgadywać to można całe wieki i wpisywać po kolei wszystkie imiona - jakaś podpowiedź by się przydała.
Poza tym co to są za nasiona? Rzuciłeś jakąś nazwę, której nie ma w żadnych seedbankach. Skąd je masz? Dostałeś? Kupiłeś? Twojej "produkcji"? A może z zoologicznego karma dla papug? :freak:

Czytaj dokładnie wszystko wyjaśnił na stronie 9...
''Niestety dostałem te pestki od znajomego growera z Czech i nie chce powiedzieć co krzyżował, ale palonko jest świetne: Lekki, uspakajający haj.''<joint>
Dzięki za info. Nie widziałem tego, bo nie chciało mi się "czytać" 11 stron imion. Autor mógł to w 1 poście napisać albo zedytować pierwszego posta i dopisać tę informację.
 
D

delete

Guest
Konkurs IMHO bez sensu. Bo tak zgadywać to można całe wieki i wpisywać po kolei wszystkie imiona - jakaś podpowiedź by się przydała.
Poza tym co to są za nasiona? Rzuciłeś jakąś nazwę, której nie ma w żadnych seedbankach. Skąd je masz? Dostałeś? Kupiłeś? Twojej "produkcji"? A może z zoologicznego karma dla papug? :freak:
Czytaj dokładnie wszystko wyjaśnił na stronie 9...
''Niestety dostałem te pestki od znajomego growera z Czech i nie chce powiedzieć co krzyżował, ale palonko jest świetne: Lekki, uspakajający haj.''<joint>
 

Barak

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2012
Postów
126
Buchów
0
Równie dobrze mogłeś zrobić konkurs " mam na myśli liczbę od 1 do 1000 zgadujcie!" (bo w polsce jest ponad tys imion).
Zresztą wygrałem poprzednio Rafałem^^<shiza>
 

Farmerek

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2012
Postów
166
Buchów
0
Równie dobrze mogłeś zrobić konkurs " mam na myśli liczbę od 1 do 1000 zgadujcie!" (bo w polsce jest ponad tys imion).
Zresztą wygrałem poprzednio Rafałem^^<shiza>
To jest konkurs jak LOTTO...
Może zrobie totolotka :)
 

Estevez

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2011
Postów
164
Buchów
0
-------------farmerek, zanim załozysz nastepny idiotyczny konkurs, weż się zastanów, czy robisz z siebie pośmiewisko, czy z ludzi biorących w tym dziecinnym konkursiku udział.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół