nasiona marihuany

1 kg ziółka

Wyszukiwarka Forumowa:

atlantis

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2009
Postów
83
Buchów
2
jak bym wjechał z kilosem na bliski mi rynek, to jak wyżej łamanie rąk i nóg gwarantowane przez swoistych strażników ziela w moim mieście hehe....nie orientuje się ile za kilo, ale pare lat temu 100g było do wzięcia za 1800.towar średniej jakośći-na dnie worka dużo liści i odpadków. podejrzewam ze cena kilo u mnie około 10-12k.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
W moim mieście tak nie ma, znaczy przynajmniej w mojej dzielnicy. Każdy każdego zna i nikt nie robi takich akcji. Ale w mieście obok słyszałem że kolesia skroili z ponad kilograma. Przyszło mu do domu kilku koni, i sobie wzięli. A tamten nic nie mógł zrobić bo by z niego warzywo do końca życia zrobili. Więc nie miał wyboru za bardzo.
 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
U mnie za to rynek pusty, nikt się nie bawi w łamanie kończyń i palenie po 50 zł...
 
M

Mielny

Guest
U mnie też miasto jak pół dupy zza krzaka, wielki ch*j się dzieje. Mało poważnych dillów a jakby ktoś z kilosem wjechał na miasto to w detalu myślę, że sporo by zarobił w szybkim czasie. Oczywiście nie po 5g tylko po 15-20 i jestem pewny, że dobry oucik przerósłby teraźniejszy sort u nas..
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Witam wszystkich ja do was z takim pytaniem jakie palenie wolicie ? indice czy sative ?? ktora odmiane z tego linka wybralibyscie jesli mielibyscie kupic cos dla siebie jaki wolicie haj radosny sativy czy zamulajacy indici ? http://supertrawka.pl/10-najlepszych-odmian-na-outdoor-w-polsce/ bardzo prosze o szybka odpowiedz ktora odmiana najlepiej by zeszla w towarzystwie ?
 

Pilot

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2014
Postów
160
Buchów
0
Witam wszystkich ja do was z takim pytaniem jakie palenie wolicie ? indice czy sative ?? ktora odmiane z tego linka wybralibyscie jesli mielibyscie kupic cos dla siebie jaki wolicie haj radosny sativy czy zamulajacy indici ? http://supertrawka.pl/10-najlepszych-odmian-na-outdoor-w-polsce/ bardzo prosze o szybka odpowiedz ktora odmiana najlepiej by zeszla w towarzystwie ?

Myślę że to zależy od nastroju i planu. Wiadomo że na spokojny samotny wieczór to jakąś mega mocną indyję. A na melanż ze znajomymi sativy.
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Witam wszystkich ja do was z takim pytaniem jakie palenie wolicie ? indice czy sative ?? ktora odmiane z tego linka wybralibyscie jesli mielibyscie kupic cos dla siebie jaki wolicie haj radosny sativy czy zamulajacy indici ? http://supertrawka.pl/10-najlepszych-odmian-na-outdoor-w-polsce/ bardzo prosze o szybka odpowiedz ktora odmiana najlepiej by zeszla w towarzystwie ?



Wybacz kolego, ale wyczytałem tam ze AMS jest rośliną idealna na Outdoor z ogromna mocą, a z tego co mi wiadomo cięzko jest żeby doszła do konca pod naszym niebem, do tego nie posiada ogromnej mocy, jest raczej przecietna :)
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
PS: tak nie do tematu, ale do moderatorów odnośnie właśnie takich tematów (a w nich takich zapytań jak "po ile sprzedać 1kg")... wg. mnie powinny być na bieżąco kasowane, a każdy wie dlaczego;)
 

lew judy

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2014
Postów
146
Buchów
0
PS: tak nie do tematu, ale do moderatorów odnośnie właśnie takich tematów (a w nich takich zapytań jak "po ile sprzedać 1kg")... wg. mnie powinny być na bieżąco kasowane, a każdy wie dlaczego;)
zgadzam sie w 100% ale róbta co chceta
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Może być i za 0 zł, albo za samą zaliczkę 500 zł za kilka kg, jak jest się szują i wtedy odbiorca się rozpływa. Jest dużo łatwiej oszukać kupującemu niż odwrotnie. Takie sytuacje to norma, a racjonalna, dobra cena dla obu stron za out, to 10-15zł z pierszej ręki, w zależności od jakości. Za in 3-5zł więcej. Bez różnicy już czy to kilkadziesiąt g, czy kilka kg.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
z indora zrobisz kg z krzaczka, ale to już skill, warunki, miejsce - i wszystko jest możliwe :)
 
B

biohujus

Guest
No jak masz takie warunki jak na outdoorze, to się nie dziwię xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół