nasiona marihuany

[1,44 m2, HPS, Regi i Femki] Bulk OG Kush x Super Skunk FEM + Purple Majik Hog × Meathead + The Lime Blueberry × Meathead REG (Bortek)

  • Autor wątku Usunięty 80839
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 80839

Guest
Dzień projektu: 72

Ostatnio mam więcej wolnego czasu, dlatego częściej doglądam roślin. Przykładam się jak mogę, żeby na koniec nie było lipy. Dzisiaj zrobiłem porządek z okablowaniem. Podłączyłem wszystko od nowa z głową, tak żeby nie było w boxie zbędnych przedłużaczy, zwisów itp. Podwiesiłem dodatkowy wentylator do góry, żeby rozwiewał ciepłe powietrze wytwarzane przez żarówkę. Na koniec pozamiatałem i umyłem podłogę w namiocie. FP od kilku dni 11,5/12,5 a zasilacz ustawiony jest na 350w.

 
U

Usunięty 80839

Guest
Dzień projektu: 76
(25 WEG/14 IND/37 FLO)

Jakoś to idzie, ale niestety zauważyłem, że jakieś larwy podgryzają mi liście na dwóch roślinach od Bortka. Na opryski już za późno, więc pousuwałem pogryzione wiatraki. Tak poza tym ostatnie podlewanie było z nawozami (drugie z rzędu) a dzisiaj sama woda (ok. 6 litrów) głównie do podstawek. Góra spryskana tylko spryskiwaczem (2 litry na 5 plantów) HPS ustawiony na 400 W, FP 11,5/12,5
Do następnego!



 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 80839

Guest
Dzień projektu: 79
(25 WEG/14 IND/40 FLO)

Siemanko!
Dzisiaj wstałem bardzo wcześnie i wybrałem się na miejscówkę. Przy okazji zrobiłem kilka zdjęć bez HPSa.

W tylnym rogu jest jedna z dwóch Bulk OG Kush x Super Skunk FEM





The Lime Blueberry x Meathead REG (dojrzewa najwolniej, ale zapowiada się najlepiej w porównaniu do swoich dwóch sióstr)



Młode siewki na kolejny projekt (niepodpisane ale ustawione są grupami)
Pestki od Bortek
10 x Meathead x Masscrack REG
7 x Meathead REG

Pestki od Gnomesgarden.ie
2 x Purple Maroc x Guava IX Josh D. REG
+ Gratis
1 x Sugar Breath FEM od Humboldt Seed Organization

Młodym siewkom ustawiłem programator jak należy. Jest to ich druga doba. Wczoraj niestety miały FP 6/18. Bortkowe M&M są troszkę wyciągnięte, ale obniżyłem światło. Przyświeca im 4 x Philips 10W, 4000K i 1 x Osram 20W, 2700K.



Do następnego!
 

babyfacekiler420

Dr Przelanie
Rejestracja
Lip 6, 2021
Postów
159
Buchów
42
Nie wiem czy to moja subiektywna ocena ale wyglądają coraz gorzej, wydaje mi się po tym co piszesz że je przelewasz. Warz donice i lej tylko jak jest pusto a te spryskiwanie ziemi to ciekawa teoria, skąd wiesz ile mają wody w donicy?
 
U

Usunięty 80839

Guest
Wszystko idzie jak należy. Topy fajnie puchną, podwiązałem dziś niektóre odrosty. Planty nie są wygłodniałe co zazwyczaj miało miejsce w moich grow. Podlewane myślę są z umiarem. Mamy lato a planty są w 14 litrowych donicach pod Hpsem, więc swoje muszą wypić. 2 litry wody co 3 dni to nie jest tak dużo. Te opryski z góry robię tylko po to żeby zwilżyć przesuszone podłoże przed podlewaniem. I jest to zazwyczaj 1 litr na 5 donic.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Ja tez nie zauważylem zeby wygladały gorzej po czym wnioskujesz?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Właśnie pod tym hpsem nie widać tego, za żółte światło ale mogę się mylić. Oceniłem po tych fotkach z białym światłem.
To może już skończ swoje ocenianie i pisanie w co drugim growlogu, że planty są przelane, bo już mi sie nie chce kasować Twoich zdupypostów :)
 
U

Usunięty 80839

Guest
Dzień projektu: 85
Na placu boju zostały dwa bulki i jeden The lime x blueberry. Dziś dwa krosy Bortkowe zakończyły żywot. HPSa zredukowałem do 300w.



Tak poza tym przesadziłem dziś młode siewki do większych donic i gleby Canna Terra Professional.

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Wyciag kiedy z boksa i za*** focisze chcialem zobaczyc jak wyszedł
 
U

Usunięty 80839

Guest
Dzień projektu: 91

Siemka, 3majcie kilka fot z dzisiaj



IMG_20210808_1.jpg


The Lime Blueberry x Meathead REG od Bortka



W przyszłym tygodniu planowana jest ścinka. Jak widać na zdjęciach niektóre odrostu połamały/wyginają się od ciężaru. Niestety przędziorki coraz widoczniej zostawiają brzydkie ślady na liściach i odbija się to wizualnie i ogólnie na roślinach. Ostatnie dwa podlewania zrobione samą wodą. Z pierwszych dwóch The Lime Blueberry x Meathead wyszło mi niecałe 50 gieta bardzo smacznego palonka. Jest już testowane :cool::uff:

Do następego!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół